Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι μπορεις να φτιαξεις squad και να μπουν οι φιλοι σου, μπορεις και να το κλειδωσεις μετα για να μην μπουν ασχετοι.

Για να κανεις revive θες ενα εργαλειο, το defibrillator, που υπαρχει στο assault class. To ξεκλειδωνεις σχετικα νωρις αν θυμαμαι καλα.

 

 

Ευχαριστώ πολύ!! Συνεπώς όσο παίζω σαν assault θα ξεκλειδώσω αυτό το εργαλείο και μετά θα επαναφέρω τους συμπαίκτες μου σωστά?

Squad πως φτιάχνω δικό μου? Αυτό δεν μπορώ να βρω....

 

Αν θες κάνε με add ethnik471GReece είμαι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε σε εκανα add, σε 10 λεπτα θα μπω για κανενα παιχνιδι, αν εισαι online θα σου μιλησω στο battlelog!
Ναι σωστα, παιξε με assault class και θα το ξεκλειδωσεις γρηγορα. Επισης δινει αρκετους ποντους (XP) για το καθε revive που κανεις.
Τα squads ειναι ετοιμα και τα βλεπεις στο menu (αυτο που ανοιγει με το Esc) του παιχνιδιου, απλα μπαινεις σε ενα αδειο και ειναι δικο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε σε εκανα add, σε 10 λεπτα θα μπω για κανενα παιχνιδι, αν εισαι online θα σου μιλησω στο battlelog!

Ναι σωστα, παιξε με assault class και θα το ξεκλειδωσεις γρηγορα. Επισης δινει αρκετους ποντους (XP) για το καθε revive που κανεις.

Τα squads ειναι ετοιμα και τα βλεπεις στο menu (αυτο που ανοιγει με το Esc) του παιχνιδιου, απλα μπαινεις σε ενα αδειο και ειναι δικο σου.

 

σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Επειδή σε λίγο θα βγω δεν θα μπορέσω να παίξω σήμερα καθόλου (εκτος και αν καω λιγο τα ξημερώματα :P ). Αν δεν σε πετύχω πολύ αργά παίζουμε αύριο όποτε είσαι ον...

Δεν μου ήρθε κάποιο αίτημα πάντως, ούτε σε βλέπω στην friendlist μου... Τουλάχιστον στο origin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το καλύτερο κλαν στην Ελλάδα?

 

To "καλυτερο" ειναι λιγο σχετικο. Δες εδω:

http://www.battlefield.gr/clans

 

Με τους HeSC που ειχα παιξει μπορω να πω οτι επαιζαν ΠΟΛΥ καλα. 

http://www.hesc-clan.gr/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391615545452/

 

Αν και τωρα τελευταια δεν τις εχω παρακολουθησει και πολυ τις clan του BF, καθως παιζω κι αλλα combat FPS παιχνιδια (Insurgency και Rising Storm).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος, έφαγα DirectX error και διάβασα ότι τρώνε και άλλοι..Μετά από τόσους μήνες και ακόμη και τώρα έχει τέτοια θέματα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά! Όποιος με δει online ας στείλει να παίξουμε!

Σχετικά με το directX εγώ απο την αρχή το γύρισα σε mantle καθώς υποστηρίζεταιαπο το pc μου. Ποιο είναι καλύτερο όμως? Το directX 11 ή to Mantle ?

 

EDIT- Απο εχτές το βράδυ ρε παιδιά οι servers είναι offline με το εξής μήνυμα στο battlelog:
 

"BATTLEFIELD 4 MULTIPLAYER WILL BE OFFLINE FOR 1 HOUR DUE TO MAINTENANCE AND SERVER UPDATE ON TUESDAY DECEMBER 2ND 01.00 PDT / 09.00 UTC."

 

Ακόμα δεν λειτουργούν οι servers...τι γίνεται ? Καμιά περαιτέρω ενημέρωση δεν υπάρχει ? 
Πότε θα στρώσει η κατάσταση?

