Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.fasttech.com/products/3001/10007497/1689200-vision-spinner-ii-style-1600mah-variable-voltage

 

Μια τέτοια μπαταρία για αρχή πιστεύω είναι καλή επιλογή εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος και είναι μόνο τρία πακέτα τσιγάρα μην τρελαθούμε κιόλας.

 

Για μένα όλες οι pen batteries έχουν πεθάνει. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάρω κλώνο Spinner όταν μπορώ να δώσω 10 ευρώ παραπάνω και να πάρω κλώνο Istick. Αν τώρα κάποιος κολλάει και στο 10ρικο (12 η πρώτη, 22 το 2ο), απορώ πως κάπνιζε παλιά.

 

Αδυνατώ π.χ. να καταλάβω πως κάποιοι χρησιμοποιούν ακόμα ατμοποιητές του 1 ευρώ με πλαστικό τανκ και φυτίλια να κρέμονται μέσα. Πώς κάπνιζαν παλιά, απορία το έχω. Γόπες από κάτω μάζευαν ή πιστεύουν ότι το ίδιο πάνω κάτω θα είναι το αποτέλεσμα και με έναν ποιοτικό ατμοποιητή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

https://www.fasttech.com/products/3001/10007497/1689200-vision-spinner-ii-style-1600mah-variable-voltage

 

Μια τέτοια μπαταρία για αρχή πιστεύω είναι καλή επιλογή εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος και είναι μόνο τρία πακέτα τσιγάρα μην τρελαθούμε κιόλας.

 

Εσύ έχεις την συγκεκριμένη απο fastech; Σε αυτή την τιμή δεν πιστεύω ότι είναι γνήσια, αλλά επειδή κι εγώ ψάχνομαι για μπαταρία, αν την έχεις ( του fastech ) με ενδιαφέρει το κάθε πόσο την φορτίζεις. 

 

Εγώ σκεφτόμουν να πάρω αυτήν https://www.fasttech.com/products/2023500και να βάλω μέσα μια  μπαταρία Link.png Site: samsung 3000mah που βρήκα σε καλή τιμή. 

 

Πείτε καμια γνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις την συγκεκριμένη απο fastech; Σε αυτή την τιμή δεν πιστεύω ότι είναι γνήσια, αλλά επειδή κι εγώ ψάχνομαι για μπαταρία, αν την έχεις ( του fastech ) με ενδιαφέρει το κάθε πόσο την φορτίζεις. 

 

Εγώ σκεφτόμουν να πάρω αυτήν https://www.fasttech.com/products/2023500και να βάλω μέσα μια  μπαταρία Link.png Site: samsung 3000mah που βρήκα σε καλή τιμή. 

 

Πείτε καμια γνώμη

 

11 το mod, 10 η μπαταρία και άλλα 10 ένας καλός φορτιστής, αγοράζεις 30άρι iStick που είναι κλάσεις ανώτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα είτε να αλλοιώθηκε κάποιο μονωτικό απο τη θερμότητα είτε να έμειναν κατάλοιπα από το κάψιμο μέσα στο σώμα της αντίστασης. Επίσης, μπορεί το σύρμα να είναι χαμηλής ποιότητας και να έχει οξειδωθεί και να μην μπορεί να χρησιμοποιηθεί παραπάνω.

ο ατμοποιητης ηταν 5 ημερων. λογο βλακιας καηκε.

οι αντιστασεις του κρατανε παρα πολυ, δηλαδη εχω βγαλει και μηνα με καλο ατμισμα.θελω να πω οτι ειναι ποιοτηκες..καιρο τις περνω και ειμαι υπερευχαριστημενος.

 

πλαστικα μερη δεν εχει , εκτος απο το ringακη κατω κατω για να μονονει τον αρνητικο απο τον θετικο πολο το οποιο ηταν και σαν καινουργιο.

 

τι φαση??

11 το mod, 10 η μπαταρία και άλλα 10 ένας καλός φορτιστής, αγοράζεις 30άρι iStick που είναι κλάσεις ανώτερο.

γνωμη μου ..μακρια απο istick. ΕΙΔΙΚΑ απο 10-20watt.

 

πανε για mvp 20αρη, ναι. πηγαινε για ipv mini. ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις την συγκεκριμένη απο fastech; Σε αυτή την τιμή δεν πιστεύω ότι είναι γνήσια, αλλά επειδή κι εγώ ψάχνομαι για μπαταρία, αν την έχεις ( του fastech ) με ενδιαφέρει το κάθε πόσο την φορτίζεις. 

 

Εγώ σκεφτόμουν να πάρω αυτήν https://www.fasttech.com/products/2023500και να βάλω μέσα μια  μπαταρία Link.png Site: samsung 3000mah που βρήκα σε καλή τιμή. 

 

Πείτε καμια γνώμη

 

Ό,τι λέει "Style" στο FT είναι κλώνος. Κλώνο σε μπαταρία δεν θα εμπιστευόμουν. Εγώ που έχω την αυθεντική Spinner II, την φόρτιζα σίγουρα μια φορά την μέρα.

 

Κατά τ' άλλα, αυτό που είπε ο ferongr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι λέει "Style" στο FT είναι κλώνος. Κλώνο σε μπαταρία δεν θα εμπιστευόμουν. Εγώ που έχω την αυθεντική Spinner II, την φόρτιζα σίγουρα μια φορά την μέρα.

 

Κατά τ' άλλα, αυτό που είπε ο ferongr.

