Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το βαλα se evic VT (το χα βαλει στο Τι)

και μετά το βαλα και σε Istick tc 40 , και δοκιμασα απο πολυ χαμηλα 110-120 βαθμους κελσιου παλι η ιδια απαίσια γευση ,εχω πληνει το τανκ σημερα αμετρητες φορες και εχω πετάξει στανταρ ενα 30μελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η το τιτάνιο δεν είναι καλό η ο ατμοποιητής έχει μεγάλη εσωτερική αντίσταση. Στο τιτάνιο που έχει πιο μικρή αυξομείωση στην αντίσταση ανάλογα με τη θερμοκρασία, ο ατμοποιητής παίζει μεγάλο ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η το τιτάνιο δεν είναι καλό η ο ατμοποιητής έχει μεγάλη εσωτερική αντίσταση. Στο τιτάνιο που έχει πιο μικρή αυξομείωση στην αντίσταση ανάλογα με τη θερμοκρασία, ο ατμοποιητής παίζει μεγάλο ρόλο.

σε subtank mini , με το νεο rba plus εκανα το στησιμο , 

τα λυσα παλι ολα τα έπλυνα , περασα το συρμα με οινοπνευμα , με απορυπαντικο τα περασα με ζεστο νερο 

αισθητά καλύτεραα αλλα παλι κατι μυριζει  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθάρισες το σύρμα καλά με οινόπνευμα πριν το στρίψεις;

ναι φυσικά το περασα με νερο καυτο , μετα με απορυπαντικο πιατων και μετά ξανα καυτο νερο 

αυτο βοηθησε πολυ αλλα παλι κατι μ ξεφευγει η το κινεζοσυρμα ειναι μαπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να παραγγείλω από το fasttech αφού ξεκίνησα το ηλεκτρονικό ξανά εδώ και κανένα μήνα και το πολυγουστάρω από ατμοιποητη θα πάρω subtank mini σίγουρα. Τώρα για μπαταριά σκέφτομαι να πάρω 

 


 

τι προτείνεται εσείς?

εάν το αποφασίσω μπορείτε να με καθοδηγήσετε για να κάνω την παραγγελία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να παραγγείλω από το fasttech αφού ξεκίνησα το ηλεκτρονικό ξανά εδώ και κανένα μήνα και το πολυγουστάρω από ατμοιποητη θα πάρω subtank mini σίγουρα. Τώρα για μπαταριά σκέφτομαι να πάρω 
 
 
τι προτείνεται εσείς?
εάν το αποφασίσω μπορείτε να με καθοδηγήσετε για να κάνω την παραγγελία ?

 

το evic vt mini ειναι πολλά υποσχόμενο αλλα ειναι νεο και δεν ξερουμε τι κουσουρια μπορεί να έχει.. 

αν το αποφασίσεις εγώ θα σου λεγα να πάρει 2 μπαταρίες και εξωτερικό φορτιστή να σαι οκ 

ο subtank μινι τωρα αν τον εχεις ατμισει και σου αρέσει προχώρα ,

επειδή τον έχω ομως θα σου πω οτι ο mega one της joytech μ αρεσει περισσότερο (δεν εχω ακομα clr κεφαλή για να σου πω αν στήνεται τοσο ευκολο οσο ο subtank) 

στα μείων του το ηλιθιο τζαμακι π σε ξεγελάει κ δε βλεπεις ποσο υγρο εχεις αλλα εκει θα δουλέψει το TC οποτε δε σε νοιαζει γιατι δεν θα πάρεις καμμένο 

τωρα  τι σετ ειχες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να παραγγείλω από το fasttech αφού ξεκίνησα το ηλεκτρονικό ξανά εδώ και κανένα μήνα και το πολυγουστάρω από ατμοιποητη θα πάρω subtank mini σίγουρα. Τώρα για μπαταριά σκέφτομαι να πάρω 
 
 
τι προτείνεται εσείς?
εάν το αποφασίσω μπορείτε να με καθοδηγήσετε για να κάνω την παραγγελία ?

