Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [PS3][PS4]


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαζι με το Ni No Kuni απο τα best exclusives,κριμα που στο insomnia δεν υπαρχει τοση αγαπη και για το ni no kuni οπως για το TLOU  :unsure:

 

Υπάρχουν άτομα που το λατρεύουν πολύ εδώ μέσα όπως εγώ και ο Skanjos (φαντάζομαι και εσύ). Αλλά δεν έχει και τόσο μεγάλη πέραση το jrpg στην Ελλάδα έτσι κ αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι naruto ξερω στην ελλαδα μονο call of duty,pro και fifa η μαζα αντε και κανενα NFS GT η Forza.Εννοειται οτι τετοια games ειναι για ψαγμενους η για αυτους που μεγαλωσαν με παλια κλασικα οπως Chrono Trigger και breath of fire B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος. Απο το 80% και μετά το παιχνίδι γίνεται όπως θα έπρεπε να είναι εξαρχής και είναι πραγματικά αψεγάδιαστο.
Έχω πολλές ενστάσεις γενικά για το story αλλα θα τις κρατήσω για αργότερα όταν δε θα υπάρχει ιδιαίτερα μεγάλος κίνδυνος spoiler.
 
Γενικά:
 

Θα ήθελα να υπάρχει δυνατότητα επιλογής και 2 alternate endings. Σημάδευα με το όπλο στο τέλος και σκεφτόμουν "μα δε θέλω". Αφότου δοκίμασα οτιδήποτε για να το προσπεράσω έκανα αυτό που το παιχνίδι ήθελε να κάνω (ταινία anyone; ) και ήμουν semi ξενερωμένος. Γενικά το τελευταίο part αν και το ευχαριστήθηκα απο πλευράς παιχνιδιού το θέωρησα ανούσιο μιας και συμφωνούσα με τους fireflies. Anyway. Μικρό το κακό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος. Απο το 80% και μετά το παιχνίδι γίνεται όπως θα έπρεπε να είναι εξαρχής και είναι πραγματικά αψεγάδιαστο.

Έχω πολλές ενστάσεις γενικά για το story αλλα θα τις κρατήσω για αργότερα όταν δε θα υπάρχει ιδιαίτερα μεγάλος κίνδυνος spoiler.

 

Γενικά:

 

 

Θα ήθελα να υπάρχει δυνατότητα επιλογής και 2 alternate endings. Σημάδευα με το όπλο στο τέλος και σκεφτόμουν "μα δε θέλω". Αφότου δοκίμασα οτιδήποτε για να το προσπεράσω έκανα αυτό που το παιχνίδι ήθελε να κάνω (ταινία anyone; ) και ήμουν semi ξενερωμένος. Γενικά το τελευταίο part αν και το ευχαριστήθηκα απο πλευράς παιχνιδιού το θέωρησα ανούσιο μιας και συμφωνούσα με τους fireflies. Anyway. Μικρό το κακό.

 

 

 

εδω εσφαξες ολο το νοσοκομειο μονο και μονο να μπεις στο δωματιο, θα την αφηνες μετα να πεθανει?   :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 27%, άψογο voice acting, cover system και close combat. Το story αρκετά ενδιαφέρον αν και λίγο πολύ γνωστό το όλο σκεπτικό. Από graphs το UC3 μου φαίνεται καλύτερο αλλα ειλικρινά αδιάφορο. Αυτό το καταραμένο shooting μονο δεν μπορώ με το gamepad οποτε το παίζω όλο ninja χωρίς όπλα. Μέχρι τώρα ότι καλύτερο post apocalyptic υπάρχει imho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νοικιασα πριν λιγο. Το βαζω στο ps. Κατεβαζω patch. Δε παιζει. Μαυρη οθονη. Ανοιγοκλεινω ps. Παλι τα ιδια. Σβηνω και ξαναβαζω το patch. Τελικα βγαζω το cd και ηταν απο κατω μεσα στη δαχτυλια. Τσο και Λο στον προηγουμενο μαλακα που μου εβγαλε τη παναγια επειδη το επιασε με βρωμικα χερια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος. Απο το 80% και μετά το παιχνίδι γίνεται όπως θα έπρεπε να είναι εξαρχής και είναι πραγματικά αψεγάδιαστο.

Έχω πολλές ενστάσεις γενικά για το story αλλα θα τις κρατήσω για αργότερα όταν δε θα υπάρχει ιδιαίτερα μεγάλος κίνδυνος spoiler.

 

Γενικά:

 

 

Θα ήθελα να υπάρχει δυνατότητα επιλογής και 2 alternate endings. Σημάδευα με το όπλο στο τέλος και σκεφτόμουν "μα δε θέλω". Αφότου δοκίμασα οτιδήποτε για να το προσπεράσω έκανα αυτό που το παιχνίδι ήθελε να κάνω (ταινία anyone; ) και ήμουν semi ξενερωμένος. Γενικά το τελευταίο part αν και το ευχαριστήθηκα απο πλευράς παιχνιδιού το θέωρησα ανούσιο μιας και συμφωνούσα με τους fireflies. Anyway. Μικρό το κακό.

 

 

 

Σκέψου όμως ότι έχουν περάσει 20 χρόνια από όταν έγινε η πανδημία. Το να βρίσκαν το φάρμακο δεν πρόκειται να άλλαζε και πολλά στις ζωές των ανθρώπων της κοινωνίας αυτής. Χώρια που το φάρμακο δεν ήταν 100% σίγουρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τελείωσα και γω. Στο Hard. 13 ώρες και 25 λεπτά.

 

Βέβαια, κάτι παράξενο μου συνέβη. Αν και γνωρίζω, μάλλον, που οφείλεται. Ενώ ολόκληρο το παιχνίδι το είχα στο Hard, σε ένα σημείο μόνο το γύρισα σε easy γιατι είχα κολλήσει και είχα ξενερώσει που δε το πέρναγα. Τελικά, τώρα τελειώνοντας το πήρα achievement για easy και πλέον το παιχνίδι μπορώ να το παίξω μόνο στο easy. Τι έγινε;  :-D

 

Καλά, όχι ότι με νοιάζει. Άλλωστε δε θα το έπαιζα ξανά, απλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...