 

Ξερω ότι είναι κλώνος, αλλά σκέφτηκα ότι αφου θα βάλω μέσα μια γνήσια επαναφορτιζόμενη samsung, δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα. Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί δεν πρέπει να πάρω αυτόν τον κλώνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γνωμη μου ..μακρια απο istick. ΕΙΔΙΚΑ απο 10-20watt.

 

πανε για mvp 20αρη, ναι. πηγαινε για ipv mini. ναι.

 

Συγκρίνεις κάτι που κάνει 25 ευρώ με κάτι που θα σου βγει 75 μαζί με μπαταρία και φορτιστή.

Δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Αν μου χαρίζαν istick 20άρη ή ipv mini με μπαταρία και φορτιστή, ναι, με

κλειστά μάτια θα έπαιρνα το 2ο, αλλά με τα ίδια λεφτά που θα δώσω για αυτό παίρνω 3 istick. 

Ξερω ότι είναι κλώνος, αλλά σκέφτηκα ότι αφου θα βάλω μέσα μια γνήσια επαναφορτιζόμενη samsung, δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα. Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί δεν πρέπει να πάρω αυτόν τον κλώνο;

 

Γιατί οι κλώνοι γενικά στις μπαταρίες είναι σκουπίδια. Υλικά της πλάκας και ρισκάρεις 50-50 να μην δουλεύει καν με το που θα τον βγάλεις από το κουτί. Modάκι με 10 ευρώ, όνομα που δεν τον έχει ακούσει κανείς, μηδέν reviews και πάει από 3.5-3.9 volts μαξ??

 

Γιατί να μην πάρεις κάτι που το έχουν πάρει χιλιάδες άλλοι και ξέρεις τι να περιμένεις; Τα τοπ προιόντα για κάποιον λόγο είναι τοπ.

 

Κλώνο από FT μόνο σε κάποια drippers αξίζει να πάρεις (όχι σε όλα, και εκεί θέλει ψάξιμο).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ατμοποιητης ηταν 5 ημερων. λογο βλακιας καηκε.

οι αντιστασεις του κρατανε παρα πολυ, δηλαδη εχω βγαλει και μηνα με καλο ατμισμα.θελω να πω οτι ειναι ποιοτηκες..καιρο τις περνω και ειμαι υπερευχαριστημενος.

 

πλαστικα μερη δεν εχει , εκτος απο το ringακη κατω κατω για να μονονει τον αρνητικο απο τον θετικο πολο το οποιο ηταν και σαν καινουργιο.

 

τι φαση??

γνωμη μου ..μακρια απο istick. ΕΙΔΙΚΑ απο 10-20watt.

 

πανε για mvp 20αρη, ναι. πηγαινε για ipv mini. ναι.

 

Αυτό πως το βλέπεις; Link.png Site: Authentic Innokin itaste MVP 20W Χρειαζεται κάτι άλλο για συμπλήρωμα για να δουλέψει; Εκτός απο ατμοποιητή εννοώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωμη μου ..μακρια απο istick. ΕΙΔΙΚΑ απο 10-20watt.

 

 

Άποψη που μόνο τα MVP φανμπόις ενστερνίζονται :^) . Το 30άρι έλυσε όλα τα μικρόπροβλήματα που είχε το 20άρι (αν και το δικό μου 20άρι το λειτουργεί μια χαρά ο πατέρας μου) και δεν υπάρχει λόγος να μην το προτιμήσει κάποιος σε σχέση με το παρωχημένο MVP20. To iPV Mini είναι πανάκριβο απ' τήν άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ντολαρς το istick mini των 10watt αυθεντικο απο ft.   40e απο ελλαδα.

32 ντολαρς το mvp των 20watt αυθεντικο απο ft.   55e ελλαδα.

49 ντολαρς το ipv mini των 30watt αυθεντικο απο ft.   75e απο ελλαδα.

 

ας μην παει σε ipv. ας παει σε mvp με τεραστια αυτονομια.

 

και δεν ειμαι fanboy :P

απλα εχω δει πολλες συσκευες μπροστα μου να ειναι καμενες..(δεν λεω οτι ολες οι αλλες ειναι αγιες)

αλλα με istick ηταν το ελα να δεις..

 

και θα παρω και την φραση απο το review ενος τυπα..

Who vapes not less than 1 Ohm this should be your item. maybe not for small girlie-hands

 

επισης.οχι χρωμα..παρε ασημι..γιατι τα αλλα με τα χτυπηματακια και την χρηση θα φαινονται ασχημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω , ναι...είδα ότι είναι τεράστιο. Δεν έχω μικρά χέρια, αλλά όσο να ναι, γυναίκα είμαι και βλέπω εκτός απο την δυσκολία στο κράτημα,  να πέφτει και δούλεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες ντε και καλα μικρο..

γυναικες...τι να πεις....χαχα

 

δες εδω, βεβαια με mini protank 3 ατμοποιητη μια προσφαρα που ειδα

http://queen-ecigs.gr/e-cigs/mods/mods/mini-istick-mini-protank-3-queen-detail

 

 

αυτο στα δεξια ειναι το 20αρι..

ακυρο τοτε..

 

 

20141231_195255_zpsic0tipti.jpg

με ενα drip tip , απο κανα leo που εχει κατι ωραια μικρα (τιμη κανα 10αρικακι ) θα ειναι τελειο

267552d1383155568-leo-attys-mods-drip-ti

10952586_463127073834659_1698100808_n.jp

και στο κεντρο ο subtank nano ειναι ωραιος..με 1.2ohm αντισταση , θα γουσταρεις με αυτο το πραγματακι

δεξια ειναι ο protank 3 mini

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...