Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστευα οτι ειναι φουσκα και θα σκασει αλλα επεσα εξω.Συνεχιζουν να ανοιγουν μαγαζια ορισμενα μαλιστα με ολικη ανακαίνιση και μεγαλα νοικια.Για τι κερδος μιλαμε ρε μαγκες?

 

Πλατεια Αγ.Παρασκευη 2 σε αποσταση 50m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αφού ακόμα πουλάνε στον κόσμο που δεν έχει ιδέα σε τιμές διπλάσιες τουλάχιστον από αυτές που βρίσκεις έξω φαντάζεσαι το κέρδος

υπάρχουν και ακόμα χειρότεροι που πουλάνε ακόμα τεχνολογία πενταετίας +

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολυ κακο το quality control της wismec. Το RX2/3 χαζεψε. Περα απο τα θεματα no atomizer found και low atomizer πλεον δεν παιρνει καν ρευμα και δεν αναβει η οθονη. Ολη μερα δουλευε κανονικα και ξαφνικα γιοκ...

 

Edit: δουλευει κανονικα ατμιζω κανονικα αλλα η οθονη ειναι νεκρη. Σκετη μαυριλα. Και δεν ειναι σε stealth mode

Επεξ/σία από kaklikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα τον TFV12.Ειναι θηριο πραγματικα και πολυ ντουμανι ρε παιδια

 

Που να δεις η δωδεκαπλή στα 180 τι βγάζει... :D

 

Αν και το κόβω η Q4 ή η Χ4 να αποδίδουν καλύτερα γεύση, η Τ12 μέχρι τώρα δεν με έχει ενθουσιάσει. Αν πρέπει να ανέβω στα 200 για να πάρω ικανοποιητική γεύση, μπα, καλύτερα οι τετραπλές πιο χαμηλά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kaklikos

Υπάρχει ένα θεματάκι στο συγκεκριμένο με τα καλώδια τπυ δεν κάνουν καλή επαφή δυστηχώς χρειάζεσαι εγχείρηση και που θα βρεις Γιακούμπ

 

akpe

Στα 180 οι μπαταρίες σου πόσο σου φτάνουν 1 - 2 ώρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ κακο το quality control της wismec. Το RX2/3 χαζεψε. Περα απο τα θεματα no atomizer found και low atomizer πλεον δεν παιρνει καν ρευμα και δεν αναβει η οθονη. Ολη μερα δουλευε κανονικα και ξαφνικα γιοκ...

 

Edit: δουλευει κανονικα ατμιζω κανονικα αλλα η οθονη ειναι νεκρη. Σκετη μαυριλα. Και δεν ειναι σε stealth mode

 

Υπάρχει διαθέσιμο κάποιο firmware update να κάνεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειμαι με ενα pico-melo III mini
ο μελο σταζει συνεχεια και με εχει ψιλοκουρασει
για αναβαθμιση ποιο να κοιταξω;; 
κατα προτιμηση οχι τσιγαρισιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Θα ήθελα τα φώτα σας. Θέλω να αρχίσω να ατμιζω. γενικά δεν είμαι βαρύς καπνιστής δλδ 5-7 τσιγάρα την ημέρα με εξαιρέσεις. Για αρχή από θέμα υγείας πιστεύω θα είναι καλύτερα. ? Ένας φίλος μου πρότεινε τα εξής κομματάκια. θα τα παραγγείλω όλα από fasttech όπως και τα coils ανταλλακτικά για οικονομία. Μόνο υγρά σκέφτομαι να παίρνω από εδώ. Πια η γνώμη σας ? παρατηρήσεις σκέψεις προτάσεις??

Ξέρω ότι πρέπει να αγοράσω έξτρα μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Joyetech eVic VTwo Mini 75W

Aspire Nautilus Mini BVC Clearomizer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Θα ήθελα τα φώτα σας. Θέλω να αρχίσω να ατμιζω. γενικά δεν είμαι βαρύς καπνιστής δλδ 5-7 τσιγάρα την ημέρα με εξαιρέσεις. Για αρχή από θέμα υγείας πιστεύω θα είναι καλύτερα. ? Ένας φίλος μου πρότεινε τα εξής κομματάκια. θα τα παραγγείλω όλα από fasttech όπως και τα coils ανταλλακτικά για οικονομία. Μόνο υγρά σκέφτομαι να παίρνω από εδώ. Πια η γνώμη σας ? παρατηρήσεις σκέψεις προτάσεις??

Ξέρω ότι πρέπει να αγοράσω έξτρα μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Joyetech eVic VTwo Mini 75W

Aspire Nautilus Mini BVC Clearomizer

Το μοντακι φίλε μου το έχω εδώ και 1 χρόνο και δουλεύει άψογα χωρίς να χάσω κλικ :)

Παλιό μεν αλλά αρκετα καλό

Φυσικά θα σου έλεγα να κοιτούσες κάποιο με δύο μπαταρίες μόνο και μόνο για μεγαλύτερη αυτονομία (και πάλι η μία μπαταρία θα σου βγάζει μία μέρα αφού καπνίζεις λίγα τσιγάρα) και σαν μελλοντική επένδυση ;)

Για τον Aspire Nautilus δεν έχω γνώμη αλλά έχω διαβάσει ότι είναι από τους καλύτερους για καινούργιους ατμιστες.

