Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε ο Mozilla Firefox 13 browser


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδες εχω το speed dial εξιζει να το βγαλω και να αφησω το καινουργιο το ενσωματομενο;

ρωταω γιατι δεν μου βγαζει το dial του firefox επειδη εχω το speedial

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΥΞ ΛΑΗΚ ΟΠΕΡΑ!! Mozilla γερα η 4η θεση ειναι κοντα!! Η μονη χρηση που εχω ειναι για να κατεβαζω στριμινγκ βιντεακια με add-on. Και δεν κανω update απο την 11 γιατι δεν θα λειτουργει το add-on! Κατα αλλα οπερα-chrome με τα μπουνια :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει το Smooth scroll που έχει! :)

να κάτι το οποίο το χωσα ένα ωραίο disable δεν με νοιάζει τόσο smooth αρκεί να αλλάζει γρήγορα

 

Που είναι στην έκδοση 11 ακόμα.

13 είναι απλός σε μερικούς δεν κάνει αυτόματο update και μένουν πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες η επιλογή για το smooth scrolling υπήρχε και πριν τον 13. Τι άλλαξε τώρα, εμένα ίδιο μου φαίνεται :whistle:

 

Ρωτας αν ειχε μπει κανεις "στον κοπο" να το ενεργοποιησει?

 

Τωρα ειναι on απο default, τωρα το πηραν χαμπαρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΥΞ ΛΑΗΚ ΟΠΕΡΑ!! Mozilla γερα η 4η θεση ειναι κοντα!! Η μονη χρηση που εχω ειναι για να κατεβαζω στριμινγκ βιντεακια με add-on. Και δεν κανω update απο την 11 γιατι δεν θα λειτουργει το add-on! Κατα αλλα οπερα-chrome με τα μπουνια :rolleyes:

 

Καλά, έχεις Opera και χρησιμοποιείς το Firefox για να κατεβάζεις streaming βιντεάκια με add-on?

Και τις επεκτάσεις του Opera για το συγκεκριμένο θέμα γιατί δεν τις χρησιμοποιείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι χρήστης Chrome τα τελευταία χρόνια και δυστυχώς δεν κατάφερε κανένας browser να με κερδίσει απο τον Chrome, τι λέτε αξίζει ο νέα αλεπού ? ή κλάιν μάιν διαφορές και κλασικά 1 ώρα μέχρι να ανοίξει όπως πάντα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι χρήστης Chrome τα τελευταία χρόνια και δυστυχώς δεν κατάφερε κανένας browser να με κερδίσει απο τον Chrome, τι λέτε αξίζει ο νέα αλεπού ? ή κλάιν μάιν διαφορές και κλασικά 1 ώρα μέχρι να ανοίξει όπως πάντα ?

Αργει περισσοτερο να ανοιξει απο τον Chrome γιατι ο Chrome "κλεβει", καθως ουσιαστικα ανοιγει με καθε ανοιγμα του υπολογιστη, δηλαδη "φορτωνει" σε καθε ανοιγμα του υπολογιστη οποτε σου τρωει χρονο εκεινη τη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...