Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει και το cod. Δεν ήταν όσο μικρό λέγανε.

Πολύ μικρό update στα γραφικά, πραγματικά μισό κλικ πάνω απο ps3 version και αυτό το λέω με μισή καρδιά.

Ωραία ταινιούλα πάντως. Αν είχε γραφικά killzone/bf4 με όλο αυτό το μπάπα μπούπα θα έβγαζε μάτια. Άντε να δούμε του χρόνου.

 

Γιατι τι θα κανουν του χρονου?Θα καθισουν να φτιαξουν νεα μηχανη? Πολυ αμφιβαλλω. Αφου οι fans τους δηλωνουν οτι θα το αγοραζαν και με γραφικα pacman. Τοσο καλο ειναι το gameplay του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τι θα κανουν του χρονου?Θα καθισουν να φτιαξουν νεα μηχανη? Πολυ αμφιβαλλω. Αφου οι fans τους δηλωνουν οτι θα το αγοραζαν και με γραφικα pacman. Τοσο καλο ειναι το gameplay του...

 

Δε θέλω να πιστεύω οτι θα είναι τόσο γελοίοι και να μείνουν με αυτό το πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περιμενα χειροτερο το shadowfall οχι οτι ειναι κανενα φανταστικο παιχνιδι εχω παιξει και χειροτερα ομως :P

και τα γραφικα του μουρλια ειναι να ενα capture που εκανα με το ps4

 

 

5gxl.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

jdpv.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το glossy πάντως επειδή αναφέρθηκε πολύ μουφα το υλικό του, είχα πάει να το καθαρίσω από δαχτυλιές και σκόνη με καθαρό πανάκι ειδικό ελαφρά και γέμισε γρατζουνιες το ίδιο και στο one θέλει προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε klainmain εσυ δεν αφησες και τιποτα ορθιο..Ποσες ωρες παιζεις την ημερα , 13-14 ?Τωρα τι θα κανεις μεχρι τον Μαρτιο που ερχονται μερικα νεα παιχνιδια (watchdogs) ?Εγω φιλε παιζω οργανωμενα να εχω κατι να ασχολουμε..Αν τα λιωσω απο τωρα με το pinball δεν ευχαριστιεμαι.

 

Με ειδικο πανακι και παλι εκανε γρατζουνια ?Καλα τι μαλακια ειναι τουτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περιμενα χειροτερο το shadowfall οχι οτι ειναι κανενα φανταστικο παιχνιδι εχω παιξει και χειροτερα ομως :P

και τα γραφικα του μουρλια ειναι να ενα capture που εκανα με το ps4

 

 

spacecowboy πως έκανες το capture? Έχω σώσει ένα σωρό screens με το share αλλά οι μόνες επιλογές που έχω για διαμοιρασμό είναι facebook και twitter. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ειδικο πανακι και παλι εκανε γρατζουνια ?Καλα τι μαλακια ειναι τουτη...

 

Έλα ντε φτηνιάρικα πλαστικά.. τι να πω και η φάση είναι πως ούτε καν το έτριψα! το χειρότερο είναι στο one φαίνεται λες και το χάραξαν αν πέσει φως πάνω anyway για τους πολύ ψείρες πάντως είναι ξενερα αλλά γιατί μια συσκευή 400-500 ευρώ να έχει τέτοια ποιότητα εκεί είναι που στραβώνεις καλύτερα σκέτο ματ να ήτανε,τεσπα μικρο το κακό το θέμα είναι η κονσόλα να αντέξει χρόνια εκεί είναι το ζουμί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το cod παρακαλούσα να το τερματίσω..... σε αντίθεση με το bf4 που απλά το παίζεις και κάποια στιγμή τελειώνει.. βέβαια και τα 2 είναι meh στο single player... πάω και γω τώρα για το kz να δούμε τι λέει και μετά να βρω το nfs κάπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα το τιμημενο,αλλα δεν εχω παιχνιδι.Hue.

Αυριο παω για fifa 14 και απο εβδομαδα battlefield.

Εγω πιστευω οτι εψαχνες αφορμη να παρατησεις το Lol και το αγορασες :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει διαθεσιμοτητα στο amazon com!!!!!!

Να τσιμπισω ή καλυτερα ειναι να ψωνισω απο amazon uk (δεν ειναι διαθεσιμο ακομα ομως)

 

Επισης στο uk παραγγελνουμε/κοιταζουμε να εχει domestic ή inernational delivery γιατι εχω μπερδευτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...