Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά απο προπαραγγελία που έγινε τον Ιούνιο απο κατάστημα εξωτερικού ήρθε πριν μερικές μέρες το συγκεκριμένο PS4 και επιβεβαιώνω πως είναι η 1216a έκδοση.

 

post-91489-0-47180100-1442267145_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαινεται και τοσο καλα το μοντελο.

Αν μπορεις βγαλε καλυτερα την φωτογραφια και ανεβασε τη ωστε να μπορουν να δουν ολοι ποιο καθαρα το μοντελο της κονσολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαινεται και τοσο καλα το μοντελο.

Αν μπορεις βγαλε καλυτερα την φωτογραφια και ανεβασε τη ωστε να μπορουν να δουν ολοι ποιο καθαρα το μοντελο της κονσολας.

post-91489-0-78217600-1442268214_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο φιλτατος.

Ειχες και πριν ps4?

Αν ναι πως το βλεπεις σε σχεση με το παλιοτερο μοντελο?

 

Εγω θα σου προτεινα το πρωτο πραγμα που πρεπει να κανεις να του βαλεις μεγαλυτερης χωρητικοτητας δισκο πιστεψε με θα το χρειαστεις μελλοντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα μιλας τοσο πολυ?

 

Παντως στο ποστ που ανεβασε ο χρηστης "millenium" ποιο πανω δεν δειχνει τρελη διαφορα θορυβου μονο 10db που πιστευω δεν ειναι τοσο μεγαλη διαφορα θορυβου ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Fits79 λογαριθμική κλίμακα ξέρεις τι πάει να πει; Άκου δεν έχει διαφορά 10dB...

@weaponlord

Καλορίζικο φίλε! Θα είσαι ο μοναδικός στην Ελλάδα με 1200άρι μοντέλο για πολύ καιρό! :P

 

ΥΓ: Amazon UK?

 

edited by whom???

Επεξ/σία από bedazzled
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!

 

Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας .

 

Λυπούμαστε πολύ που μετά από εκτεταμένη αναζήτηση για το προϊόν  GC PS4 BORDERLANDS HANDSOME COLLECTION  της παραγγελίας  χχχχχχχχ με ένδειξη “Κατόπιν Παραγγελίας” δεν βρέθηκε τελικώς διαθέσιμο.

 

Σας διαβεβαιώνουμε ότι το προϊόν θα αφαιρεθεί από την παραγγελία σας και ευελπιστούμε να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα στο μέλλον!

 

Με εκτίμηση,

Public Customer Passion

 

Ξενέρωσα... :-(

 

 

Αν υπαρχει/ξει κάποιος απο Αθήνα που το πουλάει ενδιαφέρομαι.Θα κοιτάω και στις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@weaponlord

Καλορίζικο φίλε! Θα είσαι ο μοναδικός στην Ελλάδα με 1200άρι μοντέλο για πολύ καιρό! :P

 

ΥΓ: Amazon UK?

Να σου πω την αλήθεια το MGS μόνο έπαιξα και τερμάτισα και δεν μπορώ να πω πως κάπου ζοριστηκε και έβγαλε θόρυβο.

 

Να αναφέρω επίσης πως σε βιντεακι που έχει αναρτηθεί πιο πίσω μιλάνε για μεγαλύτερη διαφορά νομίζω το ένα είναι στα 96db και το άλλο στα 71db.

 

Είχα κάνει τέσσερις παραγγελίες από διάφορα καταστήματα γιατί λόγω cc δεν ήξερα αν θα περάσει η παραγγελία,τελικά μου ήρθε από Ισπανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάζει κωδικό αυτός που σου το πουλάει και μένεις χωρίς παιχνίδι, το ξέρω επειδή έτσι αγόρασα το FF Type-0. Ευτυχώς πήρα τα λεφτά μου πίσω (και παραπάνω) από το ebay/paypal. Μείνε μακριά από secondary account.

 

Αναφέρομαι σε primary accounts. Για τους secondary πρέπει ο πωλητής να είναι έμπιστος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...