Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μια ερωτηση καπνιζω της natura το maxboro και vanila madagascar... Πηρα shake and vape εριξα δικια μου βαση μεσα τα αφεισα 2 μερουλες οπως λεει και καμια σχεση μου βγηκαν πολυ χαλια και η γευση ατονη... Εχει παρει κανενας αλλα να του τα φτιαξει το καταστημα να μας πει γευση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γενικά τα shake and vape, αν είναι αυτό που νομίζω, μακριά... ειδικά σε περίεργες γεύσεις, και -ειδικά- όταν θέλουμε να βγάλουμε γεύση παρόμοια με έτοιμο υγρό, χρειάζεται σωστή συνταγή, σωστή δοσολογία και αρκετή ωρίμανση. Όχι δύο-τρεις ημέρες, δυο τρεις εβδομάδες τουλάχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντωνη μας βλεπω να βγαζουμε λεφτα με τα λιτρα που εχουμε κανει :P

 

step 1.

wait until june

step 2.

publish some ad , on insomnia.gr

step 3.

sell dat mf litters of vg

step 4.

profit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jimskeet2002

Εγώ θα διαφωνήσω με τα παιδεία ότι πρέπει να κάνεις κλώνο για να σου βγει ένα υγρό καλό πρώτα από όλα τα φρόύτα στέκονται άνετα μόνα τους(10%) τώρα βέβαια άμα προσθέσεις και καμιά κρέμα ή τσιζκείκ(8%φ 4%κ) μαζί τους ακόμα καλύτερα τουλάχιστον προσώπική άποψη. Η συνταγή που βρήκες έχει τόσο μικρά ποσοστά γιατί έχει ανεβασμένη pg για εσένα θα έλεγα να κάνείς ένα υγρό από 5% στην κάθε γεύση γιατί και οι δύο είναι βαριες.

 

Τον ξαναλέω ότι αυτές είναι προσωπικές απόψεις και ο καθένας με τα γούστα του.

 

¨Οσον αφορά τα κλάπτον εγώ έπαθα ζημία μόλις δοκίμασα μου άρεσε πάρα πολύ αλλά επειδή τζακίζει την μπαταρία  σκεφτηκα να ξαναγυρίσω σε απλό νίκελ δεν άντεξα ούτε δύο μέρες από τότε όλοι οι ατμοποιητές μόνο με κλάπτον σου δίνει πολύ ντουμάνι και διαφορετική γεύση 

 

Petre_Gr

 

https://www.skroutz....ico-75Watt.html

https://www.skroutz....85-Mod-85W.html

 

https://www.skroutz....ilus-2-2ml.html

 

https://discountstor...h-nom-flat-top/ επι δύο 

 

Ablaoublas_542

ενδιαφέρον αυτες οι κεραμικές αν μπορεις όταν έρθουν πες μας την άποψη σου αλήθεια το βαμβάκι που μπένει

ευχαριστώ πολύ ! πήρα το pico και όλα τα άλλα ακριβώς, απλά γιατί χρειάζονται 2 μπαταρίες ? XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

th3ofilos

για πες ποιό άρωμα και ποιας εταιρείας πείρες τι αραίωση έχεις κάνει , για μερικά από αυτά έχουν γραφτεί γενικά καλά σχόλια για αυτό ρωτάω.

 

 

Petre_Gr

φιλε μου συγνώμη ξέχασα να σου βάλω έναν εξωτερικό φορτιστη εξου και οι δύο μπαταρίες να έχεις μια γεμάτη πάντα, επίσης κατασκευαστές αλλά και οι πιο ειδεική από εμάς όλοι συστίνουν φορτιση εξωτερική. Είναι καλύτερα γιατι το μοντάκι δεν ζορίζεται και δεν ανεβάζει θερμοκρασία η πλακέτα αλλά και για την μπαταρία γιατί φορτίζεται καλύτερα και κρατάει πιο πολύ.

 

https://www.skroutz.gr/c/1633/fortistes-mpatariwn/m/2764_8930_16115/Opus_or_NiteCore_or_XTAR.html?keyphrase=%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%82+%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%89%CE%BD+18650

 

 

 

discoboyminimal

λες να κάνω και εγώ όπως οι φοιτητές στην Αγγλία παλίοτερα που βγάζανε κανά ψηλό με την διαφορά στις τιμες στα τσιγάρα . άμα είναι να πάρω δυό τρια λίτρα 100μγ και το καλόκαίρι που θα κατέβω να βγάλω και τις διακοπές χαχαχαχαχαχα για να φανταστεις 100μλ 100μγ 15 Ε περίπου 

 

 

 

akpe

ρε φίλε έχω μια απορεία πόσες μπαταρίες χρειάζεσαι την ημέρα

 

kaklikos

Δυστηχώς φίλε μου η μόνη νόμιμη λύση στην Ελλάδα  είναι πνευμονικές και μείωση νικοτίνης, τώρα πέρα από την πλάκα 1 λίτρο pink mule 12 μγ στην Ισπανία έχει 34 ε περίπου + μεταφορικά απλώς τροφη για σκέψη και ίσως για ρίσκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση καπνιζω της natura το maxboro και vanila madagascar... Πηρα shake and vape εριξα δικια μου βαση μεσα τα αφεισα 2 μερουλες οπως λεει και καμια σχεση μου βγηκαν πολυ χαλια και η γευση ατονη... Εχει παρει κανενας αλλα να του τα φτιαξει το καταστημα να μας πει γευση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να σας κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με τους επισκευασιμους ατμοποιητες επειδη δεν εχω ιδεα και σκεφτομαι ο επομενος που θα παρω να ειναι επισκευασιμος.

