Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομιζω πως ειναι η Κα.Πρεβεζανου, Σιγουρα ομως καποια φιλη η συγγενης που αυτοματα την καθιστα αναξιοπιστη.

 

Και θα συμφωνησω με εναν προλαλησαντα, οι Δικηγοροι της (ειναι και πολλοι ε ? Τυφλα να εχει η BP) δεν της επιτρεπουν να απανταει ενω 1+ μηνα τωρα εχει πει οτι της εχει κατεβει για να καθυστερησει τις παραδωσεις απο οτι εφταιγε ο μεγαλος αριθμος, μετα οτι εφταιγε ο καιρος, μετα οτι εφταιγε η ACS, μετα οτι εφταιγε το μηχανογραφικο τους και στο τελος οτι φταινε τα Deal Sites ? Γιατι δεν βγηκε να πει Μια και Καλη οτι Κυριοι αλλα ειχαμε συμφωνησει, αλλα εγιναν, Ακυρωνουμε την προσφορα?

 

Η μηπως οι Δικηγοροι της ειχαν δωσει το πρασινο φως να απειλει οποιον εβγαινε και ελεγε οτι δουλευει τον κοσμο ? Δεν την ξερω την κυρια αλλα οπως της ειχα πει καποτε ειναι Πολυ Νεα στον χωρο και προφανως δεν ξερει τι κανει (περα απο το να κατασκευαζει ιστοσελιδες). Για ολα τα υπολοιπα Ελπιζω να κινηθουν Ολοι νομικα (ειτε παρουν τα χρηματα τους πισω ειτε οχι) ωστε τουλαχιστον να διασφαλησουν οτι Κανεις αλλος δεν θα πεσει θυμα μιας τετοιας καταστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν ειμαι του χαρβαρντ εγω και σου ειπα δεν ειμαι η πρεβεζανου ! οσοι εχουν καταθεσει σε αυτη την κυρια πρεβεζανου φυσικα και θα παρουν τα χρηματα πισω.δεν εισαι σε θεση να λες οτι δε θα τα παρουν οι αλλοι τα χρηματα γιατι δεν ξερεις την υποθεση! αλλα οταν λυθει το θεμα να βγεις και εσυ να φωναξεις σε παρακαλω! δε σου ειπα οτι δε φταιει και η πρεβεζανου φταιει για τισ καθυστερησεις αλλα τα χρηματα θα τα παρουν ολοι.εξαλλου κινηθειτε νομικα αν δεν πιστευετε δε σας εμποδιζει κανεις.καντε το παρα να ειστε ολη μερα στον υπολογιστη και να λετε θα και θα και θα καντε το! αλλα σας λεω οτι αν αποδειχθει το αντιθετο εχει το δικαιωμα να κινηθει και αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φυσικα εχετε το δικαιωμα να κινηθειτε ολοι νομικα !αλλα αν δεν αποδειχθουν αυτα που λετε τοτε εχει το δικαιωμα και αυτη να κινηθει νομικα

 

ας ερθει να παμε ολοι μαζι μια βολτιτσα, πρωτα απο το σδοε, και μετα απο τον εισαγγελεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα με το Crazydeals, η εκπρόσωπός τους, ευγενική, με ενημέρωσε ότι και αυτοί, όπως το Goldendeals, αποφάσισαν να επιστρέψουν τα χρήματα οι ίδιοι σε όποιον αγοραστή το ζητήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα με το Crazydeals, η εκπρόσωπός τους, ευγενική, με ενημέρωσε ότι και αυτοί, όπως το Goldendeals, αποφάσισαν να επιστρέψουν τα χρήματα οι ίδιοι σε όποιον αγοραστή το ζητήσει.

πολυ θετικο αυτο!

γιαυτο η πρεβεζανου πηρε θαρρος κι αρχισε να βγαινει απο το καβουκι της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωπα, εσενα περιμεναμε να μας συμβουλευσεις απο που θα τα ζητησουμε!

φυσικα ξερεις πολυ καλα αν εχει παρει "λευτα", γιατι, αν δεν εισαι η ιδια η απατεωνισσα, καθεται αυτη τη στιγμη διπλα σου και σου υπαγορευει τι να γραψεις.

εγω φυσικα δεν ξερω, γιατι ευτυχως, δεν σου τα εδωσα η ιδια. σου τα εδωσαν ομως αλλοι, που μπορουν να το επιβεβαιωσουν.

σταματα το κρυφτουλι και τις βλακειες, και βγες δημοσιως να εξηγησεις τι εγινε.

επισης ψαξε καμια δουλεια ως υπαλληλος, κι ασε τα χαιλικια και τις επιχειρησεις, γιατι δεν σε παιρνει. δεν εχεις το ηθικο αναστημα να σταθεις ως σωστη επιχειρηματιας, ουτε το χρημα και τις γνωριμιες για να σταθεις ως πονηρη επιχειρηματιας

αν την ηξερες θα καταλαβαινες οτι δεν εχει αναγκη απο δουλεια! δεν μου υπαγορευει κανεις τι να γραψω δεν ειμαι η ιδια .ξερω πως εχετε δικιο απλα λιγη θυπομονη καντε και τα χρηματα θα δοθουν.δεν εχω λογο να σας εξοργισω ρε παιδια εχετε δικιο ολοι αλλα χρηματα δε χανονται
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και τα ξερεις ολα και ο νους σου κατεβαζει δε μας λες κιολας ποιος θα ληρωσει τους τοκους της πιστωτικης που χρεωθηκε για κατι που ποτε δε παρελαβα?

