Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλο ειναι να ζηταμε σειριακο αν δεν υπαρχει αποδειξη. αν αρχιζουν τα μα μου, προσπερναμε (και στελνουμε και ενα λινκ στη sony αν γουσταρουμε)

 

ωστοσο, απο την αλλη μπορει να ειναι και αγορασμενο ως δωρο, οποτε δεν υπαρχει αποδειξη και να θελει τα μετρητα αντι να το αλλαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αν ειναι αγορασμενο ενα ps4 να μην εχει αποδειξη και να χασει την εγγυηση?Αυτος που σου κανει το δωρο δεν θα σου δωσει την αποδειξη ,για να μη δεις την τιμη?Αφου ειναι γνωστο ποσο κανει και ειναι και ακριβο δωρο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικαταβολη και ελεγχω παντα κατα την παραδοση παιδια.. για να μην υπαρχουν παρατραγουδα και τρεχουμε..

Οι καιροι εχουν σφιξει για τα καλα και το πλιατσικο παει συννεφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με το witcher τι παίζει? έχω το ίδιο πρόβλημα δηλαδή ο gerald δεν τρέχει, μόνο απλό περπάτημα, επίσης είναι πολύ κοντά στην κάμερα το σώμα του έτσι όπως το βλέπουμε από πίσω, υπάρχει κάποια ρυθμίσει για αυτό? Ήταν ο λόγος που δεν τελείωσα το game στο one, τώρα πάλι τα ίδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ήρθε η στιγμή να αποκτήσω ενα ps4.Αλλά ποιό?

Το slim στα 250€ ή το pro στα 410€

Η τηλεόραση που έχω είναι 1080

Για πείτε μου την γνώμη σας γιατί πλέον είναι μεγάλη η διαφορά στην τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να σας ρωτησω κατι απο το free games to play αξιζει κανενα απο το playstore?

Let it die μακράν, αλλά δεν είναι για όλα τα γούστα (και ίσως χρειαστεί να χώσεις RL money μετά τα μισά του tower).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ήρθε η στιγμή να αποκτήσω ενα ps4.Αλλά ποιό?

Το slim στα 250€ ή το pro στα 410€

Η τηλεόραση που έχω είναι 1080

Για πείτε μου την γνώμη σας γιατί πλέον είναι μεγάλη η διαφορά στην τιμή..

Για μενα αν δεν εχεις καθολου πας στο pro αλλα το λεω με γνωμονα οτι ειναι πιο δυνατη κονσολα και δεν θα εχεις θεματα με fps drops αρα πιο smooth εμπειρια και σιγουρα στο μελλον δεν θα εχεις τρελα θεματα με πιο απαιτητικους τιτλους με λιγα λογια θα εισαι πιο καλυμενος απο το απλο 4 σε αυτον τον τομεα.Βεβαια περι ορεξεως....εσενα μπορει να μην σε νοιαζουν τα πραγματα που ανεφερα οποτε κοιτας τι θελεις και τι σε καλυπτει και αποφασιζεις.Εγω ισως επηρεαζομαι ενα παραπανω απο το γεγονος οτι σκεφτομαι και αγοραζω πραγματα με γνωμονα να ειναι πιο future proof αν μπορεις να το πεις ετσι.

Και η διαφορα ειναι 288 με 399 https://www.skroutz.gr/c/108/game_consoles.html?from=catspan&keyphrase=ps4

Αν θεωρησουμε να φορανε και τα 2 1ΤΒ σκληρο και οχι το slim των 500gb που ειναι στα 240

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που θα βρω το save του απλου Ps4? το εχω πουλησει οταν αγορασα το pro...

 

 

Δεν ειχες κανεις κανα backup πριν το πουλησεις??? 

Update στο cloud τα saves τουλαχιστον??? 

Αν δεν ειχες κανει τπτ τοτε λυπαμαι αλλα δυσκολα το βρισκεις το save σου. Ψαξε google μηπως γινεται να κατεβασεις ενα save ετοιμο και να το περασεις στο pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρονια πολλα.Εχω πρόβλημα με blue light of death εδω και 3 εβδομάδες ,αν και το ps4 το εχω περιπου 2 χρονια τωρα πια.Δοκιμασα τις πιο δημοφιλείς λύσεις του Ίντερνετ-βγάλε βάλε καλώδια ,αλλαγή καλωδίου hdmi,πατημένο ps button στο χειριστήριο στην εκκίνηση,και πριν απο 10 μέρες φάνηκε να δουλεύει κανονικα πάλι,αλλα αυτο κρατηςε μόνο για μια εβδομάδα.συνήθως ανοίγει και μετά απο 10 λεπτά κλείνει ξανα.Αν εχει κάποιος απο σας κάποια ιδέα η παρόμοια εμπειρία για να βοηθήσει,περιμενω απαντήσεις.Εψαξα λιγο στο φόρουμ να δω αν εχει συζητηθεί το θέμα αλλα δε βρήκα κατι,αν υπάρχει κάπου και επαναλαμβάνομαι sorry προκαταβολικά.Επισης υπάρχουν εταιρείες και sites που αναλαμβάνουν να φτιάξουν το BLOD με 50€.Αν δε καταφέρω τελικά μόνος μου θα απευθυνθώ σε κάποια απο αυτές.Ξερει κάποιος ποσο αξιόπιστη δουλειά κάνουν σε τέτοιες περιπτώσεις?Να σημειωθεί οτι εχω απο τα πρώτα ps4-οχι slim- με 500 gb σκληρό,και ειμαι εκτός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ήρθε η στιγμή να αποκτήσω ενα ps4.Αλλά ποιό?

