Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 οποιος εχει χρονο και διαθεση ας το δει ολα τα σχολια (αρνητικα θετικα) δεκτα.....συγχαρητηρια στην ελληνικη ομαδα και καλη συνεχεια σε ολους....MrPainZZ ειμαι στο origin οποιος θελει με κανει add
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πολύ bullet drop το οπλάκι πάντως.

Προσωπικά δεν μπορώ να παίξω aggresive recon ούτε γενικότερα.

Δεν το έχω στο σημάδι,ούτε να προβλέψω μπορώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο φιλος.Πριν δυο μερες καθισα και ξεκλειδωσα ολα τα snipers και απο τα premium μονο το cs5.Ηθελα να συνεχισω τα  missions με το χρισταρα για αυτο :-DΤο m98b μου αρεσει αρκετα για agressive sniper με 3.4 scope.Για close quarters  φιλε γιαννη ποιο ειναι το καλυτερο απο οσα εχεις δοκιμασει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο φιλος.Πριν δυο μερες καθισα και ξεκλειδωσα ολα τα snipers και απο τα premium μονο το cs5.Ηθελα να συνεχισω τα  missions με το χρισταρα για αυτο :-DΤο m98b μου αρεσει αρκετα για agressive sniper με 3.4 scope.Για close quarters  φιλε γιαννη ποιο ειναι το καλυτερο απο οσα εχεις δοκιμασει?

θα σου πω μές τις γιορτές περί missions είσαι τυχερός γιατί ακόμα έχω τρεχάματα με τη σχολή και δεν αποδίδω 100% στο πεδίο της μάχης :P :P

@psycho

Υπάρχει περίπτωση να βάλεις την 970 στον FX και να δεις πως παει το συγκεκριμένο παιχνίδι;

σε τι ρολογια τον έχεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να παιξεις aggresive χρειαζεσαι καλο rpm το m40a5 cs5 gol magnum scout elite.Το θεμα ειναι τι θα σε βολεψει..οπως βεβαια και τι scope θα χρησιμοποιησεις,νομιζω οτι το x6 ειναι το καλυτερο για μενα


θα σου πω μές τις γιορτές περί missions είσαι τυχερός γιατί ακόμα έχω τρεχάματα με τη σχολή και δεν αποδίδω 100% στο πεδίο της μάχης :P :P

@psycho

Υπάρχει περίπτωση να βάλεις την 970 στον FX και να δεις πως παει το συγκεκριμένο παιχνίδι;

σε τι ρολογια τον έχεις;

εχω την gtx970 g1 gaming η καρτα ειναι τουμπανο αλλα θελει drivers


 vol 2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την Κυριακή έχει αγώνα? Και τι ακριβώς γίνεται σε αυτούς τους αγώνες που γινοντε καθε Κυριακή? 

Ας με ενημερώσει κάποιος... :)

 

Αυτη θα ειναι η τελευταια Κυριακη 14/12/14 για φετος και απο του χρονου στις 11/1 ξεκινα ξανα.

Το fun event "Greek Nights" γινεται τις Κυριακες τα βραδια 21:00-23:00 στον server της κοινοτητας

οπου παιζουμε οσο το δυνατον περισσοτεροι Ελληνες μαζι.

 

Γι αυτο τον λογο admin κραταει 1-2 θεσεις ανοιχτες απο τις 8:45-21:10 συνεχεια μεχρι να

γεμισει ο server Ελληνες απο κει και περα παιζουμε καποιο mode η καποιους χαρτες,

 

Μπορειτε να ανοιξετε θεμα στο forum για ιδεες και προτασεις και ας ειναι και απο DLC.

Υποσχομαστε ενα νεο ετος γεματο event, giveaways,αγωνες με αλλες χωρες σε επιπεδο

μελων/φιλων (απαντες δηλαδη) και πρωταθληματα για τις ομαδες.

 

 

O αγώνας του κάμπινγκ για το ποιος θα πάρει πιο πολλά kills με τανκ η οτιδήποτε άλλο κινούμενο.Σοβαρά απογοητεύτηκα από την προηγούμενη Κυριακή.Του καμπεριου το κάγκελο γινόταν.Γιαυτο δεν θα συμμετέχει ποτέ καμιά ελληνική ομάδα σε ανταγωνιστικό επίπεδο.

 

Το ξανατονιζω εδω, ο server ειναι σεταρισμενος για να μην κρατα καλους παικτες,squads η ομαδες

μαζι για να υπαρχει ισορροπια δυναμης (balance). Οι παικτες ομαδων εχουν ενα gamestyle που

σε ορισμενους μπορει να φαινεται ως (camp).

Αλλα αυτο ειναι αποτελεσμα προπονησεων και αγωνων και δεν θελω να πιστευω οτι παικτης ομαδας

σε τετοια event θελει να "φανει" διοτι ειμαστε μικρη κοινοτητα και ξερουμε ολοι τις δυνατοτητες του αλλου.

 

Οι ομαδες της κοινοτητας ειχαν εχουν και θα εχουν παντα συμμετοχες σε καθε επιπεδο αγωνων

η καθε μια στον βαθμο που μπορει.. ξερετε ολοι ποσο πισω ειναι το gaming στην χωρα μας,

και η καθε εστω μικρη η μεγαλη προσπαθεια μιας ομαδας πρεπει να ακουγεται.

 

H βοηθεια στους νεους, η καλη συμπεριφορα αναμεταξυ των παικτων και οτι αλλες προτασεις

υπαρχουν για να καλυτερεψουμε τον χωρο Ελληνικου Battlefield ειναι παντα ευπροσδεκτες.

Μην ξεχνατε οτι η ομαδες και η κοινοτητα ειναι εδω για σας.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αισθητή η απουσία σου πάντως απ το προηγούμενο μάζεμα.

Γενικότερα δεν είχε κόσμο αν και το θεωρώ τυχαίο γεγονός,πέσανε μπιστόλια κυριολεκτικά :P

 

σε όλα τα υπολοιπα συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε ολοι oi "pro" M9 με σιγαστηρα only απο την αλλη Κυριακη για να μαθουν να κανουν προπονηση σε fun event :P

 

Το event δεν θελουμε να το δειτε ποσοτικα του τυπου "τι εγινε εχτες?... αλλα τι θα κανουμε στο αλλο ?"

Ο κοσμος ειστε εσεις! Δωστε ιδεες και εδω ειμαστε να το κανουμε, με σκοπο να περασουμε ολοι καλα.

To teamspeak ειναι ανοιχτο σε ολους για να μπορειτε να παιξετε παρεα, ο server και η κοινοτητα το ιδιο. :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που ειχα skill 320 με πηγε ο διαολος να κανω τον sniper.Απο kills σιγα σιγα δεν εχω παραπονο,  το skill ομως  πηγε 200.Το 338 recon με εχει βολεψει σε close quarters.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...