Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εχει κανεις το quantum break για xbox one τα βιντεο με τους ηθοποιους του φαινονται καθαρα ειδικα στα χρωματα ή αρκετες φορες ψηλοπιξελιαζουν?

 

Παιζω το παιχνιδι σε xbox one s και σε 4k τηλεοραση και μου φαινετε οτι ειναι πολυ χαμηλης ποιοτητας τα βιντεο με τους ηθοποιους.

Δοκιμασα να χαμηλωσω την αναληση της κονσολας ακομα και σε 720p αλλα παλι τα ιδια.

 

Οποιος εχει το παιχνιδι τον παρακαλω πολυ να μου πει αν τα βιντεο με τους ηθοποιους ειναι σε πολυ χαμηλη ποιοτητα και τα χρωματα ψηλοχαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι γιατι stream-ρουν εκεινη την στιγμη αν δεν κανω λαθος. και λογικα κρατησαν την ιδια αναλυση απο το ιδιο το παιχνιδι. Εγω βεβαια επαιξα σε 48ρα full hd οποτε δεν το δωσα σημασια....Αλλα οντως ακομα και αυτα ειναι θολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το επιασα τι εννοεις streamroyn?

Αφου το παιχνιδι το εχω σε δισκακι και το εχει εγκαταστησει ολοκληρο στο δισκο και ακομα χωριε ιντερνετ καθολου το ιδιο φαινωνται τα βιντεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω οτι τα βλεπεις Online δεν τα εχει μεσα στο δισκακι. Και οταν το τερματισεις σου δινει την επιλογη να τα δεις ολα αφου τα κατεβασεις , αλλα για μενα βλεπε το καθε επεισοδιο αναμεσα στο καθε chapter Που σου δινει για να μπεις 100% στο νοημα και στην ολη ροη του σεναριου

 

*Ισως να μην θυμαμαι εγω καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! 

Μπορεί κανείς να μου προτείνει μπαταρίες επαναφορτιζόμενες για το controller του xbone? 

Μέχρι στιγμής καλά την έβγαζα με της μιας χρήσης αλλά κάπου κουράστηκα να τρέχω στο supermarket γι'αυτόν και μόνο τον λόγο!

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! 

Μπορεί κανείς να μου προτείνει μπαταρίες επαναφορτιζόμενες για το controller του xbone? 

Μέχρι στιγμής καλά την έβγαζα με της μιας χρήσης αλλά κάπου κουράστηκα να τρέχω στο supermarket γι'αυτόν και μόνο τον λόγο!

Ευχαριστώ!

 Εδω είσαι:

http://www.skroutz.gr/s/5279528/Microsoft-Play-Charge-Kit-XBOX-One.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτας για eneloop μπαταριες + φορτιστη πακετο.

Η καλυτερη επιλογη.

 

Επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα αυτό με τις μπαταρίες ξέρεις αν με αυτές από το πρώτο link θα κάνω δουλειά ή είναι καλύτερα να πάρω αυτές από το δεύτερο;

https://www.skroutz.gr/s/8873876/Panasonic-Basic-Charger-BQ-CC51-4x-AA-1900mAh.html

https://www.skroutz.gr/s/8865415/Panasonic-Smart-Quick-Charger-4x-AA-2450mAh.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα για μπαταρίες AAA με πολλά mah και φορτιστή 

 

Παντως το σετακι το εχω παρει και ειμαι πολυ ευχαριστημένος, και το βασικο ειναι οτι μπορεις να φορτίζεις την ωρα που παιζεις. Και ειδικα αν το σετ με τις επαναφορτιζόμενες είναι στα 30€, σου βγαινει και φθηνοτερα. Τωρα αν σε ενδιαφερουν οι μπαταριες για χρηση και καπου αλλου, πασο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτας για eneloop μπαταριες + φορτιστη πακετο.

Η καλυτερη επιλογη.

Thanks! Αυτό έψαχνα! 

Παντως το σετακι το εχω παρει και ειμαι πολυ ευχαριστημένος, και το βασικο ειναι οτι μπορεις να φορτίζεις την ωρα που παιζεις. Και ειδικα αν το σετ με τις επαναφορτιζόμενες είναι στα 30€, σου βγαινει και φθηνοτερα. Τωρα αν σε ενδιαφερουν οι μπαταριες για χρηση και καπου αλλου, πασο ;)

Έχω 2 controller άρα θα θέλω 2 set και μάλλον μου βγαίνει λίγο πιο ακριβά από 4 eneloop+φορτιστή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...