Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε Orion,είχες πει για νέες ιδέες.Προτεινω την δημιουργία ενός platoon με παλιούς και νέους παικτες που εχουν διάθεση να ασχοληθούν.Υπαρχει υπομονή και καλη διάθεση να γίνει αυτο η τρώμε απο τα έτοιμα?Αν δεν ξεκινήσει κατι καλο απο την αρχή έχοντας βέβαια και μια βάση τότε θα είμαστε συνέχεια πίσω.Το κυριότερο ειναι να δημιουργηθεί μια καλη παρέα που θα διασκεδάζει μέσα στο παιχνίδι.Το ξέρω οτι δεν πρόκειται να γίνει αυτο που λεω αλλα πιστεύω θα ήταν πολυ καλο για τους Έλληνες παικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ΣΟΣ !
Έχει κάποιο πρόβλημα το battlelog? Ξέρετε? Γιατί στα καλά καθούμενα ενω ήμουν μόνιμα συνδεδεμένος μου ζητάει να κάνω log in και δεν δέχεται τα στοιχεία μου... 
Συγκεκριμένα λέει:

Problem contacting EA Login, please try again in a while

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια και εδω μετα απο 2-3 φορες μπηκε.Ελεγα και εγω τοσο καιρο χωρις προβληματα?Με εκανε spawn στους αντιπαλους σημερα και επεστρεψε το one shoot kill.Με το που τα ειδα το απογευμα λεω κατι καλο μας επιφυλασσει παλι το game :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gildo δεν ξερω κατα ποσο θα βοηθουμε μια platoon ασε που μπορει να εισαι μονο σε 3 δεν νομιζω οτι βοηθαει και τοσο οσο η αμεση επικοινωνια μεσω ts, skype κτλ.

 

Η κοινοτητα με τα "Greek Nights" αυτο θελει να κανει εχουμε 24/7 teamspeak 256 θεσεων αν την ωρα που παιζετε και τις καθημερινες εισασταν μεσα οχι μονο καθε κυριακη οπως τωρα θα παιζατε πιστευω σε αλλο επιπεδο και θα γνωριζατε πολλους περισσοτερους φιλους.

Παιζεις bf4 μπες sto ts της κοινοτητας να δεις ποιος αλλος παιζει μαζι σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επαιζες κανα cod καλυτερα; Μονο battlefield δεν παιζεται σε locker και metro

no explosives μονο αδερφε.Εγω λεω να παιξεις εσυ κανα locker μπας και μαθεις κανα οπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gildo δεν ξερω κατα ποσο θα βοηθουμε μια platoon ασε που μπορει να εισαι μονο σε 3 δεν νομιζω οτι βοηθαει και τοσο οσο η αμεση επικοινωνια μεσω ts, skype κτλ.Η κοινοτητα με τα "Greek Nights" αυτο θελει να κανει εχουμε 24/7 teamspeak 256 θεσεων αν την ωρα που παιζετε και τις καθημερινες εισασταν μεσα οχι μονο καθε κυριακη οπως τωρα θα παιζατε πιστευω σε αλλο επιπεδο και θα γνωριζατε πολλους περισσοτερους φιλους.Παιζεις bf4 μπες sto ts της κοινοτητας να δεις ποιος αλλος παιζει μαζι σου!

Τις περισσότερες φορες βλεπω παιζουν tdm στον server.Επειδη δεν παιζω γενικα tdm στο bf για αυτο δεν μπαίνω αρκετά.Απλα έκανα μια πρόταση για να παίζουμε παρέα όχι μονο στο συγκεκριμένο server.Δεν ξέρω αν παρεξήγησες αυτο που είχα γράψει και το περασες για κάποιο ειρωνικό σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...