Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε καλα ρε μαγκα μου!!!! σε ευχαριστω. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

games with gold Σεπτεμβρίου 

 

 

 

Xbox One Xbox 360
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ το λες για πλάκα αλλά για να προλάβω τους κακεντρεχείς, ναι σιγά τα παιχνίδια. Να πει κανείς τι για το Forza Horizon; Ένα χαζό racing που οδηγείς σακαράκες. Για το Mirror's Edge; Μια χαζοκινεζούλα που κάνει άλμα εις ύψος, επί κοντώ, ενόργανη γυμναστική και βαράει κανά μπάτσο για πλάκα. Για το Earthlock; Ένα φρεσκότατο turn based RPG που το One δεν έχει παρά ελάχιστα αλλά ακόμα δεν το παίξαμε, Γιαννάκη το βαπτίσαμε. Για το Assassin's Creed εδώ δεν μπορώ να πω τίποτα.

 Για όσους πιστεύουν ότι αυτή η λίστα είναι μούφα ανεξαρτήτως προτιμήσεων έχετε δίκιο. Είναι πιο ευχάριστο και φιλικό για τον χρήστη να βάζει συνδρομή για να παίζει Broforce από το να έχει τέσσερις τίτλους σε ΜΙΑ κονσόλα. Δεν τολμώ να ζητήσω ΑΑΑ παραγωγή γιατί θα πάει 70 ευρώ η ετήσια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μιλησα κυριως για τα xbox one παιχνιδια μην ξεχνατε ειμαστε στο xbox one τοπικ οχι στο xbox360.

 

Δηλαδή τι παιχνίδια θες να σου δώσει?? ΑΑΑ τίτλους?? Πάντως απο αυτά που δίνει η SONY, καλύτερα είναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μιλησα κυριως για τα xbox one παιχνιδια μην ξεχνατε ειμαστε στο xbox one τοπικ οχι στο xbox360.

Το assassins creed μια χαρά ειναι, δεν λες που δίνουν και αυτά.

 

Επίσης έχουν δώσει free για μερικές μέρες το forza οποίος ενδιαφέρεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα προσωπικα μονο assassins creed δεν ειναι αυτο.

 

Προσωπικα κανενα απο τα δυο παιχνιδια του σεπτεμβριου δεν θα κατεβασω και τα δυο ειναι αθλια κατα τη γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...