Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφόσον ο άλλος έχει αποθηκευμένο το κινητό μου, υπάρχει επιλογή να μην βλέπει ότι είμαι online και από πότε έχω να μπω;

Αν εγώ σβήσω τον αριθμό του, απλά δεν θα τα βλέπω εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Εφόσον ο άλλος έχει αποθηκευμένο το κινητό μου, υπάρχει επιλογή να μην βλέπει ότι είμαι online και από πότε έχω να μπω;

Αν εγώ σβήσω τον αριθμό του, απλά δεν θα τα βλέπω εγώ;

Μπορείς να τον μπλοκάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Sοrry παραπάνω επρεπε να γραψω κλωνοποίηση και έγραψα λαθος κοινοποίηση 

Ψαξε στο play της google για "app duplicator"

Εμενα την εχει προεγκατεστημένη το ιδιο το τηλέφωνο

ευχαριστω ,τελικα οταν κανω εγκατασταση και ζηταει το σμσ επιβεβαίωσης μου πεταει προβλημα και αποριψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, AntiCambeR said:

Εφόσον ο άλλος έχει αποθηκευμένο το κινητό μου, υπάρχει επιλογή να μην βλέπει ότι είμαι online και από πότε έχω να μπω;

Αν εγώ σβήσω τον αριθμό του, απλά δεν θα τα βλέπω εγώ;

ή αλλιως μπορεις να επιλεξεις να μην σε βλεπει κανενας, αλλα ουτε εσυ θα βλεπεις τους αλλους, εγω ετσι το εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 2koykoy είπε

ευχαριστω ,τελικα οταν κανω εγκατασταση και ζηταει το σμσ επιβεβαίωσης μου πεταει προβλημα και αποριψη.

Δεν έρχεται το sms;

Ή βαζεις τον κωδικο και στον απορρίπτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, stark είπε

Μπορείς να τον μπλοκάρεις.

 

12 ώρες πριν, naimore είπε

ή αλλιως μπορεις να επιλεξεις να μην σε βλεπει κανενας, αλλα ουτε εσυ θα βλεπεις τους αλλους, εγω ετσι το εχω

Τις γνωρίζω αυτές τις 2 επιλογές.Αν τον μπλοκάρω, το βλέπει πως τον έχω μπλοκάρει;Τι του εμφανίζει στο προφίλ μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Αν τον μπλοκάρω, το βλέπει πως τον έχω μπλοκάρει;Τι του εμφανίζει στο προφίλ μου;

Δεν μπλοκαρεις κανεναν,απλα επιλεγεις να μην φαινεται εαν και ποτε εισαι μεσα,και εαν διαβασες η οχι τα μηνυματα.Οχι συγκεκριμενα σε καποιον αλλα σε ολους.

Βεβαιως κι εσυ δεν θα βλεπεις εαν ειναι μεσα οι αλλοι και εαν εχουν διαβαστει τα μηνυματα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας, 

εχω το εξης προβλημα. Φιλος  μου που λειπει ταξιδι στο εξωτερικο δεν μπορει να μπει στο viber εδω και μερες.  να σημειωθει εδω οτι ειναι ναυτικος αλλα εχει συνδεση  και μπαινει κανονικα σε ολες τις αλλες εφαρμογες σοσιαλ. σαν να τον εχει μπλοκαρει η ιδια η εφαρμογη. γνωριζει καποιος τι μπορει να κανει?? εχει γινει απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση μπορει και 10 φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, katerina.p είπε

Γεια σας, 

εχω το εξης προβλημα. Φιλος  μου που λειπει ταξιδι στο εξωτερικο δεν μπορει να μπει στο viber εδω και μερες.  να σημειωθει εδω οτι ειναι ναυτικος αλλα εχει συνδεση  και μπαινει κανονικα σε ολες τις αλλες εφαρμογες σοσιαλ. σαν να τον εχει μπλοκαρει η ιδια η εφαρμογη. γνωριζει καποιος τι μπορει να κανει?? εχει γινει απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση μπορει και 10 φορες.

Του βγάζει κάποιο μήνυμα όταν πάει να συνδεθεί; Μπορεί να λάβει κλήσεις ή μηνύματα χωρίς ίντερνετ στον αριθμό του εκεί που βρίσκεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Συγκεκριμενος ανθρωπος, επαφη στο viber, μου παραπονιεται οτι ενω μου στελνει μηνυματα, δεν βλεπει να τα παιρνω.

Και δεν εχει αδικο! Δεν λαμβανω κατι. Αλλα δεν νομιζω φταιω εγω. Ουτε μπλοκ τον εχω κανει, λαμβανω απο παρα πολλους μηνυματα καθε μερα, τα λαμβανω και στο κινητο και στον υπολογιστη. Και επιπλεον, εγω μπορω να του στειλω!

Απλα δεν εχω εξηγηση να του δωσω, γιατι αυτος δεν μπορει με επιτυχια να μου στειλει κατι. Μεχρι πριν απο λιγο καιρο, δεν ειχε θεμα. Τωρα ομως δεν ξερω τι φταιει. Εχει τυχει σε αλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, mindreader είπε

Συγκεκριμενος ανθρωπος, επαφη στο viber, μου παραπονιεται οτι ενω μου στελνει μηνυματα, δεν βλεπει να τα παιρνω.

Και δεν εχει αδικο! Δεν λαμβανω κατι. Αλλα δεν νομιζω φταιω εγω. Ουτε μπλοκ τον εχω κανει, λαμβανω απο παρα πολλους μηνυματα καθε μερα, τα λαμβανω και στο κινητο και στον υπολογιστη. Και επιπλεον, εγω μπορω να του στειλω!

Απλα δεν εχω εξηγηση να του δωσω, γιατι αυτος δεν μπορει με επιτυχια να μου στειλει κατι. Μεχρι πριν απο λιγο καιρο, δεν ειχε θεμα. Τωρα ομως δεν ξερω τι φταιει. Εχει τυχει σε αλλον;

Τα στέλνει στην σωστή επαφή;Αν σου απαντήσει σε μηνυμα που του έστειλες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Τα στέλνει στην σωστή επαφή;Αν σου απαντήσει σε μηνυμα που του έστειλες;

Οτι κι αν στειλει, δεν φτανει. Εννοειται οτι εγω στελνω κανονικα μηνυματα. Οπως λες, ενα reply σε δικο μου μηνυμα δεν ειναι τιποτε. Αλλα ελα που δεν φτανει σε εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...