 

αν μπορεις να αγορασεις απο εξω (γιατι εμεις δεν μπορουμε :P) δες για το Ipv d2 που και εχει καλες κριτηκες , και οσο το χρησιμοποιησα απο κολητο (2-3 μερες) ειναι φοβερο!

 

αν δεν σε χαλαει δες και για μεταχειρισμενο. vaporshark η κατι σε dna40.

 

νομιζω πας για TC η ειναι η ιδεα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει τροπος δηλαδη να παρουμε απο fasttech πραγματα ε?


το evic vt mini ειναι πολλά υποσχόμενο αλλα ειναι νεο και δεν ξερουμε τι κουσουρια μπορεί να έχει.. 

αν το αποφασίσεις εγώ θα σου λεγα να πάρει 2 μπαταρίες και εξωτερικό φορτιστή να σαι οκ 

ο subtank μινι τωρα αν τον εχεις ατμισει και σου αρέσει προχώρα ,

επειδή τον έχω ομως θα σου πω οτι ο mega one της joytech μ αρεσει περισσότερο (δεν εχω ακομα clr κεφαλή για να σου πω αν στήνεται τοσο ευκολο οσο ο subtank) 

στα μείων του το ηλιθιο τζαμακι π σε ξεγελάει κ δε βλεπεις ποσο υγρο εχεις αλλα εκει θα δουλέψει το TC οποτε δε σε νοιαζει γιατι δεν θα πάρεις καμμένο 

τωρα  τι σετ ειχες ?

ο mega one ειναι επισκευασιμος?

εχω subtank από ένα φίλο μου τον έχει δανείσει και έχω πωρωθεί πολύ ντουμάνι λέμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει τροπος δηλαδη να παρουμε απο fasttech πραγματα ε?

ο mega one ειναι επισκευασιμος?

εχω subtank από ένα φίλο μου τον έχει δανείσει και έχω πωρωθεί πολύ ντουμάνι λέμε

εχει cl-r κεφαλές επισκευάσιμες , 

απο ft μπορεις να παρεις αν εχεις χρηματα στο balance σου στο paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει cl-r κεφαλές επισκευάσιμες , 

απο ft μπορεις να παρεις αν εχεις χρηματα στο balance σου στο paypal

 

με πιστωτικη δεν γινεται δηλαδη κριμα και το ειχα σταμπαρει το σετακι και ειπα να παρω μια τελικη γνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έχουν τσακίσει τα capital controls. Υπό κανονικές συνθήκες δεν θα μπορέσεις να παραγγείλεις. Αν μπορέσεις και κάνεις καμιά πατέντα πάντως και εγώ το Ipv D2 θα χτυπούσα.

 

https://www.fasttech.com/products/0/10011256/2879500-authentic-pioneer4you-ipv-d2-75w-vw-tc-apv-box-mod

 

Δυστυχώς δεν είναι σε στοκ όμως που σημαίνει ακόμα και να το παραγγείλεις, θα πάρει πάνω από μήνα να σου 'ρθει (το λιγότερο, όταν λέει ΕΤΑ σε 14 μέρες...άστα να πάνε). Με τον Subtank Mini είναι ιδανικός συνδυασμός (ατμοποιητάρα!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ipv D2 σε αυτον 2 πραγματα με χαλανε αδερφε 

1) η οθονη ειναι παρα μα παρα πολυ μικρη και πολυ ασχημη ετσι οπως ειναι

2) εχει καλωδιο φορτισης με δικο βυσμα κατι που σημενει οτι θα πρεπει να το κουβαλαω παντα μαζι μου ενω στο αλλο το φορτιζω μεχρι και απο power bank 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη CLR έχω ακούσει ότι έχει κακή τροφοδοσία. Σε κάθε περίπτωση, επειδή στήνεται με σύρμα που πιάνεται από orings, αναμένω ότι θα έχει μικρή διάρκεια ζωής (γι' αυτό και οι CLR έρχονται σε συσκευασία των 5 και έχουν τόσο φθηνά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...