Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, guy_threepwood είπε

Ξανακυλισα για λίγο ευτυχώς στο destiny 2

και εγω ξεκινησα παλι Destiny 2, ελεω Warmind, το παιχνιδι μπηκε σε τροχια σωστη καμια σχεση με το CoO expansion, με σωστες αλλαγες στο pvp κυριως 

δοκιμασα χθες το καινουργιο lair και φυγανε πολλαπλα wipes, αρκετα ομορφο 

ειπα να ανεβασω και titan, hunter και μου φαινεται οτι ο main μου τουλαχιστον για τωρα θα ειναι ο hunter, εχει ενα απο τα πιο σιχαμενα exotics στο παιχνιδι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα το mad max  που ηταν ευχαριστη εκπληξη  ξεκινησα GTA V (ναι τωρα ) που μου το εδωσε ενας φιλος .Εχω ουτε 2 ωρες πρωτη εντυπωση ειναι πως τα γραφικα μου φαινονται απαρχαιωμενα πλεον .Για ολα  τα υπολοιπα δεν εχω ακομα αποψη .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαρχαιωμενα ε; Ισως λιγο αυστηρη η κριση. Ειναι φανταστικο το παιχνιδι σε ολα του, θα το δεις. Να σημειωθει οτι αν κ τους δινω ευκαιριες, δεν ειμαι και ο καλυτερος φιλος με τα ανοιχτοκοσμα. Στα του θεματος, εβαλα το πανεμορφο Brothers. A Tale of Two Sons. Νερακι εφυγαν χθες τα πρωτα κεφαλαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, kostiger είπε

Απαρχαιωμενα ε; Ισως λιγο αυστηρη η κριση. Ειναι φανταστικο το παιχνιδι σε ολα του, θα το δεις. Να σημειωθει οτι αν κ τους δινω ευκαιριες, δεν ειμαι και ο καλυτερος φιλος με τα ανοιχτοκοσμα. Στα του θεματος, εβαλα το πανεμορφο Brothers. A Tale of Two Sons. Νερακι εφυγαν χθες τα πρωτα κεφαλαια.

Οπως ειπα ειναι προωρη  η αποψη ,ειναι πολυ μικρο το δειγμα που εχω ,ευχομαι να διαψευστω .

Μιλωντας παντα για τα γραφικα γιατι στους αλλους τομεις δεν εχω αμφιβολια πως προκειται για ενα πολυ καλο τιτλο.

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Οπως ειπα ειναι προωρη αποψη ειναι πολυ μικρο το δειγμα που εχω ,ευχομαι να διαψευστω .

Μιλωντας παντα για τα γραφικα γιατι στους αλλους τομεις δεν εχω αμφιβολια πως προκειται για ενα πολυ καλο τιτλο.

Εληφθη. Για τα γραφικα θεωρω δεν θα αλλαξεις αποψη. Στα υπολοιπα θα εχει πολλα χαστουκια το προγραμμα ειμαι βεβαιος. Τοσο οι μηχανισμοι του, οσο και η ιστορια και οι πλουσιες αναφορες του σεναριου στο παγκοσμιοποιημενο κοινωνικο γιγνεσθαι θα σε ικανοποιησουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 ώρες πριν, kostiger είπε

Απαρχαιωμενα ε; Ισως λιγο αυστηρη η κριση. Ειναι φανταστικο το παιχνιδι σε ολα του, θα το δεις. Να σημειωθει οτι αν κ τους δινω ευκαιριες, δεν ειμαι και ο καλυτερος φιλος με τα ανοιχτοκοσμα. Στα του θεματος, εβαλα το πανεμορφο Brothers. A Tale of Two Sons. Νερακι εφυγαν χθες τα πρωτα κεφαλαια.

Πολύ τρυφερό παιχνίδι με συγκινητική πλοκή και μια έντονη ανατροπή προς το τέλος. Έξυπνος έλεγχος επίσης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δεν είχε την ευκαιρία να παίξει Dragons crown στο PS3, (κυρίως λόγω νομικών θεμάτων). Να το πάρει επιτόπου στο ps4! Μιλάμε για ζωγραφιά! Έργο τέχνης. Ακόμα και το steel book του είναι απίστευτο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα Uncharted 4. PC Gamer εδώ. Έχω πάθει πλάκα από τα γραφικά. Είναι πραγματικά ακόμη και σήμερα ότι πιο όμορφο και ολοκληρωμένο έχω δει. Τα μόνα που έχω δει να συναγωνίζονται σε τεχνικό τομέα είναι ίσως τα παιχνίδια της Dice με την Frostbite. Μιλάμε η Naughty Dog έχει ξεζουμίσει για τα καλά το hardware της κονσόλας. Και το λέω ενώ έχω παίξει ήδη 30 ώρες στο god of war. Περισσότερα αφού συνεχίσω παρακάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, naruto14 είπε

Ξεκίνησα Uncharted 4. PC Gamer εδώ. Έχω πάθει πλάκα από τα γραφικά. Είναι πραγματικά ακόμη και σήμερα ότι πιο όμορφο και ολοκληρωμένο έχω δει. Τα μόνα που έχω δει να συναγωνίζονται σε τεχνικό τομέα είναι ίσως τα παιχνίδια της Dice με την Frostbite. Μιλάμε η Naughty Dog έχει ξεζουμίσει για τα καλά το hardware της κονσόλας. Και το λέω ενώ έχω παίξει ήδη 30 ώρες στο god of war. Περισσότερα αφού συνεχίσω παρακάτω.

Αρκετά καλό στον τεχνικό τομέα,αλλά βαρετό με πολύ σκαρφάλωμα και λίγο δράση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Αρκετά καλό στον τεχνικό τομέα,αλλά βαρετό με πολύ σκαρφάλωμα και λίγο δράση.

Μέχρι στιγμής (γύρω στα 5 κεφάλαια έχω παίξει) έχει όντως λίγη δράση σε σχέση με τα παλιά uncharted. Θα δω πως θα μου φανεί αυτό στο τέλος του παιχνιδιού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παίζω και ευχαριστιέμαι το Dead Island (PS3). Παρακαλάω το αγόρι μου να παίξουμε μαζί co-op αλλά αυτός θέλει να το παίξει στο Xbox360.. Ναι, υπάρχει και αυτή η περίπτωση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...