1) Μειωνεται αρκετα το κοστος σε σχεση με το να αγοραζεις ετοιμες αντιστασεις? Τωρα ασπουμε παιρνω 5 αντιστασεις για τον cubis pro με 8 ευρω και τις αλλαζω καθε 15 μερες περιπου.

2) Φανταζομαι η καταναλωση υγρου σε εναν επισκευασιμο εχει να κανει με το ειδος συρματος και πως θα το στησεις. Ειναι εφικτη η μικρη καταναλωση οπως και σε εναν τσιγαρισιο με ετοιμες αντιστασεις η θα μου φευγουν μετα λεφτα σε υγρο?

3) Καθε ποτε κατα μεσο ορο πρεπει να αλλαζει το συρμα και το βαμβακι?

4) Γενικα θεωρειτε οτι αξιζει?

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες πρεπει να βρεθει μια ακρη με τις νικοτινουχες βασεις. Εαν καποιος εχει βρει η γνωριζει κατι ας στειλει ενα ΠΜ.

Το σεναριο με την νικοτινη 100mg απο φαρμακειο δεν παιζει πλεον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να σας κανω καποιες ερωτησεις σχετικα με τους επισκευασιμους ατμοποιητες επειδη δεν εχω ιδεα και σκεφτομαι ο επομενος που θα παρω να ειναι επισκευασιμος.

1) Μειωνεται αρκετα το κοστος σε σχεση με το να αγοραζεις ετοιμες αντιστασεις? Τωρα ασπουμε παιρνω 5 αντιστασεις για τον cubis pro με 8 ευρω και τις αλλαζω καθε 15 μερες περιπου.

2) Φανταζομαι η καταναλωση υγρου σε εναν επισκευασιμο εχει να κανει με το ειδος συρματος και πως θα το στησεις. Ειναι εφικτη η μικρη καταναλωση οπως και σε εναν τσιγαρισιο με ετοιμες αντιστασεις η θα μου φευγουν μετα λεφτα σε υγρο?

3) Καθε ποτε κατα μεσο ορο πρεπει να αλλαζει το συρμα και το βαμβακι?

4) Γενικα θεωρειτε οτι αξιζει?

 

Ευχαριστω!

 

Το κόστος πέφτει σχεδόν στο μηδέν. Σύρματα και βαμβάκια είναι σχεδόν τσάμπα. Ο καθένας τα αλλάζει όποτε θέλει, ουσιαστικά είναι στην ευχέρεια σου επειδή ακριβώς δεν έχει κόστος. Το μόνο θέμα είναι η βαρεμάρα, αν δεν βαριέσαι το αλλάζεις και κάθε μέρα το βαμβάκι, χωρίς φυσικά να είναι απαραίτητο. Γενικά, ναι, φυσικά αξίζει. Κάποιοι μπορεί να είναι λίγο μπελαλίδικοι στο στήσιμο και αν δεν το κάνεις σωστά να έχεις διαρροές ή καμμένο, αλλά πλέον έχει και ένα σωρό που είναι γελοίοι στο στήσιμο και πρέπει να είσαι εντελώς ατσούμπαλος για να μην στηθούν σωστά. Σχετικά με την κατανάλωση υγρού, εξαρτάται ποιον θα πάρεις. Είναι όπως και με αυτούς που παίρνουν έτοιμες, αν ο άλλος είναι φουλ αεράτος κτλ., λογικό να καταναλώνει πολύ υγρό. Υπάρχουν και ένα σωρό που έχουν νορμάλ κατανάλωση.

 

Γενικά λέει από άποψη κόστους, αλλά θέλει να ασχολείσαι λίγο παραπάνω, χάνεις ουσιαστικά την ευκολία του "αλλάζω αντίσταση μέσα σε 15" και είμαι έτοιμος", αλλά από απόδοση, κτλ., φυσικά αξίζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατμοποιητης

Καλησπέρα παιδιά μια βοήθεια θα ήθελα

Δεν ξέρω τπτ από ηλεκτρονικά τσιγάρα

Και σήμερα μου κάνα δώρο ένα cool fire 1

Και εγώ θέλω να βγάζει περισσότερο καπνό

Πρέπει να αγοράσω άλλο ηλεκτρονικό

Η απλά να πάρω κάποιον ατμοποιητη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατμοποιητης

Καλησπέρα παιδιά μια βοήθεια θα ήθελα

Δεν ξέρω τπτ από ηλεκτρονικά τσιγάρα

Και σήμερα μου κάνα δώρο ένα cool fire 1

Και εγώ θέλω να βγάζει περισσότερο καπνό

Πρέπει να αγοράσω άλλο ηλεκτρονικό

Η απλά να πάρω κάποιον ατμοποιητη ?

 

Θα χρειαστεί να πάρεις άλλη συσκευή.

 

Η συσκευή σου δουλεύει στα 8 watt maximum, την στιγμή που πλέον έχουμε συσκευές

στα 200, 250+ watt. Δεν χρειάζεται φυσικά να πας στα 250 watt, αλλά άλλον ατμοποιητή που να δουλεύει

στα 8 watt δεν νομίζω να βρεις πλέον, ακόμα και για τους πλέον συντηρητικούς, είναι λίγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...