Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.youtube.com/watch?v=WhsHHrjZ5jY

Μια απο τα ιδια

Μαλλον θελουν και το κανουν επιτηδες.

 

Αυτό το πράγμα δεν είναι απλώς απαράδεκτο αλλά ξεφτίλα. Μια πάστα της προκοπής δεν μπορούν να βάλουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια

Μαλλον θελουν και το κανουν επιτηδες.

Αραγε και τα γιαπωνέζικα ειναι τόσο χάλια(αν οντως υπαρχουν); Προσωπικά αμφιβάλλω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια από όποιον γνωρίζει.... Έχω ένα ps3 και ένα vita καθώς και 2 PSN accounts, ένα ελληνικό και ένα αγγλικό. Έβαλα πρόσφατα στο αγγλικό 30 μέρες trial για plus ( στο ελληνικό δεν με άφηνε γιατί μάλλον είχα κάνει παλαιότερα 7 μέρες trial). Επίσης πρόσφατα έκανα deactivate και reactivate all my consoles apo το manage my account στο PSN ( κάτι έλεγε ότι αυτό μπορώ να το κάνω μόνο μία φορά το εξάμηνο). Τώρα εγώ αγόρασα και PS4 και καθώς κάτι διάβασα για primary accounts και sub-accounts μπορώ να βάλω primary account στο PS4 αρχικώς to αγγλικό PSN που έχει plus ώστε να εκμεταλλευτώ τον ένα μήνα και μετά να αλλάξω σε primary account στο ελληνικό και να βάλω εκεί plus για 1 χρόνο; Θέλω το βασικό μου account να είναι το ελληνικό. Thanks

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει να μου πει καποιος που εχει το killzone αν το μηχανημα κανει θορυβο?παιζω το fifa και ειναι αθορυβο οταν βαζω killzone σε καποιες περιοχες ακουγεται αρκετα το ps4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εντυπωσεις μου απο το remote play με το PSV ειναι εξαιρετικες πλεον

Στο σαλονι παιζεις ανετα ενας εναντιον ενος FIFA 14 χωρις λαγκαρισμα και χρησιμοποιειται ανετα ως δευτερο χειριστηριο το PSV (το οτι εμενα δε με βολευει ειναι αλλο θεμα). Τα R2 + L2 για οσους εχουν απορια ειναι στο οπισθιο touchpad του PSV στο πανω μερος της οθονης. Η δοκιμη εγινε ενω κατεβαζα και τορρεντ.

Το δοκιμασα επισης και στη κρεβατοκαμαρα οπου επεζε ανεκτικα (αποσταση 6-7 μετρα και παρεμβολη δυο τοιχων) επρεπε να βρω τη σωστη θεση. Το περιεργο ειναι πως αν το εφερνα κοντα στο σωμα μου λαγκαρε ενω αν ηταν σε αποσταση απο το σωμα (40-50 εκατοστα) επαιζε κανονικα,

Φορτωνει τα παντα ολα.

Αυτο το Contrast θα παιχτει απο το PSV.

Σημερα θα δοκιμασω Killzone.

H Σονυ εκανε πολυ καλη δουλεια σε αυτο το τομεα.

Ως δευτερη οθονη (στυλ Wii U pad ) δεν το χρησιμοποιησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο killzone ο ανεμιστηρας δουλευει πολυ περισσοτερο .

κακως ζοριζεται χειμωνιατικα...το καλοκαιρι δηλ θα βραζει...καλυτερα να ζητησει αντικατασταση απο cometron.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη το αφησεις δεν ειναι φυσιολογικο...πηγαινε cometron για αλλαγη.

 

Λες ρε φιλε?μονο στο killzone κανει ετσι..θα βρω ακρη με αυτους στην cometron η θα με βγαλουν τρελο..?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...