δε μας λες πως θα γινει η ηθικη αποκατασταση που καθομασταν ωρες κι ωρες μια στο site σου,μια στην acs και μια στα mail να δουμε ποτε θα ερθει η τηλεοραση?

ε για μας και γι αυτα...

η μηπως θα μας πεις και για την κοροιδια που μας εχεις,εχει ριξει...

αιντε να μην πω τιποτε βαρυτερο...

 

Υ.Γ.

και αν θελεις πες μας και γιατι αφου δε χρωσταει σε κανεναν η φιλη σου δεν ειναι φορολογικα ενημερη...ΟΕΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν την ηξερες θα καταλαβαινες οτι δεν εχει αναγκη απο δουλεια! δεν μου υπαγορευει κανεις τι να γραψω δεν ειμαι η ιδια .ξερω πως εχετε δικιο απλα λιγη θυπομονη καντε και τα χρηματα θα δοθουν.δεν εχω λογο να σας εξοργισω ρε παιδια εχετε δικιο ολοι αλλα χρηματα δε χανονται

 

σιγουρα δεν εχει αναγκη απο δουλεια, αν στηνει καθε τοσο μια κομπινα και κονομαει.

ναι, το ξερουμε οτι δεν θα χασουμε τα λεφτα μας, μας ενημερωσαν καποιοι λιγο πιο αξιοπιστοι απο σενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και τα ξερεις ολα και ο νους σου κατεβαζει δε μας λες κιολας ποιος θα ληρωσει τους τοκους της πιστωτικης που χρεωθηκε για κατι που ποτε δε παρελαβα?

δε μας λες πως θα γινει η ηθικη αποκατασταση που καθομασταν ωρες κι ωρες μια στο site σου,μια στην acs και μια στα mail να δουμε ποτε θα ερθει η τηλεοραση?

ε για μας και γι αυτα...

η μηπως θα μας πεις και για την κοροιδια που μας εχεις,εχει ριξει...

αιντε να μην πω τιποτε βαρυτερο...

 

Υ.Γ.

και αν θελεις πες μας και γιατι αφου δε χρωσταει σε κανεναν η φιλη σου δεν ειναι φορολογικα ενημερη...ΟΕΟ?

1 η φιλη μου ειναι φορολογικα ενημερη στο λονδινο ψαξτε και δειτε.2 οσον αφορα τους τοκους απο την πιστωτικη θα πρεπει απο εκει που αγορασατε το κουπονι να τους πληρωσουν . και οσοι πηραν απευθειας απο το site εχετε δικιο πρεπει να πληρωθουν δεν αντιλεγω!δε σου ζητω να με πιστεψεις απλα ξερω απο πισω τι γινετε με τη πρεβεζανου και εσεις εχετε δικιο παιδια

 

σιγουρα δεν εχει αναγκη απο δουλεια, αν στηνει καθε τοσο μια κομπινα και κονομαει.

ναι, το ξερουμε οτι δεν θα χασουμε τα λεφτα μας, μας ενημερωσαν καποιοι λιγο πιο αξιοπιστοι απο σενα

αν ηταν να κονομαει οπως λες θα ειχε παρει τα χρηματα ,γιαυτο σου λεω ψαξτο πρωτα αν πηρε χρηματα η οχι .το αν ειμαι αξιοπιστη η οχι ασε να το ξερω εγω εσυ δεν ξερεις ποια ειμαι.ξερω οτι εχεις δικιο και ανησυχεις με το δικιο σου εγω θα εκανα χειροτερα αλλα θα λυθει το θεμα στο οποιο φταινε και αλλοι θα το δειτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 η φιλη μου ειναι φορολογικα ενημερη στο λονδινο ψαξτε και δειτε.2 οσον αφορα τους τοκους απο την πιστωτικη θα πρεπει απο εκει που αγορασατε το κουπονι να τους πληρωσουν . και οσοι πηραν απευθειας απο το site εχετε δικιο πρεπει να πληρωθουν δεν αντιλεγω!δε σου ζητω να με πιστεψεις απλα ξερω απο πισω τι γινετε με τη πρεβεζανου και εσεις εχετε δικιο παιδια

