Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα το dual shock 4 για το pc για κυρια χρηση platform/emulators και οπου χρειαζεται καλο dpad.. Επαιξα και το arkham origins να δω πως τα παει στα 3d και πραγματικα μπορω να πω οτι ειναι 10000% βελτιωμενο σε σχεση με το παλιο, εχει γινει το main μου pad πλεον εκτος απο fps που δεν με βολεψε και παλι λογο θεσης των αναλογικων.

 

Νομιζω ειναι το μεγαλυτερο upgrade απο ps3 σε ps4 μεχρι στιγμης.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι ο πλεον ειδικος σε τηλεορασεις.

Λεω οτι διαβαζω στα φορα και ειδικα τις LG τις ειχανε θαψει εως και μεχρι το καλοκαιρι.

Την toshiba δε τη βλεπω καποια σπουδαια προσφορα. 429 τη βγαζει (με τοσα παιρνεις 40αρα)

Αν την ειχε αλλη τιμη εως 280 εχει πολυ καλα χαρακτηριστικα. αλλα 429 με τιποτα

Εγω παντως σε Samsung θα πηγαινα.

Γενικα αναλογιζομενος οτι με 250 ευρω εως τωρα ευρισκες 32αρες με HD Ready (1366X768) θεωρω πως τα 270 ειναι καλα για Full HD ειδικα αν εχει και 100Hz. το πολυ να πεσει κατω ενα 20ρικο...

Αν τη θες τωρα χτυπας τη samsung αβλεπι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι ο πλεον ειδικος σε τηλεορασεις.

Λεω οτι διαβαζω στα φορα και ειδικα τις LG τις ειχανε θαψει εως και μεχρι το καλοκαιρι.

Την toshiba δε τη βλεπω καποια σπουδαια προσφορα. 429 τη βγαζει (με τοσα παιρνεις 40αρα)

Αν την ειχε αλλη τιμη εως 280 εχει πολυ καλα χαρακτηριστικα. αλλα 429 με τιποτα

Εγω παντως σε Samsung θα πηγαινα.

Γενικα αναλογιζομενος οτι με 250 ευρω εως τωρα ευρισκες 32αρες με HD Ready (1366X768) θεωρω πως τα 270 ειναι καλα για Full HD ειδικα αν εχει και 100Hz. το πολυ να πεσει κατω ενα 20ρικο...

Αν τη θες τωρα χτυπας τη samsung αβλεπι

 

289 την εχει το e-shop Με προσφορα την Toshiba από το newsletter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κοιτα εκει

http://www.insomnia.gr/topic/510773-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-toshiba-32l4363dg-%CE%B1%CE%BE%CE%AF%CE%B6%CE%B5%CE%B9/

Ρωτα τα παιδια κατι θα ξερουν παραπανω.

Δε θελω να σε παρασυρω σε κατι που δεν εχω απολυτη γνωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα το dual shock 4 για το pc για κυρια χρηση platform/emulators και οπου χρειαζεται καλο dpad.. Επαιξα και το arkham origins να δω πως τα παει στα 3d και πραγματικα μπορω να πω οτι ειναι 10000% βελτιωμενο σε σχεση με το παλιο, εχει γινει το main μου pad πλεον εκτος απο fps που δεν με βολεψε και παλι λογο θεσης των αναλογικων.

 

Νομιζω ειναι το μεγαλυτερο upgrade απο ps3 σε ps4 μεχρι στιγμης.. :P

 

 

δουλευει το DS4 κανονικα σε PC ??

Συνεργαζεται με ολα τα παιχνιδια ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

289 την εχει το e-shop Με προσφορα την Toshiba από το newsletter

http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-ue32f5000-201308253262.htm

 

Ψάξε να βρεις αυτή τη Samsung, είναι η καλύτερη αγορά που μπορείς να κάνεις για gaming σε αυτές τις ίντσες και περίπου στην τιμή που θες. Είχα λιώσει στο ψάξιμο τον Αύγουστο και τελικά κατέληξα σε αυτήν και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου.

Μακριά από LG για gaming, αυτό έχω να πω μόνο. Οι Panasonic είναι συνήθως πολύ καλές επίσης (σου έχω πρόταση και για τέτοια, αλλά ανεβαίνει το μπάτζετ), αλλά είναι πιο ακριβές οι περισσότερες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ιδια ποσταρε και ο Phoenix Vole

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-UE32F5000AWXXH,99452,430510,609583.html?langId=-18&et_lid=5&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_med=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&et_cid=3&etcc_ori=skroutz.gr

 

Αρα 3 ατομα προτεινουμε αυτη :)

Σε αρκετα καλη τιμη

case closed νομιζω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-ue32f5000-201308253262.htm

 

Ψάξε να βρεις αυτή τη Samsung, είναι η καλύτερη αγορά που μπορείς να κάνεις για gaming σε αυτές τις ίντσες και περίπου στην τιμή που θες. Είχα λιώσει στο ψάξιμο τον Αύγουστο και τελικά κατέληξα σε αυτήν και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου.

Μακριά από LG για gaming, αυτό έχω να πω μόνο. Οι Panasonic είναι συνήθως πολύ καλές επίσης (σου έχω πρόταση και για τέτοια, αλλά ανεβαίνει το μπάτζετ), αλλά είναι πιο ακριβές οι περισσότερες. 

 

πραγματικά είναι δύσκολο να πετύχεις αυτό που ψάχνεις, ψάχνω εδώ και πολλές ώρες να βρω κάτι σε σχετικά μικρό κόστος. 

πριν 1 μήνα τα Mediamarkt είχαν 40αρα 320 ευρώ, αλλά τελείωσαν σε λίγη ώρα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο πρίν φύγει πρόλαβα έπαιξα και 1-2 runs στο resogun.

Τελικά είναι πιο ωραίο απο ότι νόμιζα. Μικρό tech demo μεν αλλα επειδή είναι μικρό και σχετικά εύκολο θα είναι μια χαρά για high score whores. 

 

@Socratis να'ναι καλά τα seven m8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο πρίν φύγει πρόλαβα έπαιξα και 1-2 runs στο resogun.

Τελικά είναι πιο ωραίο απο ότι νόμιζα. Μικρό tech demo μεν αλλα επειδή είναι μικρό και σχετικά εύκολο θα είναι μια χαρά για high score whores. 

 

@Socratis να'ναι καλά τα seven m8.

 

Τα νοικιασες?Nice.Παω να δω και εγω αν εχουν κανα game ,τωρα τα χριστουγεννα να λιωσω λιγο.

Ακυρο ,μαλακια καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικά μου είχαν fifa/live/2k14/cod/kz/bf/ac4. Σχεδόν τα πάντα δηλαδή.

 

Όσο για το resogun δεν ξέρω αν είναι μόνο τα 5 level που έπαιξα πριν βγάλει congratulations αλλα αν είναι μόνο αυτά φαντάζομαι δεν θα πάρει και πάρα πολύ μέχρι να παίζει κάποιος μόνο για το multiplier στο veteran και να κάνει restart όποτε πέφτει απο 5.0x

 

Είναι όπως και να'χει πιο fun απο ότι του καταλόγισα στην αρχή. Αυτά τα keepers είναι λίγο random αλλα οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...