Το slim στα 250€ ή το pro στα 410€

Η τηλεόραση που έχω είναι 1080

Για πείτε μου την γνώμη σας γιατί πλέον είναι μεγάλη η διαφορά στην τιμή..

Θα σε συμβουλευα να κοιταζες το Bundle με το BF1+2ρο controller+3μηνη συνδρομη που βγαζουν το 1tb slim

369-20ευρω(3μηνη)-50ευρω(controller)-55ευρω(παιχνιδι)=249ευρω αλλα το 1tb μοντελο και οχι το 500gb που δινουν σκετο χωρις τιποτα.

 

Απο εξωτερικο καλη προσφορα ειναι και αυτη

 

https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Uncharted-Ratchet-DriveClub-x/dp/B01M3YGWJ0/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1482870791&sr=1-1&keywords=ps4+slim+bundle

Σε σχεση με το δικο μας που κοστιζει 359ευρω

 

και επισης το Battlefield 1 στις 32λιρες

https://www.amazon.co.uk/Electronic-Arts-1024110-Battlefield-PS4/dp/B01F5D1MJE/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1482870844&sr=1-1&keywords=battlefield%2B1%2Bps4&th=1

και FF XV στις 34

https://www.amazon.co.uk/Final-Fantasy-XV-Day-One/dp/B00BT9DVDY/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1482870862&sr=1-1&keywords=final+fantasy+xv

 

Σε σχεση με τις δικες μας τιμες που ειναι 50φευγα ευρω.

 

Οσο για τα περι Slim και Ps4 pro,τα 150ευρω στο Pro τα κερδιζεις βραχυπροθεσμα(καλυτερη αποδοση) στην παρουσα γενια,στο Slim τα βαζεις στην ακρη για ps5. Οτι και να διαλεξεις (εν μερη) κερδιζμενος βγαινεις.

Καλησπέρα και χρονια πολλα.Εχω πρόβλημα με blue light of death εδω και 3 εβδομάδες ,αν και το ps4 το εχω περιπου 2 χρονια τωρα πια.Δοκιμασα τις πιο δημοφιλείς λύσεις του Ίντερνετ-βγάλε βάλε καλώδια ,αλλαγή καλωδίου hdmi,πατημένο ps button στο χειριστήριο στην εκκίνηση,και πριν απο 10 μέρες φάνηκε να δουλεύει κανονικα πάλι,αλλα αυτο κρατηςε μόνο για μια εβδομάδα.συνήθως ανοίγει και μετά απο 10 λεπτά κλείνει ξανα.Αν εχει κάποιος απο σας κάποια ιδέα η παρόμοια εμπειρία για να βοηθήσει,περιμενω απαντήσεις.Εψαξα λιγο στο φόρουμ να δω αν εχει συζητηθεί το θέμα αλλα δε βρήκα κατι,αν υπάρχει κάπου και επαναλαμβάνομαι sorry προκαταβολικά.Επισης υπάρχουν εταιρείες και sites που αναλαμβάνουν να φτιάξουν το BLOD με 50€.Αν δε καταφέρω τελικά μόνος μου θα απευθυνθώ σε κάποια απο αυτές.Ξερει κάποιος ποσο αξιόπιστη δουλειά κάνουν σε τέτοιες περιπτώσεις?Να σημειωθεί οτι εχω απο τα πρώτα ps4-οχι slim- με 500 gb σκληρό,και ειμαι εκτός εγγύησης.

Νομιζω οτι εισαι ο πρωτος που το αναφερει αυτο το θεμα και δυστηχως οπως καταλαβαινεις δεν υπαρχουν και σχολια χρηστων για τα site που αναλαμβανουν να φτιαξουν το προβλημα.

Φανταζομαι οτι σε τετοιες περιπτωσεις αν ειναι γνωστο το service/site θα παρεχει και μια εγγυηση καλης λειτουργιας 3-6μηνων τουλαχιστον για να εισαι καλυμενος,αλλα δεν γνωριζω καθολου τι παιζει με αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με την εγγύηση τι γίνεται αν πάρω απο αμαζον?βασικά κοιτούσα και αυτό με το driveclub,uncharted 4,the last of us στα 359 ,αλλά αν φτάσω σε αυτό το ποσό γιατί να μην πάρω και το προ?εκεί είναι που κολλάω και δεν ξέρω τι να κάνω.έχει τόσο μεγάλη διαφορά στα γραφικά?Και απο την άλλη λεω ότι η τβ μου είναι 1080 ,όταν με το καλό την αλλαξω σε 4κ ίσως να υπάρχει το 5 που να παίζει και 4κ δισκάκια

Με την συνδρομή τι παίζει?κατεβαζω παιχνίδια τζάμπα ή πληρώνω σε χαμηλότερες τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...