Επεξ/σία από ethnik471
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά! Όποιος με δει online ας στείλει να παίξουμε!

 

Σχετικά με το directX εγώ απο την αρχή το γύρισα σε mantle καθώς υποστηρίζεταιαπο το pc μου. Ποιο είναι καλύτερο όμως? Το directX 11 ή to Mantle ?

 

EDIT- Απο εχτές το βράδυ ρε παιδιά οι servers είναι offline με το εξής μήνυμα στο battlelog:

 

"BATTLEFIELD 4 MULTIPLAYER WILL BE OFFLINE FOR 1 HOUR DUE TO MAINTENANCE AND SERVER UPDATE ON TUESDAY DECEMBER 2ND 01.00 PDT / 09.00 UTC."

 

Ακόμα δεν λειτουργούν οι servers...τι γίνεται ? Καμιά περαιτέρω ενημέρωση δεν υπάρχει ? 

Πότε θα στρώσει η κατάσταση?

Είχε update στα σερβερ.Έχει τελειώσει.Δουλεύουν όλα τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και γω τελικα, αλλα οταν παταω τα options το παιχνιδι κολλαει. Τι γινεται? Υπαρχει τροπος να αλλαξω τα settings εκτος παιχνιδιου?

 

guys pls! Βρηκα στο net οτι λυνεται αν απενεργοποιησεις την onboard gpu απο τη διαχειρηση συσκευων. Εγω ομως α) δεν εχω καν οθονη πανω της και β) στη διαχειρηση συσκευων δε λεει πουθενα intel hd 2000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά! Όποιος με δει online ας στείλει να παίξουμε!

 

Σχετικά με το directX εγώ απο την αρχή το γύρισα σε mantle καθώς υποστηρίζεταιαπο το pc μου. Ποιο είναι καλύτερο όμως? Το directX 11 ή to Mantle ?

 

EDIT- Απο εχτές το βράδυ ρε παιδιά οι servers είναι offline με το εξής μήνυμα στο battlelog:

 

"BATTLEFIELD 4 MULTIPLAYER WILL BE OFFLINE FOR 1 HOUR DUE TO MAINTENANCE AND SERVER UPDATE ON TUESDAY DECEMBER 2ND 01.00 PDT / 09.00 UTC."

 

Ακόμα δεν λειτουργούν οι servers...τι γίνεται ? Καμιά περαιτέρω ενημέρωση δεν υπάρχει ? 

Πότε θα στρώσει η κατάσταση?

καλύτερα βγάλε το mantle ακόμα έχει μικροπροβλήματα με stuttering και memory leaks,βέβαια έχω καιρό να το δοκιμάσω και να ασχοληθώ με το συγκεκριμένο.

ποια κάρτα έχεις;

 

 

guys pls! Βρηκα στο net οτι λυνεται αν απενεργοποιησεις την onboard gpu απο τη διαχειρηση συσκευων. Εγω ομως α) δεν εχω καν οθονη πανω της και β) στη διαχειρηση συσκευων δε λεει πουθενα intel hd 2000

για δες απ το bios τι επιλογές έχεις στο video out(η κάπως έτσι)

Αν είναι στο auto detect πχ βάλτο στο pci-e χειροκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ακομα το παιχνιδι εχει προβληματα????

πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω.

Απ όλα τα προβλήματα του παιχνιδιού κανένα σοβαρό δεν έχει επηρεάσει το σύστημα μου είτε στα 7 είτε στα 8.1 που το εχω τώρα.

Αντίθετα παρατηρώ συστήμα αρκετές φορές ακριβότερα απ το δικό μου να έχουν θέματα.

ούτε στο bf3 είχα ποτέ θέματα με την κάρτα ήχου κλπ που κόλλαγε σε πολύ κόσμο.

Είναι να απορεί κανείς πραγματικά.

 

τυχαία disconnects με port problems εχω 1-2 φορές τον μήνα και αυτό είναι όλο παρ ότι έχω κάνει σωστότατο port forward σχεδόν όλες τις θύρες του μόντεμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...