Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Aυτες οι τηλεορασεις τι panel φορανε  tn ή ips  ?

δεν νομίζω TN, κυρίως οι κάτω των 32" που έχουν 1080p φοράνε TN, αλλά επειδή ουσιαστικά είναι tv monitors κι όχι tvs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικά μου είχαν fifa/live/2k14/cod/kz/bf/ac4. Σχεδόν τα πάντα δηλαδή.

 

Όσο για το resogun δεν ξέρω αν είναι μόνο τα 5 level που έπαιξα πριν βγάλει congratulations αλλα αν είναι μόνο αυτά φαντάζομαι δεν θα πάρει και πάρα πολύ μέχρι να παίζει κάποιος μόνο για το multiplier στο veteran και να κάνει restart όποτε πέφτει απο 5.0x

 

Είναι όπως και να'χει πιο fun απο ότι του καταλόγισα στην αρχή. Αυτά τα keepers είναι λίγο random αλλα οκ...

Τα νοικιασες?Ελα ρε,και τα πηρες ολα μαζι ,ωραιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νοικιασες?Ελα ρε,και τα πηρες ολα μαζι ,ωραιος.

 

Με το smile βγαίνει ~1€ την ημέρα. Δεν έχει και πολύς κόσμος ps4 ακόμα οπότε τελείωνα ένα, έπαιρνα άλλο κτλ.

Αν δε σε ενδιαφέρει να κρατήσεις κάτι και απλά θέλεις το campaign είναι η καλύτερη λύση σε σχέση με τα 60ρικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το smile βγαίνει ~1€ την ημέρα. Δεν έχει και πολύς κόσμος ps4 ακόμα οπότε τελείωνα ένα, έπαιρνα άλλο κτλ.

Αν δε σε ενδιαφέρει να κρατήσεις κάτι και απλά θέλεις το campaign είναι η καλύτερη λύση σε σχέση με τα 60ρικα.

Ακριβως ,τα Seven μιας και βγαζουν αρκετα χρηματα απο τις ενοικιασεις παιχνιδιων,κυριως οσον αφορα Ps2 και Ps3 τιτλους,γιαυτο το λογο και φερνουν και αρκετα παιχνιδια του Ps4. Εγω πχ που περιμενα παρα πολυ καιρο οταν ηθελα να παιξω το TLOU(μιας και η τιμη στα καταστηματα δεν επεφτε με τιποτα :P), τωρα που οπως λεει και ο Klainmain παραπανω δεν εχουν παρα πολλοι Ps4, ειναι αρκετα καλη ευκαιρια,ειδικα για το 3ημερο Σαββατου-Δευτερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά είναι δύσκολο να πετύχεις αυτό που ψάχνεις, ψάχνω εδώ και πολλές ώρες να βρω κάτι σε σχετικά μικρό κόστος. 

πριν 1 μήνα τα Mediamarkt είχαν 40αρα 320 ευρώ, αλλά τελείωσαν σε λίγη ώρα :/

Phoenix αυτη που λεει ο Vole ειναι η ιδια με αυτη που εχουν τα Mediamarkt που ποσταρες εσυ

Χτυπα την αφου σου λεει ειναι ευχαριστημενος.

Προφανως κατι θα ξερει που το εχει ψαξει και λογω input lag που στο gaming ειναι πολυ πιο σημαντικο απο τα smart Tv's και το ιντερνετ της τηλεορασης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερα ετσι...αν δεν παιζεις της mainstreamiles δηλαδη (fifa, cod,bf) δεν εχει και τιποτα να παιξεις really..και εμεις που το πηραμε το κοιταμε προς το παρον...

οχι οτι το μηχανακι δεν τα σπαει ως μηχανημα don't get me wrong ειναι πολυ bang for buck

αλλα ακομη παιχνιδια δεν...απο φεβρουαριο μαρτιο και βλεπουμε(πρωτη σταση για μενα το drive club το φεβρουαριο μαλλον)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εφτιαξα ενα προφιλ στιν αδερφο μου..σαν καινουργιο προφιλ ειχε 15,μερες πλας..για να το ενεργοποιησουμε ηθελε στοιχεια πιστωτικης τα οποια δωσαμε αλλα μου εγραψε οτι μολις τελειωσουν οι μερες θα ανανεωθει αυτοματα κατι που δεν θελω..πως μπορψ να ακυρωσω αυτην την επιλογη..δεν θα ηθελα να μου σηκωσει λεφτα απο μονο του..ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερα ετσι...αν δεν παιζεις της mainstreamiles δηλαδη (fifa, cod,bf) δεν εχει και τιποτα να παιξεις really..και εμεις που το πηραμε το κοιταμε προς το παρον...

