Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, polonos1313 είπε

Νομίζω η καλύτερη στιγμή ειναι πριν το last mission Nocturne OP55N1 

Πρέπει να έχει ειπωθεί καμιά 10αρια φορές τουλάχιστον 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, gavros10 είπε

Eν τέλη πότε να το ξεκινήσω; 🤣

Eντωμεταξύ είναι παιχνιδάρα. Έχω 40 ώρες play time, κάνω ότι side missions έχει και δεν θέλω να τελειώσει

Εγώ το έκανα uninstall στις 140 🤟

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, gavros10 said:

Eν τέλη πότε να το ξεκινήσω; 🤣

Eντωμεταξύ είναι παιχνιδάρα. Έχω 40 ώρες play time, κάνω ότι side missions έχει και δεν θέλω να τελειώσει

Πραγματικά μακάρι να ήταν μεγαλύτερο όπως το withcer 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα το red dead (μετα απο τοσα χρονια... που βγηκε) και ειπα να ξεκινήσω αυτο. Και ενω εχει παιξει πολλα fps, δε ξερω αλλα δεν μου αρέσει.. λιγο κατι οι κινήσεις και ο χειρισμός με χαλανε για καποιο λογο. Ξεκίνησα το far cry 5 για την ωρα και ισως το ξανα δω αργοτερα.

Ισως γερασα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gorge18 είπε

Τελειωσα το red dead (μετα απο τοσα χρονια... που βγηκε) και ειπα να ξεκινήσω αυτο. Και ενω εχει παιξει πολλα fps, δε ξερω αλλα δεν μου αρέσει.. λιγο κατι οι κινήσεις και ο χειρισμός με χαλανε για καποιο λογο. Ξεκίνησα το far cry 5 για την ωρα και ισως το ξανα δω αργοτερα.

Ισως γερασα... 

Σε τί difficulty το παίζεις, αν επιτρέπεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι polished το gameplay τους, είναι πολύ generic και αυτό με χαλάει και μένα. Αν παίξεις Warzone δηλαδή που έχει πολύ καλό movement, shooting κλπ, όταν παίξεις CP 2077 θα σου φανεί μούφα.

Έχει όμως πολύ καλό στήσιμο σε χαρακτήρες, quests κλπ οπότε σίγουρα αξίζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gunplay είναι τραγικό από όσο ασχολήθηκα καμία σχέση με τα καλα fps δεν υπάρχει το smoothness τις κινήσεις. 2077 παίζεις για την ιστορία την ατμόσφαιρα τους χαρακτήρες. Σίγουρα 3 χρόνια μετά δεν είναι ακόμα το παιχνίδι που υποσχέθηκαν ούτε θα γίνει ποτέ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εννοώ, δεν είναι μόνο τα expansions που κάνουν το Witcher να φαίνεται μεγαλύτερο, είναι και το ίδιο το main story που είναι αισθητά μεγαλύτερο.

Το θέμα για μένα με το gunplay από όσο το δοκίμασα είναι ότι δεν γίνεται να τους κάνεις τους άλλους 3 headshot για να πέσουν. Μου χαλάει εντελώς το immersion.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, just getting started said:

Αυτό εννοώ, δεν είναι μόνο τα expansions που κάνουν το Witcher να φαίνεται μεγαλύτερο, είναι και το ίδιο το main story που είναι αισθητά μεγαλύτερο.

Το θέμα για μένα με το gunplay από όσο το δοκίμασα είναι ότι δεν γίνεται να τους κάνεις τους άλλους 3 headshot για να πέσουν. Μου χαλάει εντελώς το immersion.

Είναι "σίδεροκέφαλοι", γι'αυτό! 

😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...