1.κι εγω ειμαι φορολογικα ενημερη στο τζιμπουτι

2. τα λεφτα μας τα πληρωσαμε στο site, απο το οποιο τωρα βλεπω τηρεις αποστασεις, γιατι πριμεναμε οτι γυρω στα μεσα φεβρουαριου θα παραλαμβαναμε μηχανες και τηλεορασεις, κι οχι για να μας κανεις την εξυπνη απο πανω. για το οτι δεν παραλαβαμε τελικα τιποτα, δεν ευθυνονται τα dealsites, αλλα εσυ, η απατεωνισσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν την ηξερες θα καταλαβαινες οτι δεν εχει αναγκη απο δουλεια! δεν μου υπαγορευει κανεις τι να γραψω δεν ειμαι η ιδια .ξερω πως εχετε δικιο απλα λιγη θυπομονη καντε και τα χρηματα θα δοθουν.δεν εχω λογο να σας εξοργισω ρε παιδια εχετε δικιο ολοι αλλα χρηματα δε χανονται

 

Και γιατί δηλαδή να είμαστε ικανοποιημένοι με μια απλή επιστροφή χρημάτων; Εγώ παράγγειλα φωτογραφική, ο άλλος τηλεόραση κτλ. Αν η φιλενάδα σου είναι αξιόπιστη, που είναι τα προϊόντα μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 η φιλη μου ειναι φορολογικα ενημερη στο λονδινο ψαξτε και δειτε.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ....... Τα θέλετε και τα λέτε ή απλά είστε όργια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 η φιλη μου ειναι φορολογικα ενημερη στο λονδινο ψαξτε και δειτε.2 οσον αφορα τους τοκους απο την πιστωτικη θα πρεπει απο εκει που αγορασατε το κουπονι να τους πληρωσουν . και οσοι πηραν απευθειας απο το site εχετε δικιο πρεπει να πληρωθουν δεν αντιλεγω!δε σου ζητω να με πιστεψεις απλα ξερω απο πισω τι γινετε με τη πρεβεζανου και εσεις εχετε δικιο παιδια

 

1) Στο SITE WWW.INTHEBOX.GR εχει ενα ΑΦΜ που αντιστοιχει στην κα ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ με στοιχεια και διευθυνσεις αυτες που δινονται στο site...και αυτο το αφμ ξερεις πολυ καλα πως δεν ειναι φορολογικα ενημερο...δεν παρηγγειλα απο αγγλικο site...απο ελληνικο παρηγγειλα...οποτε στο λονδινο ας κανει οτι θελει,εδω ομως τι κανει?

2)το golden deals δεν ευθυνεται για το οτι δεν παρελαβα τηλεοραση ακομα...αλλη ευθυνεται ...αρα δε νομιζω οτι τους τοκους θα πρεπει να μας τους δωσει η Golden deals...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patroniki, άκουσε λίγο,

 

Μπήκες χθες στο forum και ειδικά στο θέμα αυτό, με αποκλειστικό σκοπό να υποστηρίξεις την Πρεβεζάνου, η οποία υποθέτω ότι είναι το αφεντικό σου, στο λίγο διάστημα που απασχολείσαι κοντά της.

 

Είναι σίγουρο ότι, πριν γράψεις το πρώτο σου μήνυμα, μετά από 24 ώρες από την εγγραφή σου, δεν έκανες τον κόπο να διαβάσεις μερικές σελίδες για να καταλάβεις την αγανάκτηση αφενός όλων αυτών που αγόρασαν κουπόνι για τηλεόραση αφετέρου όλων των υπόλοιπων που παρακολουθούν αυτό το θέμα, από την κοροϊδία που τους έριξε το αφεντικό σου, όλο αυτό το διάστημα. Το κλίμα, λοιπόν, που έχει δημιουργηθεί είναι αρκετά φορτισμένο και παρεμβάσεις αστείες, υπέρ της Πρεβεζάνου, όπως η δική σου, δεν κάνουν τίποτε άλλο παρά να το χειροτερεύουν. Πολύ περισσότερο που υποτιμάς όλους όσους διαβάζουν αυτό το θέμα με τις βλακείες και τα ψέματα που αμολάς, και φτάνεις στο σημείο να μιλάς με πολύ προσβλητικό τρόπο.

 

Γι' αυτό, λοιπόν, έστω και αν κρύβεσαι πίσω από την ανωνυμία του ιντερνετ, σε συμβουλεύω να σταματήσεις ΑΜΕΣΩΣ τις αναρτήσεις και να μην συνεχίζεις να ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ

εχετε ολοι δικιο και δε θελω να προκαλεσω ειλικρινα και συγνωμη.εχω διαβασει τα παντα εδω μεσα και εχετε ολοι δικιο ρε παιδια.ψεμματα δεν εχω λογο να πω απλα ξερω τι γινετε πισω απο το προβλημα και ολοι θα παρουν τα χρηματα τους.βεβαια θα επρεπε ολοι να παρετε τα προιοντα σας ασχετα αν αυτοι οι δυο δεν τα βρηκαν ετσι ειναι το σωστο! θα λυθει συντομα ομως
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν λεω οτι εχετε αδικο! θα πρεπε κανονικα να παρετε τα προιοντα σας ασχετα αν δεν τα βρηκαν μεταξυ τους. σιγουρα θα παρετε χρηματα πισω και οσοι θελετε κινηθειτε νομικα . ολα θα λυθουν παντως απο τη στιγμη που εχει παει δικαστικα η υποθεση.να ειστε ολοι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...