οχι οτι το μηχανακι δεν τα σπαει ως μηχανημα don't get me wrong ειναι πολυ bang for buck

αλλα ακομη παιχνιδια δεν...απο φεβρουαριο μαρτιο και βλεπουμε(πρωτη σταση για μενα το drive club το φεβρουαριο μαλλον)

Αυτος ο ενθουσιασμος για νεα κονσολα ακομα και αν δεν υπαρχουν στην ουσια παιχνιδια για να παιξεις(μιας και τα multiplattform παιχνιδια που βγαινουν ακομα και στις παλιες κονσολες δεν αξιζουν) τελικα πουλαει πολυ,ακομα και στις μερες μας....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εφτιαξα ενα προφιλ στιν αδερφο μου..σαν καινουργιο προφιλ ειχε 15,μερες πλας..για να το ενεργοποιησουμε ηθελε στοιχεια πιστωτικης τα οποια δωσαμε αλλα μου εγραψε οτι μολις τελειωσουν οι μερες θα ανανεωθει αυτοματα κατι που δεν θελω..πως μπορψ να ακυρωσω αυτην την επιλογη..δεν θα ηθελα να μου σηκωσει λεφτα απο μονο του..ευχαριστω!

Θα πας εδω

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/home/index!display.action?

κανεις login και μετα δεξια θα επιλεξεις account details

μετα στα αριστερα wallet

και μετα στις 2 επιλογες βαλε No

ουσιαστικα πρεπει να ειναι

Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content: Νο

 

To idio ισως γινεται και μεσα απο το μενου του PS4 καπου στις επιλογες του PSN Store αν το ψαξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω .Τα multiplatform games δεν νομιζω οτι θα προσδωσουν καμια αιγλη στο ps4 τουλαχιστον στο αμεσο μελλον .Αυτη την στιγμη που παιζω το black flag φαινεται ξεκαθαρα πως ειναι ενα game που παρα τα σε γενικες γραμμες ομορφα γραφικα του αν το προσεξετε σε λεπτομερεια ειναι φτιαγμενο για κονσολα παλιας γενιας .Απλα σε ορισμενα σημεια του το ps4 δειχνει την δυναμη του και ουτε καν αυτη ,θα ελεγα δειχνει οτι ξεκιναει απο ενα επιπεδο πιο πανω σε σχεση με τον προκατοχο του .Για μενα θα πρεπει η sony να επενδυσει πολυ στα exclusives ,δεν ξερω τι σκοπευει να βγαλει αλλα αν επενδυσει σε multiplatform τιτλους υπαρχουν σοβαρες πιθανονητες στα σημεια να χανει απο το one .Αν παλι επενδυσει στα exclusives και με βαση το Killzone που βλεπω το οποιο πραγματικα εχει δειξει και σε γραφικα και σε κινηση (με πραγματικα 60fps) φοβερα πραγματα για μενα τηρουμενων των αναλογιων και λαμβανοντας υποψη οτι ειναι launch τιτλος  ,τοτε αναμενουμε παιχνιδια μπομπες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο ενθουσιασμος για νεα κονσολα ακομα και αν δεν υπαρχουν στην ουσια παιχνιδια για να παιξεις(μιας και τα multiplattform παιχνιδια που βγαινουν ακομα και στις παλιες κονσολες δεν αξιζουν) τελικα πουλαει πολυ,ακομα και στις μερες μας....

Δε θα διαφωνησω με το σκεπτικο σου, αλλα ειναι σχετικο το τι αξιζει και τι οχι

Δε μπορεις να κρινεις καποιον επειδη πηρε τη κονσολα να παιξει COD KZ η Fifa.

Εχουν κι αυτοι τα γουστα τους. Αλλωστε τοσα εκκατομυρια πωλησεις εχουν αυτα τα παιχνιδια. Μηπως καπου κανουμε λαθος εμεις που τους κρινουμε επειδη δεν ειναι του γουστου μας;

Αν ειναι ετσι και πιασω και γω και κρινω το γουστο αυτου που γουσταρει να παιζει το εκατοστο μαριο με πηδηματακια μπρος πισω η και ο αλλος να κρινει εμενα που μ αρεσουν τα hack n slash.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παιδια εφτιαξα ενα προφιλ στιν αδερφο μου..σαν καινουργιο προφιλ ειχε 15,μερες πλας..για να το ενεργοποιησουμε ηθελε στοιχεια πιστωτικης τα οποια δωσαμε αλλα μου εγραψε οτι μολις τελειωσουν οι μερες θα ανανεωθει αυτοματα κατι που δεν θελω..πως μπορψ να ακυρωσω αυτην την επιλογη..δεν θα ηθελα να μου σηκωσει λεφτα απο μονο του..ευχαριστω!

Θα πας εδω

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/home/index!display.action?

κανεις login και μετα δεξια θα επιλεξεις account details

μετα στα αριστερα wallet

και μετα στις 2 επιλογες βαλε No

ουσιαστικα πρεπει να ειναι

Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content: Νο

 

To idio ισως γινεται και μεσα απο το μενου του PS4 καπου στις επιλογες του PSN Store αν το ψαξεις.

Να εισαι καλα αδερφε μου...το εκανα μεσα απο το μενου του ps4..ευχαριστω πολυ!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...