Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχεις κάνει καθάρισμα με DDU τους drivers και να περάσεις νεότερους;

επίσης, δοκίμασες επιδιόρθωση του παιχνιδιού.

 

(Γιατί να είμαι τόσο ποπόφαρδος και να μην έχω πάθει το παραμικρό με το παιχνίδι ; ούτε το soundbug που είχε παλιότερα,ούτε τις μαμακίες του PB ΛΟΛ)

Και γω το ίδιο.Ένα crash το μήνα έχω.Fps ούτε ένα drop.Μην το ματιαξουμε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν παίζεις τα νέα παιχνίδια τους χρειάζεσαι(Unity,fc4 etc)αν δεν σε απασχολούν μείνε με τους stable.

Προσωπικά παίζω 90% με τους beta πάντοτε αλλά έχω κατεβασμένη και την προηγούμενη έκδοση των beta σε περίπτωση που δεν μου αρέσει κάτι απο επιδόσεις/bugs/κλπ.

παλιότερα μου είχε τύχει πχ στον 13.11 beta να μαμακίζεται το σύστημα και να εμφανίζονται artifacts αλλα τελικά είχε πολύς κόσμος το θέμα.


και ένα ωραίο στιγμιότυπο απο τον τύπο που έχει το battle(non)sense στο youtube.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραγικες οι πιστες του τελευταιου expansion..τα καρελια ειναι τα καλυτερα κατα την γνωμη μου..2 πιστες με χιονα εντελως ανουσιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως με την αλλαγή drivers είδα διαφορά. Καταρχήν όλα στο high 55-70+ frames και δευτερον μπαίνω στις ρυθμίσεις κανονικά

στο έλεγα, είχαν μείνει κατάλοιπα απ τους προηγούμενους μέσα και το σύστημα δεν ήξερε τι να κάνει.

τραγικες οι πιστες του τελευταιου expansion..τα καρελια ειναι τα καλυτερα κατα την γνωμη μου..2 πιστες με χιονα εντελως ανουσιες..

Προσωπικά μου αρέσουν και τα 4 maps για την απλότητα που έχουν.Απ το να παίζει ο ένας πάνω στον άλλο(βλέπε locker,lumphini garden)καλύτερα η hangar21 και η hammerhead.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η operation whiteout... Αν υπηρχαν snow camos για να βαζουμε στους στρατιωτες θα μιλουσαμε για το υπερτατο συνδασμο stealth μαζι με snow camo στο οπλο και silencers!!!!!!

Φανταστειτε 10 recons καμπερομενους στην whiteout με silencers και snow camos!!!!!!!! Η ακομα καλυτερα στην locker!!!!!!!!!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η operation whiteout... Αν υπηρχαν snow camos για να βαζουμε στους στρατιωτες θα μιλουσαμε για το υπερτατο συνδασμο stealth μαζι με snow camo στο οπλο και silencers!!!!!!

Φανταστειτε 10 recons καμπερομενους στην whiteout με silencers και snow camos!!!!!!!! Η ακομα καλυτερα στην locker!!!!!!!!!!!!! 

καμπέρωμα και rorsch στην ίδια πίστα δεν πάνε μαζί :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η operation whiteout... Αν υπηρχαν snow camos για να βαζουμε στους στρατιωτες θα μιλουσαμε για το υπερτατο συνδασμο stealth μαζι με snow camo στο οπλο και silencers!!!!!!

Φανταστειτε 10 recons καμπερομενους στην whiteout με silencers και snow camos!!!!!!!! Η ακομα καλυτερα στην locker!!!!!!!!!!!!! 

 

Φαντάσου τί πάρτυ θα κάναμε οι υπόλοιποι με thermal/flir/etc...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το μοναδικο προβλημα που αντιμετωπιζω πλεον ειναι το γνωστο "something went wrong" το οποιο και δεν ξερω απο τι προερχεται... Κατα τα αλλα εχει γινει πολυ ποιο smooth το gameplay...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το μοναδικο προβλημα που αντιμετωπιζω πλεον ειναι το γνωστο "something went wrong" το οποιο και δεν ξερω απο τι προερχεται... Κατα τα αλλα εχει γινει πολυ ποιο smooth το gameplay...

Άμα το βρεις πες το μου σε παρακαλώ, γιατί εδώ και μήνες μετά από αλλαγή map μου πετάει αυτή την καραμέλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα πάλι πιο πολύ για να δω πως τρέχει στην 970 αλλά και να δω το Final Stand DLC.Από θέμα FPS πάει απίστευτα smooth(Με 1530/7500) σε 1600P με 4xMSAA.Όμως είναι σαν να έχει micro-stuttering, δηλαδή η αίσθηση δεν είναι και τόσο smooth, οπότε ή έχουν κάνει πατατιά στο τελευταίο patch ή έχει κάνει πατατιά η Nvidia στους τελευταίους οδηγούς.Γενικά, σηκώνει βελτίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο πολύ κόπο,το πήρα κ εγώ επιτέλους.

Νά'ναι καλά τα παιδιά που θέλησαν να βοηθήσουν απο την κοινότητα.

 

post-184642-0-53631800-1417419921_thumb.png

 

ήταν και ο προτέας αλλα περίμενε στο ασανσέρ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...