Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο 2T μοντελο/μαρκα εξωτερικο hhd να βαλω για το ps4?

 

 

ps:Το θελω να ειναι εξωτερικος για να του βαλω το 500GB/1ΤΒ του ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανας τροπος να αγορασω παιχνιδι ψηφιακα χωρις να χρησιμοποιησω πιστωτικη?μα καλα ειναι δυνατον να μην υπαρχουν psn cards στην αγορα?

 

ουτε ο maxplay δεν εχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανας τροπος να αγορασω παιχνιδι ψηφιακα χωρις να χρησιμοποιησω πιστωτικη?μα καλα ειναι δυνατον να μην υπαρχουν psn cards στην αγορα?

 

ουτε ο maxplay δεν εχει...

 

Κανε αγορα με paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια αν δει κανείς κάποιο bundle με pes2016 να εμφανίζεται ας το ποστάρει ,ψάχνω κάθε μέρα,αποφάσισα να το τσιμπήσω :)

Και δεν τσιμπας καλυτερα καποιο αλλο Bundle και το παιχνιδι ξεχωριστα ή την κονσολα σκετη και το παιχνιδι .Πιο φθηνα θα σου βγουν αν δεις τα περισσοτερα bundle ποσο κοστιζουν στο Skroutz :P

 

Αλλωστε πολλα Pro evolution bundle το πιο πιθανο να τα δουμε προς το Χειμωνα οπως εγινε και περυσι με το Pes 2015.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κονσολα θα παρω την δευτερα ,και το βρηκα 25 ευρω το bloodborn,Εχω ακουσει τα καλυτερα.Ελπιζω μην ειναι τοσο δυσκολο και μου σπασει τα νευρα.Ποσες ωρες ειναι περιπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κονσολα θα παρω την δευτερα ,και το βρηκα 25 ευρω το bloodborn,Εχω ακουσει τα καλυτερα.Ελπιζω μην ειναι τοσο δυσκολο και μου σπασει τα νευρα.Ποσες ωρες ειναι περιπου?

http://howlongtobeat.com/game.php?id=21262

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...