Δες όμως και τον Aspire Nautilus 2 που βγήκε τώρα και προσωπικά τομ βλέπω ποιο όμορφο

(Είμαι έτοιμος να το παραγγείλω για την γυναίκα θα ήθελα μία γνώμη από κάποιον φίλο που τον έχει δοκιμάσει)

Τα υγρά όπως είπες και πολύ σωστά από εδώ για αρχή και μετά κάνεις τα κουμάντα σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

endj3

Δεν μας λες το δευτερό  βασικότερο τι πρωτιμάς εργοστασιακούς ή επισκευάσημους

 

 

gkarabid

Αν και δεν μου άρεσε το αλουμίνιο που έχει κατά τα άλλα διαβάζω τα καλύτερα από τους λάτρεις των τσιγαρήσιων για αυτόν τον ατμοποιητή ρε λές μπας και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοντακι φίλε μου το έχω εδώ και 1 χρόνο και δουλεύει άψογα χωρίς να χάσω κλικ :)

Παλιό μεν αλλά αρκετα καλό

Φυσικά θα σου έλεγα να κοιτούσες κάποιο με δύο μπαταρίες μόνο και μόνο για μεγαλύτερη αυτονομία (και πάλι η μία μπαταρία θα σου βγάζει μία μέρα αφού καπνίζεις λίγα τσιγάρα) και σαν μελλοντική επένδυση ;)

Για τον Aspire Nautilus δεν έχω γνώμη αλλά έχω διαβάσει ότι είναι από τους καλύτερους για καινούργιους ατμιστες.

Δες όμως και τον Aspire Nautilus 2 που βγήκε τώρα και προσωπικά τομ βλέπω ποιο όμορφο

(Είμαι έτοιμος να το παραγγείλω για την γυναίκα θα ήθελα μία γνώμη από κάποιον φίλο που τον έχει δοκιμάσει)

Τα υγρά όπως είπες και πολύ σωστά από εδώ για αρχή και μετά κάνεις τα κουμάντα σου

Ευχαριστώ για την απάντηση, μου είχανε προτείνει και το Vapor Shark Switchbox RX αλλά το fasttech δεν το έχει και εδώ είναι αρκετά ακριβό για τα δεδομένα μου. Γενικά αυτό που παίζει με την φήμη ότι ακόμα δεν ξέρουν αν είναι καλύτερο η χειρότερο από το κλασικό τσιγάρο τι παίζει.. απλά εγκυκλοπαιδικα ρωτάω γιατί το βλέπω γενικά παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

endj3

Δεν μας λες το δευτερό βασικότερο τι πρωτιμάς εργοστασιακούς ή επισκευάσημους

 

gkarabid

Αν και δεν μου άρεσε το αλουμίνιο που έχει κατά τα άλλα διαβάζω τα καλύτερα από τους λάτρεις των τσιγαρήσιων για αυτόν τον ατμοποιητή ρε λές μπας και

Τέλος θα μπεί καλάθι σε χρώμα. ......Κόκκινο του πάθους ;)

Κάτι τέτοια διάβασα και έχω και από μερικά βίντεο που είδα μου άρεσε που λύνεται για εύκολο πλυσιμο...

Ευχαριστώ για την απάντηση, μου είχανε προτείνει και το Vapor Shark Switchbox RX αλλά το fasttech δεν το έχει και εδώ είναι αρκετά ακριβό για τα δεδομένα μου. Γενικά αυτό που παίζει με την φήμη ότι ακόμα δεν ξέρουν αν είναι καλύτερο η χειρότερο από το κλασικό τσιγάρο τι παίζει.. απλά εγκυκλοπαιδικα ρωτάω γιατί το βλέπω γενικά παντού.

Όπως σου είπα φίλε μου εδώ και ένα χρόνο είμαι με το mod που σου πρότεινε ο φίλος και είμαι σούπερ .Αλλαγή αν γίνει θα είναι μόνο και μόνο σε διπλή μπαταρια για αυτονομία

Για το άλλο που ρωτάς εμένα τουλάχιστον δεν με πιάνει λόγου ηλικίας :)

Όταν βγουν τα πρώτα αποτελέσματα χρήσεις ηλεκτρονικόυ τσιγάρου θα είμαι στην αστρατοσφαιρα......

Πέρα όμως από την πλάκα καμία σχέση το ατμισμα με την καύση του τσιγάρου.....

20 χρόνια καπνιστής και 1 χρόνο ατμιστης έχω δει διαφορά στο σώμα μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις η δωδεκαπλή στα 180 τι βγάζει... :D

 

Αν και το κόβω η Q4 ή η Χ4 να αποδίδουν καλύτερα γεύση, η Τ12 μέχρι τώρα δεν με έχει ενθουσιάσει. Αν πρέπει να ανέβω στα 200 για να πάρω ικανοποιητική γεύση, μπα, καλύτερα οι τετραπλές πιο χαμηλά.

 

 

Προς το παρον την Τ12 δουλευω και ναι απο γευση δεν λεει και πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 180 που την έχω τώρα και μετά από αρκετά ml κάτι κάνει, αλλά έχω την εντύπωση πως οι τετραπλές θα υπερέχουν σε γεύση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...