Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το παίζω αυτήν την περίοδο καθώς έχω κάνα μήνα που το τερμάτισα. Αλλά . . . Τι παιχνιδάρα το Far Cry 3; Έχετε να προτείνεται κανένα παρόμοιο σε ***; Και ας μην είναι fps. Για PS3.

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, heavyrain είπε

Νεο αποκτημα!

Old but gold! :wub:

download51c929f_2femulated_2f0_2fPictures_2fImage_20Editor_2f20180428_222719.jpg

Μπορεί να είναι εντελώς διαφορετικό από τα προηγούμενα RE (με εξαίρεση το 4) αλλά είναι τέλειο στο είδος του. Πολύ ωραία εμπειρία και για split-screen co-op επίσης! Και κρατάει παραπάνω από αξιοπρεπώς μέχρι και σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, DaftRose είπε

Μπορεί να είναι εντελώς διαφορετικό από τα προηγούμενα RE (με εξαίρεση το 4) αλλά είναι τέλειο στο είδος του. Πολύ ωραία εμπειρία και για split-screen co-op επίσης! Και κρατάει παραπάνω από αξιοπρεπώς μέχρι και σήμερα.

κάτσε, είχε split screen coop; το είχα πάρει φρέσκο φρέσκο όταν πρωτοβγήκε και πάνω στο κουτί δεν το έγραφε και κατ΄ευθείαν το πούλησα σφραγισμένο γιατί απογοητεύτηκα. μόνο coop έπαιζα τα RE. μπορείς να το επιβεβαιώσεις ότι έχει local coop; αν είναι να το ξαναπάρω

 

edit: ποιό είναι; το τελευταίο, το 7;;

Επεξ/σία από linaki_ath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, linaki_ath είπε

κάτσε, είχε split screen coop; το είχα πάρει φρέσκο φρέσκο όταν πρωτοβγήκε και πάνω στο κουτί δεν το έγραφε και κατ΄ευθείαν το πούλησα σφραγισμένο γιατί απογοητεύτηκα. μόνο coop έπαιζα τα RE. μπορείς να το επιβεβαιώσεις ότι έχει local coop; αν είναι να το ξαναπάρω

edit: ποιό είναι; το τελευταίο, το 7;;

Το 5 ειναι, έχει επιλογη για co-op την εχω δει, απλα δεν το χω δοκιμασει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι το 5, και όντως έχει co-op! Split screen και online. Το μόνο κακό στο split screen είναι οι μαύρες μπάρες αριστερά-δεξιά,  οπότε καλό θα ήταν να έχεις μεγάλη οθόνη. Και το 6 έχει co-op επίσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, DaftRose είπε

Ναι ειναι το 5, και όντως έχει co-op! Split screen και online. Το μόνο κακό στο split screen είναι οι μαύρες μπάρες αριστερά-δεξιά,  οπότε καλό θα ήταν να έχεις μεγάλη οθόνη. Και το 6 έχει co-op επίσης

εγώ έλεγα για το 7. ναι όλα τα προηγούμενα που ειχαν coop τα πήρα όταν βγαίναν. το 7 με απογοητευσε που δεν ειχε. νομιζα οτι ειχα κανει λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, linaki_ath είπε

εγώ έλεγα για το 7. ναι όλα τα προηγούμενα που ειχαν coop τα πήρα όταν βγαίναν. το 7 με απογοητευσε που δεν ειχε. νομιζα οτι ειχα κανει λαθος

Όχι, το 7 δυστυχώς δεν έχει οπότε δεν έκανες λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call Of Duty Modern Warfare Remastered

Resident Evil HD

Φυσικά μόνο Παρασκευή και Σάββατο βράδυ καθώς ο μικρός πλησιάζει τα 2, έχει ξεσαλώσει και δε μου αφήνει χρόνο ούτε για κατούρημα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...