Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, valkon είπε

Σχωράτε με, αλλά δεν βλέπω τίποτα next gen. Δεν με ενδιαφέρει σε τι κατάσταση θα είναι σε 3 χρόνια, εγώ κρίνω τώρα. Τρώει την σκόνη του RDR2

Έγινε

RT-ON.png

  • Like 11
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sorry κιόλας αλλά με ρυθμίσεις όλα στο High το character model πχ του Jackie είναι καλύτερο από του vesemir στο W3 του 2015; Τι διάολο μόνο εγώ δεν βλέπω τίποτα το ιδιαίτερο. Τα Npc που πάνε και έρχονται επίσης τίποτα το ιδιαίτερο. Άσε που σε πετάει βιαστικά μέσα στην ιστορία που χάνεται η μπάλα στην αρχή. Πότε γνωριστήκαμε πότε γίναμε κολλητοί χαμπάρι δεν πήρα.

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Herald είπε

Έγινε

RT-ON.png

Έτσι μου ρχεται να τα σκάσω τα 1800, αλλά μετά θα φάω παντόφλα, και ελπίζω να χορτασω γιατί μέχρι τέλος του έτους δε θα ξαναφάω 😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ βλεπεις την δουλεια που εχει γινει στο score, στο voice acting, στο script και στους διαλογους και στη σκηνοθεσια και πιανεις μετα το AC και νομιζεις οτι το παιχνιδι το εφτιαξε σε αυτα τα ζητηματα μια παρεα απο τα Πετραλωνα που βαριοταν και δεν ηξερε τι να κανει..

Η διαφορα σε αυτα που ανεφερα ειδικα ειναι χαωτικη..

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν πήγα στο watson bazaar (γιατί είναι η περιοχή με άπειρους npc σε πολύ μικρό χώρο και από τις λίγες που έχω sub50 drops) για να δω αν είχε διαφορά. Τα ίδια ακριβώς drops είχα μέσες άκρες, απλά το cpu utilisation μου διπλασιάστηκε σχεδόν (χρησιμοποιεί περισσότερα threads δηλαδή αφού του βγάλεις το check). Αλλά το συμπέρασμα παραμένει το ίδιο. Αν είσαι hard gpu bn όπως εγώ που αγκομαχάς για το 60ρι, θα παραμείνεις έτσι. Αν τώρα έχεις κανέναν 1st gen ryzen και καμιά 3080 για 1080p, ίσως δεις τρελές διαφορές από την στιγμή που θα αξιοποιεί περισσότερα cores το game και θα εξισορροπεί κάπως την χασούρα και την μπουκάλα από το stp.

TLDR - Χρήσιμο μόνο σε όσους έχουν ήδη cpu bn και αρκετά cores (περιπτώσεις zen/zen+ με καλές gpu).

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως οποιος εχει θεμα με fps ας βαλει τους npc στο low

Μιλαμε πιο διακοσμητικο και un-immersive στοιχειο σε αυτο το game δεν υπαρχει

Επεξ/σία από ougxar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβασα το modified exe για οποιον θελει να κανει πειραμα με amd επεξεργαστη,μην ξεχασετε να κρατησετε backup το κανονικο exe

https://drive.google.com/file/d/19zT9Hl6IO2qeSmez4ft9MiWbMBA4iDSW/view?usp=sharing

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες με την φτωχή πλιν τίμια rx 580 8gb πιάνω στην εισαγωγή 40-50 μεσο όρο. Οκ στην αρχή μου ρθε λίγο ψιλοπονοκεφαλος αλλά συμβιβάστηκα και το συνηθίζω σιγά σιγά . Όλα medium. Βέβαια είμαι ακόμα στο εισαγωγικό story καμία ωρίτσα δεν έχω βγει στη πόλη και από ότι διαβάζω θα πέσουν και άλλο.... Τι να πειράξω από το μενού τι λέτε να κατεβάσω?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

Παίδες με την φτωχή πλιν τίμια rx 580 8gb πιάνω στην εισαγωγή 40-50 μεσο όρο. Οκ στην αρχή μου ρθε λίγο ψιλοπονοκεφαλος αλλά συμβιβάστηκα και το συνηθίζω σιγά σιγά . Όλα medium. Βέβαια είμαι ακόμα στο εισαγωγικό story καμία ωρίτσα δεν έχω βγει στη πόλη και από ότι διαβάζω θα πέσουν και άλλο.... Τι να πειράξω από το μενού τι λέτε να κατεβάσω?? 

Ή θα παίξεις low ή θα κατεβάσεις resolution scaling. Δε μπορείς να πιάσεις 1080p60 σε medium settings με την 580. Εναλλακτικά μπορείς να κλειδώσεις και να παίξεις 1080p30 με τα περισσότερα high και κάποια low.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Ανεβασα το modified exe για οποιον θελει να κανει πειραμα με amd επεξεργαστη,μην ξεχασετε να κρατησετε backup το κανονικο exe

https://drive.google.com/file/d/19zT9Hl6IO2qeSmez4ft9MiWbMBA4iDSW/view?usp=sharing

Τι version είναι το exe σου? 1.04 ? (υποθέτω ότι κάτι θα αλλάζει στο exe με τα patch δε ξερω κιόλας ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά με ποιον τρόπο βγάζετε χρήματα? 

Υπάρχουν αμάξια που κανουν 50κ+ 

 

Ειχα διαβασει για ενα κολπο με scraps απο vending machines και fast travel αλλα λεω μηπως υπαρχει κατι με περισσοτερο ενδιαφερον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nero55 είπε

παιδιά με ποιον τρόπο βγάζετε χρήματα? 

Υπάρχουν αμάξια που κανουν 50κ+ 

 

Ειχα διαβασει για ενα κολπο με scraps απο vending machines και fast travel αλλα λεω μηπως υπαρχει κατι με περισσοτερο ενδιαφερον 

Sidejobs Και καλο λουτινγκ στις αποστολες ειτε main ειτε side

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...