Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είσαι Αθήνα και θες να βρεθούμε να σε βοηθήσω από κοντά, ρίξε σύρμα...

 

Έλα ρε Νίκο, είσαι και παλιός να πούμε! Τι φλου κουβέντες είναι αυτές; Πες και τι σύρμα να ρίξει! Kanthal, ss, Ni...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έλα ρε Νίκο, είσαι και παλιός να πούμε! Τι φλου κουβέντες είναι αυτές; Πες και τι σύρμα να ρίξει! Kanthal, ss, Ni...

 

Κατά προτίμηση Kanthal A1 που είναι και all time classic! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν διαφωνώ πως για κάποιους είναι δύσκολο στην αρχή αλλά ΟΚ, αντικειμενικά 1 coil jig να έχεις και είσαι κομπλέ.

βρε στερεωμενο το περναω αλλα παω να το σφιξω γλυστραει απο την βιδα.Και ακομα και να σφιξει οταν πηγαινα να το κουνησω για να το κοψω τις μισες ξαναεφευγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν πηγαινα να το κουνησω για να το κοψω τις μισες ξαναεφευγε

 

Εγώ χρησιμοποιώ ένα νυχοκόπτη για να κόβω το περισσευούμενο σύρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα στηθηκε ο αβοκαντο πηρα cotton baicon και εφτιαξα μια αντισταση 0.8 σε 2αρι πυρηνα 7 σπειρες.. Παρα πολυ καλη γευση μεγαλη καταναλωση μπορω να πω πολυ ντουμανι γενικος μου αρεσε πολυ αλλα πιστευω οτι μπορει να δωσει ακομα πολλα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Desire Yuri

15.32$

 

αυτή την στιγμή παίζει χωρίς αντίπαλο στους οικονομικούς Dripper.

 

Θενξ φίλε μου, θα σε ακούσω και θα τον παραγγείλω από fasttech. Θέλω τον μαύρο και τον μαύρο στο gearbest τον έχει κανά 15άρι δολάρια παραπάνω. Περίεργα ΄πράγματα. Ένιγουέι.

Αν σας είναι εύκολο να μου απαντήσετε και τι χρειάζομαι για να τον χρησιμοποιήσω από σύρμα, βαμβάκι, τσιμπίδα, κατσαβίδι κλπ μπας και τα βρω στo fasttech να φύγει μια παραγγελία.

 

Καλώς τον φίλο μου...  :devil:

 

Πώς σου έχει φανεί ο q16? Ακόμα, όταν έρθει ο ναυτίλος και το istick, πες μας εντυπώσεις και από τους 2 αυτούς άτμοποιητές πάνω στο istick (με ίδιο υγρό).

 

Φίλε, η τόση πλύση εγκεφάλου λειτούργησε τελικά, χαχαχα :P

Νταξ, πλακίτσα κάνω, έπεσε σε συγκυρία, γιατί είχα πάρει μαζί με το aio και το ijuststart της eleaf για δεύτερο μοντάκι/καβάτζα μέχρι να έρθουν τα υπόλοιπα από Κίνα, το οποίο δάνεισα σε φιλαράκι μπας και κόψει το τσιγάρο και το έχασε ο μαλάκας στη... θάλασσα. Και τελικά μου πήρε ο ίδιος αυτά που ανέφερα. Του λέω ρε μαν, σε έβαλε κανένας απ' το insomnia; χαχαχαχα. Είχα πεθάνει στο γέλιο είναι η αλήθεια μόλις μου τα έδωσε. :P

Καλή φάση είναι, σίγουρα το βρίσκω καλύτερο απ' το ijuststart. Παίζει να φταίνε και τα υγρά βέβαια (τον έχω χρησιμοποιήσει με supreme και chopin μέχρι στιγμής μόνο με τα οποία έχω ξετρελαθεί αλλά δεν έχω κάτσει να κάνω (σοβαρή) σύγκριση με καπνικά). Όταν αποκτήσω μια άλφα εμπειρία με ναυτίλο και istick, θα δοκιμάσω και θα σου πω τις εντυπώσεις μου. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ φίλε μου, θα σε ακούσω και θα τον παραγγείλω από fasttech. Θέλω τον μαύρο και τον μαύρο στο gearbest τον έχει κανά 15άρι δολάρια παραπάνω. Περίεργα ΄πράγματα. Ένιγουέι.

