Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποφάσισα να δώσω και γω το δικό μου για να μη το κοιτάω μέχρι το επόμενο game wave αλλα δεν έχω όριο αγγελιών -.-

Anw αν ψάχνεται κανείς απο θεσ/νικη ας πει.

 

Κατα τα άλλα είδα χθές το 2k14 και κατάλαβα γιατί έχει γίνει τόσος ντόρος για τα γραφικά. *-* Μακάρι να έπαιζα μπασκετ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γνωστο μου ειπανε μεσα απο τα Mediamarkt οτι μετα τις 20 Ιανουαριου θα γεμισουν τα ραφια με κονσολες

Ο συγκεκριμενος φιλος ψεματα δε λεει, τωρα αν το εννοουσε  ο αλλος μεσα απο τα ΜΜ ειναι αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 4 ώρες kill zone μπορώ να πω ότι το παιχνίδι ειναι καλό,νομίζω ότι έχει φάει τσάμπα θαψιμο,θα επανέλθω με εντυπώσεις για το multi...

Ακριβώς αυτό βλέπω και εγώ, ενώ το πήρα με "κρύα καρδιά" από το τόσο κράξιμο που έβλεπα ότι του ρίχνανε, τελικά διαπιστώνω ότι είναι μια χαρά, με ωραίο  gameplay.

 

Υ.Γ. Το touchpad φαίνεται ότι μπορεί να δώσει ωραίες και λειτουργικές λύσεις στον χειρισμό των παιχνιδιών, επίσης το ηχείο στο χειριστήριο προσθέτει στην ατμόσφαιρα, μπορεί να "δέσει" με όμορφο τρόπο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει διαθεσιμοτητα στο amazon com!!!!!!

Να τσιμπισω ή καλυτερα ειναι να ψωνισω απο amazon uk (δεν ειναι διαθεσιμο ακομα ομως)

 

Επισης στο uk παραγγελνουμε/κοιταζουμε να εχει domestic ή inernational delivery γιατι εχω μπερδευτει

 

Από com αν πάρεις θα σου έρθει τελωνείο εδώ πέρα και στο τελωνείο είναι καθαρά στις ορέξεις αυτού που εκτελωνίζει πόσο θα σου βάλει το καπέλο. Δες amazon.co.uk, amazon.de, amazon.fr 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει διαθεσιμοτητα στο amazon com!!!!!!

Να τσιμπισω ή καλυτερα ειναι να ψωνισω απο amazon uk (δεν ειναι διαθεσιμο ακομα ομως)

 

Επισης στο uk παραγγελνουμε/κοιταζουμε να εχει domestic ή inernational delivery γιατι εχω μπερδευτει

Ρε παιδια μη μπλεκετε με το amazon.com

Δεν υπαρχει λογος  να ρισκαρετε με το τελωνειο, ποσο μαλλον οταν θα ερθει εδω μετα απο ενα μηνα

Επισης ψαχτε και αλλα ευρωπαικα αμαζον οπως εδω που βλεπω στο ισπανικο που γραφει οτι το εχουν σε στοκ

http://www.amazon.es/PlayStation-4-Consola-500-GB/dp/B00BIYAO3K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387629837&sr=8-1&keywords=playstation+4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρησα οτι αν γυρισεις το RGB range απο automatic στο full range δειχνει καλυτερα τα χρωματα .Το εχει πειραξει κανενας αυτο ? Νομιζω κατι παρομοιο ειχε και στο ps3 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρησα οτι αν γυρισεις το RGB range απο automatic στο full range δειχνει καλυτερα τα χρωματα .Το εχει πειραξει κανενας αυτο ? Νομιζω κατι παρομοιο ειχε και στο ps3 .

Εξαρτάται από το πού το έχεις συνδεμένο στο PS3, οι τηλεοράσεις στις εισόδους που δεν είναι για DVI έχουν limited range (σε αντίθεση με τα PC monitors - γι' αυτό και η DVI είσοδος διαφέρει), οπότε αν το συνδέσεις εκεί το full είναι η σωστή επιλογή, αλλιώς, το αντίστροφο. Το 4 έχει επιλογή άλλη πέρα από auto και full;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω συνδεσει στο HDMI/DVI της τηλεορασης και εχει διαφορα το full απο το auto ,η αλλη επιλογη ειναι η limited.To full σαφως δειχνει καλυτερα τα χρωματα τουλαχιστον στο ac.Στο killzone και χωρις αυτο τα χρωματα ειναι πολυ εντονα αλλα θα το δοκιμασω και σε αυτο στο full.Μιλαω παντα για ps4.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065670168776297/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω συνδεσει στο HDMI/DVI της τηλεορασης και εχει διαφορα το full απο το auto ,η αλλη επιλογη ειναι η limited.To full σαφως δειχνει καλυτερα τα χρωματα τουλαχιστον στο ac.Στο killzone και χωρις αυτο τα χρωματα ειναι πολυ εντονα αλλα θα το δοκιμασω και σε αυτο στο full.Μιλαω παντα για ps4.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065670168776297/

Yup, στο HDMI/DVI θέλει στο full για να μη χαλάνε τα χρώματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...