Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι στις 4 ώρες στο Far Cry 4. Τιμίοτατο φαίνεται. Αλλά σαν το 3 δεν θα υπάρξει μάλλον κανένα άλλο 😪

Υ.Γ. Κάντε τα παιχνίδια περισσότερο ατμοσφαιρικά, το ακούτε ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις ξεκίνησα το ditroit become human... Ωραία εμπειρία μέχρι τώρα αλλά με χάλασε ο χειρισμός σε μερικά σημεία που πρέπει να κουνάω μοχλό για το τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/6/2018 στις 12:13 ΜΜ, kostiger είπε

Δεν συμφωνω. Ειναι παρα πολυ καλο. Εκει που ενδεχομενως εχει γινει καταχρηση ειναι με το Bat-tank  ή οπως αλλιως το ελεγαν εν παση περιπτωσει. Και η ιστορια ειναι καλη και το gameplay κορυφαιο και τα γραφικα μετα τα μεσα ηταν πολυ ωραια στο βασικο μοντελο, τωρα με το supersampling στην 65αρα σου θα δειχνει αρκετα καλα πιστευω. 

Εχοντας γραψει καποιες ωρες πλεον ingame   ωστε να  εχω μια εικονα  συμφωνω με οσα λες ,αυτα διαπιστωσα και εγω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/6/2018 στις 2:17 ΜΜ, Lecter D είπε

Μόλις ξεκίνησα το ditroit become human... Ωραία εμπειρία μέχρι τώρα αλλά με χάλασε ο χειρισμός σε μερικά σημεία που πρέπει να κουνάω μοχλό για το τίποτα. 

Βάλε τα controls στο easy, για να έχεις να κάνεις μόνο με κουμπιά. Επίσης μετά που ζορίζει το πράγμα, είναι μ***κία να χάσεις έναν ήρωα που γουσταρεις, επειδή δεν δούλεψε σωστά το motion sensor του κοντρόλερ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Socratis_g είπε

Βάλε τα controls στο easy, για να έχεις να κάνεις μόνο με κουμπιά. Επίσης μετά που ζορίζει το πράγμα, είναι μ***κία να χάσεις έναν ήρωα που γουσταρεις, επειδή δεν δούλεψε σωστά το motion sensor του κοντρόλερ. 

Πάλι καλά που μου το είπες γιατί θα είχα ξενερώσει την ζωή μου.. Προς το παρόν είναι αρκετά ωραίο με τις επιλογές και τα stories. 

Βέβαια για συγκεκριμένο κοινό, αφού στον κολλητό φάνηκε υπερβολικά  βαρετό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιζω με το καινουργιο save Monster Hunter World,  arch tempered Vaal hazak farming mode (ειναι απαισιος οπως και η νορμαλ εκδοχη του) και arch tempered kirin που ειναι πλεον απο τα δυσκολοτερα fights και πιο γαματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, heavyrain είπε

Αφου τερματησα το zelda ξεκινησα την επομενη παιχνιδαρα! Shadow of the colossus!

IMG-a4ccd54fd268cce68c8d7e601f24cddf-V.jpg

FB_IMG_1529705107224.jpg

+1 και για το παιχνίδι και για το Τζίγκλιπουφ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπέρασα τον εαυτό μου παίζοντας παιχνίδι του 2017.

Mario Odyssey λοιπόν για να εγκαινιάσω το Switch και ήδη από μόνο του έβγαλε τα λεφτά της κονσόλας για μένα. 

Έχω ήδη 650+ φεγγάρια και συνεχίζω για το τέλος. 

 

Για να μην ξεχνιέμαι βέβαια παίζω για πρώτη φορά το Gears of War 3 ώστε να πάω μετά σε κάτι αποστολές που έχω αφήσει από το Judgement για να προχωρήσω στο 4 που περιμένει! 

 

Εν αναμονή του καινούριου Metro επίσης έχω βάλει το 2033 για να παίρνει μετά σειρά το Last Light. 

 

Συνέχεια έχουν τα Twilight Princess και Wind Waker στο Wii U ώστε να παίξω επιτέλους το Skyward Sword, που έχω από day 1, και τελευταίο το Breath of the Wild! 

 

Όπως πάντα τόσα παιχνίδια, τόσο λίγος χρόνος! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Monster Hunter World συνεχεια με το βασικο μου save, μετα το 1ο augment στο nergi lance το παιχνιδι εχει γινει πολυ ez mode, elder tempered για πλακα solo σε 5-6 λεπτα. Ειναι ομως και εντελως απολαυστικο, με 3 part-breaker gems κυνηγαω μονο ουρες 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...