Αν σας είναι εύκολο να μου απαντήσετε και τι χρειάζομαι για να τον χρησιμοποιήσω από σύρμα, βαμβάκι, τσιμπίδα, κατσαβίδι κλπ μπας και τα βρω στo fasttech να φύγει μια παραγγελία.

[...]

 

Προτίμησε το Silver (SS) μιας και δεν ξεβάφει.

Γενικά όλοι οι άτμο ξεβάφουν. Δεν είναι τυχαίο πως οι ακριβοί ατμοποιητές δεν βγαίνουν βαμμένοι κατά κύριο λόγο.

Όσο καλή και να είναι η βαφή, θα υπάρξει θεματάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε στερεωμενο το περναω αλλα παω να το σφιξω γλυστραει απο την βιδα.Και ακομα και να σφιξει οταν πηγαινα να το κουνησω για να το κοψω τις μισες ξαναεφευγε

[κολπο]

αφου το στριψεις , περναε το ενα ποδαρακι απο την βιδα , και το σφηγγεις , οχι αρκετα ομως για να στο πεταξει.

μετα περνεις το αλλο ποδαρακι και με μια πενσα , κρατοντασ ακομα στριμενο το coil πανω στο coil jig (η οτιδηποτε εχεις) , το περνας γυρο γυρο απο την βιδα σφυχτα και ενω κρατασ και το coil αλλα και την πενσα , σφυγγεις το ποδαρακι.

ετσι το κανεις να φωλιαζει γυρο απο τα σπιρωματα τις βιδας και δεν στο πεταει ποτε. 1000% tight n right ohm read.

μετα επαναλαμβανεις το ιδιο και με το πρωτο ποδαρακι που ψιλοεσφυξες , και το σφυγεις τελεια κ εκεινο.μετα απο αυτο εχεις το τελειο coil build αφου δεν ανεβοκατεβαινει  η αντισταση και οτι και να κανεις δεν φευγει πανω απο το deck.

θες κοψ το με γρηγορες κινησεις? θες κοψτο με νυχοκοπτι? θες κοψ το με οτι σου ερθει στο κεφαλι. η αντισταση θα μεινει ανεπαφη

[/κολπο]

 

αμα θες πες να σου τραβηξω ενα video με την διαδικασια για να καταλαβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιο σετάκι για κοπέλα που της φαίνεται το pico μεγάλο?

marlboro light μαλακο

 

αν της φενεται το πικο μεγαλο αστο

 

μετα πας σε μηχανικο μοντακι οπου δεν μπορω να παρεχω καμια συμβουλη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marlboro light μαλακο

 

αν της φενεται το πικο μεγαλο αστο

 

μετα πας σε μηχανικο μοντακι οπου δεν μπορω να παρεχω καμια συμβουλη

 

 

απο χιουμορ παμε καλα παντως :)

 

κατι τετοιο ψαχνεις?

http://www.gearbest.com/starter-kits/pp_358778.html?wid=21

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο χιουμορ παμε καλα παντως :)

 

κατι τετοιο ψαχνεις?

http://www.gearbest.com/starter-kits/pp_358778.html?wid=21

 

Όταν υπάρχει το kit Pico/Melo III δεν υπάρχει άλλη επιλογή.

 

Άντε Council of Vapor - Minivolt παρέα με Melo III.

 

Όπου για το Minivolt είναι από το ελάχιστα mod που βλέπεις πολλές γυναίκες να κάνουν review στο Youtube!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγώ μαζί σας είμαι.. αυτή είναι ξεροκέφαλη..

 

υπάρχει κάποιο σετάκι mod με ενσωματωμένο ατμοποιητή που να προτείνετε για αρχάριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγώ μαζί σας είμαι.. αυτή είναι ξεροκέφαλη..

 

υπάρχει κάποιο σετάκι mod με ενσωματωμένο ατμοποιητή που να προτείνετε για αρχάριο?

 

iStick Basic

eGO AIO Pro

 

αλλά δεν θα έπαιρνα κάτι τέτοιο. Πλέον που γνωρίζουμε αρκετά για το ΗΤ τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.

Ωστόσο, η έχουσα τα χρήματα, αποφασίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...