Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξέρω αν κουνιούνται (δεν φένεται κάτι και δεν μπορώ να σκεφτώ πως να το δώ, όταν απλά γέρνω το mod δεξιά αριστερά δεν βλέπω κάτι, και στο δυνατό κούνημα φραπέ δεν φένεται ούτε ακούγεται τίποτα).  Μάλλον όχι όμως καθώς το γράσο αυτό είναι πηχτό και μάλλον σταθεροποίησε τα κουμπιά τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 100 watt σε τι συνθηκες τα χρειάζεσαι ?  :devil:

με τον subtank ποσα ml κανεις την μερα και τι nicotine?

εγω παιζω με 1.2Ω ~ 9~13Watt εως 4mg nic , μετα τρόω τρελό κάψιμο στο λαιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους 2 Lemo 2 που έχω παίζω μεταξύ 30 και 45W, με το Subtank V2 (με το καινούργιο RBA) παίζω στα 25-40W και με τον original Subtank 20-30W. Και για να παίζω έχω ένα Troll RDA με στήσιμο που σηκώνει άνετα 100W+. Το θέμα δεν είναι τα 100W αλλά η διπλή μπαταρία. Τα μοντ με μονή θα με έβγαζαν 5-6 ώρες στα πολλά W, το Sigelei μου με βγαζει 13-14. Θα δούμε το iStick τι κάνει.


Ml και νικοτίνη, 10-15ml σε 3αρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια, βοήθεια! Είναι δύσκολο να αποδοθεί γραπτώς, αφού αφορά γεύση, αλλά θα κάνω μια προσπάθεια: Θέλω προτάσεις για συμπυκνωμένο (για DIY) καπνικό, αλλά όσο το δυνατόν πιο «ξερή» καπνίλα γίνεται, χωρίς αρώματα, γλυκάδες, κολόνιες, εσάνς φρούτων, γλυκών, λουλουδιών και τα σχετικά.

 

Ένα παράδειγμα που θα καταλάβουν οι παλιοί καπνιστές τσιγάρου, είναι η γεύση τού άφιλτρου άσσου, συγκριτικά με τα περισσότερα, έντονα ή όχι, αρωματικά τσιγάρα.

 

Έπαιρνα ένα ονόματι burley (νομίζω ότι είναι ονομασία ποικιλίας καπνού), τής german flavors, αλλά πλέον δεν το βρίσκω. Αν κάποιος έχει πετύχει πουθενά, είτε το συγκεκριμένο, είτε κάτι κοντά στην περιγραφή που κάνω στην αρχή, ας το πει please!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Liqua Cuban Cigar. Ξερό, πικάντικο, έντονο, μετά από μια ώρα δεν μπορούσα να το ατμίσω.. ρίξε μια ματιά μήπως σου κάνει..

 

Δεν πρόσεξα το '' για DIY''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η eCig Hellas έχει καταπληκτικά καπνικά (και σε DIY). Σου συστήνω το Ace Nr.1 (για καπνικό τασάκι), το Divino Cigar για ένα ελάχιστα μυρωδάτο πούρο και το Camtel για πιπεράτο αρωματικό καπνό. Υπάρχουν και αρκετά άλλα, καλό θα ήταν να πας να δοκιμάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο καλά υγρά η ecig; Βλέπω και πολύ καλές τιμές. Σίγουρα θα περάσω μία βόλτα.

 

Ξέμεινα από υγρά σήμερα -ξύπνησα και αργά οπότε δε πρόλαβα να πάρω- και τώρα είμαι με traditional tobacco από liqua.

Το natura που έκανα, ξαφνικά άρχισε να με χαλάει τις τελευταίες μέρες -2 μήνες, μόνο αυτό-. Δε ξέρω γιατί. Με τη πρώτη τζούρα, ενόχληση στο στομάχι. Και να πω ότι με ενόχλησε η PG; Εδώ της liqua έχει 70ρι.

Το ίδιο είχα πάθει και με της liqua και τα σταμάτησα, αλλά σήμερα ολόκληρη την ημέρα δε με ενόχλησε καθόλου.

 

Άντε να μου έρθουν και τα πράγματα από FF. Βαρέθηκα μόνο καπνικό όλη μέρα.  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To FT δεν μου δίνει μου δινεί την δυνατότητα για πληρωμή μόνο με Paypal ή Bitcoin.

 

Τραγικό;

 

Εννοείς ότι δεν έχεις δυνατότητα πληρωμής με Paypal; Μήπως έχεις κάτι Aspire στο καλάθι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...