Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/6/2021 στις 1:55 ΜΜ, liakinen είπε

https://www.guru3d.com/news-story/cyberpunk-2077-and-witcher-3-stolen-source-code-leaked-online.html

Η κατηφόρα δεν έχει τέλος. Δεν πιστεύω πλέον ότι θα βρουν μπάτζετ για να φτιάξουν ένα "μεγαλειώδες" Witcher 4. Οι πιθανότητες για εξαγορά της CDPR αυξάνονται όσο περνάει ο καιρός. 

Γνωμη σου και σεβαστη, αλλα - οτι να ναι 😴

Επεξ/σία από Balantakos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

Πώς έχει πέσει έτσι στο player count στο steam; Τώρα το συνειδητοποιώ.

CP77: 8462

Witcher 3: 21865

Euro Truck Simulator 2 (!!): 21574

RDR2: 14404

Mass Effect Legendary: 10682

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Πώς έχει πέσει έτσι στο player count στο steam; Τώρα το συνειδητοποιώ.

CP77: 8462

Witcher 3: 21865

Euro Truck Simulator 2 (!!): 21574

RDR2: 14404

Mass Effect Legendary: 10682

Το game έχει ξεχαστεί προς το παρόν. Στην αρχή αρκετοί πίστευαν ότι με λίγα patch θα αλλάξει η εικόνα όμως πέρασε μίσος χρόνος και στην ουσία εκτός από glitches και μικρές πινελιές το παιχνίδι είναι το ίδιο. Αν κρίνουμε και από τα λεγόμενα τους ότι το επερχόμενο patch θα είναι minor βλέπω να φτάνουμε φθινόπωρο και ακόμα να περιμένουμε φως. Μέγα φάουλ να ασχολούνται ακόμα με κονσόλες δεκαετίας (χωρίς αποτέλεσμα μέχρι τώρα). Θα περάσουν ένα δύο χρόνια και θα βγάλουν multilayer; σιγά τα αυγά πόσοι θα ασχοληθούν; ακόμα και τα Dlc που θα βγούνε αμφιβάλλω αν τραβήξουν το κάρο από το χαντάκι. Ένα παιχνίδι του 7/10 ήταν που ακόμα και τα θετικά του πχ πολύ καλή ιστορία / σενάριο είχαν τα αρνητικά τους (μικρή διάρκεια). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι όντως πάει το game, έχει ξεχαστεί. Εγώ βέβαια το πήρα 23 ευρώπουλα οπότε κλάιν. Το έχω αφήσει για όταν πάρω 3440*1440 monitor και καλύτερη κάρτα. Βέβαια πιο γρήγορα θα βρω κάρτα παρά θα έχουν διορθώσει τα προβλήματα :P Όχι ότι έχω αντιμετωπίσει και τίποτα σοβαρό. Μόνο glitches, ιπτάμενα αντικείμενα, clipping στα textures, κτλ. Stability issues δεν είχα ποτέ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ναι όντως πάει το game, έχει ξεχαστεί. Εγώ βέβαια το πήρα 23 ευρώπουλα οπότε κλάιν. Το έχω αφήσει για όταν πάρω 3440*1440 monitor και καλύτερη κάρτα. Βέβαια πιο γρήγορα θα βρω κάρτα παρά θα έχουν διορθώσει τα προβλήματα :P Όχι ότι έχω αντιμετωπίσει και τίποτα σοβαρό. Μόνο glitches, ιπτάμενα αντικείμενα, clipping στα textures, κτλ. Stability issues δεν είχα ποτέ..

Πόσες ώρες παιχνιδιού έχεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

66

Εγώ το άφησα στις 89 ώρες και περιμένω patch/dlc μήπως το ξαναπιάσω. Το βαρέθηκα έκανα σχεδόν όλες τις αποστολές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω κανα 20ωρο εχω μαζεψει στο παιχνιδι,το εχω αφησει σε ενα σημειο και ψιλο βαριεμαι να ασχοληθω.Δεν εχω και πολυ χρονο αυτο το καιρο.

Γενικα αν δε το βγαζε η cdpr ισως να μη το αγγιζα καν κιολας.Θα το τερματισω.Καποτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εμένα μου αρέσει η ιστορία εντάξει. Όχι ότι τρελαίνομαι, αλλά θέλω να δω τι θα γίνει, αλλά χρειάζεται καλύτερη κάρτα γιατί με RT μέσα στην πόλη γίνεται σφαγή στα fps. Να το παίξω χωρίς RT αποκλείεται με τέτοιο απαράδεκτο grain από τα SSR. Σίγουρα περίμενα πολύ περισσότερα αλλά πλέον εντάξει, το κράξαμε τέλος, το ξεπεράσαμε το ξενέρωμα. Τώρα είναι απλά one more game, και θέλω να το ξαναπιάσω όταν πάρω καλύτερη κάρτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ιστορία όντως δεν είναι κακό έχει ενδιαφέρον το όλο στήσιμο το μόνο που χαλάει την συνολική εικόνα είναι τα τεχνικά θέματα τα οποία στην δική μου περίπτωση δεν ήταν σημαντικά ( τεχνικής φύσεως όπως χαρακτηριστικά αναφέρει ο χρήσης yiannis1991) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Απλά θέλει σύστημα ικανό να παίξεις με RT σαν άνθρωπος αλλιώς δείχνει χάλια, σαν game του 2012. Τα glitches δεν είναι παντού, ούτε είναι τόσο ενοχλητικά και θα τα φτιάξουν κάποια στιγμή έτσι και αλλιώς. Εγώ πλέον το ξεπέρασα ότι δεν είναι το RPG που μας υποσχέθηκαν, οπότε απλά θα το παίξω like any other game..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν και θα δολοφονήσω την τραγουδάρα σου Αγγελάκα ποσταροντας της εδώ μέσα

 

Τι έγινε εκείνο το τραίνο που έβλεπε
Τα άλλα τραίνα να περνούν

 

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...