Προς το περιεχόμενο
Battlefield 4

JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπάρχει κανείς που να θέλει/μπορεί να βοηθήσει να ανοίξω το ucav;

δεν το έχω με το piloting ούτε παίζει να μάθω να πετάω ποτέ.

Τα 15 kills που χρειάζομαι τα ανταποδίδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

• Απαντήσεις 8,8k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια μια ερωτηση.Γιατι εχει ανεβει το πινγκ σε καποια σερβερ .Απο 60 εχει παει στα 200.Το σερβερ ειναι αυτο που παιζω καθημερινα.Σε αλλα ειμαι οκ.Ειναι γερμανια.Δεν μπορω να βρω λυση.Ακομα ενας παιχτης απο αγγλια τα ιδια προβληματα εχει.Αλλοι Ελληνες  που μπαινουν δεν εχουν θεμα.Τι στο διαλο γινεται?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/2e698a26-661b-4b68-ba82-fc5f250aecc9/EEA-1-OP-LOCKER-NO-EXPLOSIVES-SNIPER-LIMIT-3200-TICKETS-EEA/

Υ.Γ. Τωρα εχω 360 σταθερα.ΛΟΛ

Αμα εχεις συνδεση HOL μην αναρωτιεσαι. Απλα περιμενε να τελειωσει το συμβολαιο η πληρωσε για να το σπασεις και τρεχα κατευθειαν σε Forthnet η ΟΤΕ που απο οτι γνωριζω εχουν χαμηλα Ping. Εγω τουλαχιστον οσο ημουν ΟΤΕ πανω απο 80-90 δεν πηγαινα για κανεναν λογο... Τωρα που εχω ΧΟΛ πριν παιξω απενεργοποιω ολες τις αλλες συσκευες που μπορει να παιρνουν απο την συνδεση, κλεινω τελειως το wifi και παλι κατω απο 150 δεν μπορω να παω..

Αμα εχεις συνδεση HOL μην αναρωτιεσαι. Απλα περιμενε να τελειωσει το συμβολαιο η πληρωσε για να το σπασεις και τρεχα κατευθειαν σε Forthnet η ΟΤΕ που απο οτι γνωριζω εχουν χαμηλα Ping. Εγω τουλαχιστον οσο ημουν ΟΤΕ πανω απο 80-90 δεν πηγαινα για κανεναν λογο... Τωρα που εχω ΧΟΛ πριν παιξω απενεργοποιω ολες τις αλλες συσκευες που μπορει να παιρνουν απο την συνδεση, κλεινω τελειως το wifi και παλι κατω απο 150 δεν μπορω να παω..

Cyta εχω φιλε μου με fast path για καλυτερο ping.Eυτυχως οι admins του σερβερ ακουσαν εμενα και κανα δυο ακομα γιαυτο το θεμα και αλλαξαν τον provider και πηγαν σε καινουργιο.Το ping επεσε οπως και το latency.

pearl market by night. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Cyta εχω φιλε μου με fast path για καλυτερο ping.Eυτυχως οι admins του σερβερ ακουσαν εμενα και κανα δυο ακομα γιαυτο το θεμα και αλλαξαν τον provider και πηγαν σε καινουργιο.Το ping επεσε οπως και το latency.

Το Ping και το Latency, είναι το ίδιο πράγμα.

pearl market by night. :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

σε 1080p με τα 60fps του δεν μου φορτώνει καν το video...WTF;

τί είναι το CTE βρε παιδιά;

σε 1080p με τα 60fps του δεν μου φορτώνει καν το video...WTF;

τί είναι το CTE βρε παιδιά;

Community Test(ing) Environment.

Πρακτικά, το παιγνίδι σε διαρκή beta (ένα βήμα μπροστά από την Alpha που ζούμε εμείς...) όου δοκιμάζονται όλες οι φαεινές (και μη) ιδέες.

• Like 2

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.