Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για δες απ το bios τι επιλογές έχεις στο video out(η κάπως έτσι)

Αν είναι στο auto detect πχ βάλτο στο pci-e χειροκίνητα.

2 επιλογες εχει

α) iGPU β) iGPU/PEG

την 2η εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα παιδια! μολις εκανα ανβαθμιση σε 970 και τωρα οταν ανοιγω το bf4 ανοιγει σε windowed mode.
παω και εγω κανονικα να το αλλαξω, και με το που παταω options, κολλαει το bf4. τα υπολοιπα λειτουργουν κανονικα...

τι μπορει να φταιει?
απεγκατεστησα και εγκατεστησα απο την αρχη origin/bf4 αλλα τιποτα...

(εχω το ιδιο προβλημα με τον soadnick)

edit: το προβλημα με τα options εφτιαξε οταν απεγκατεστησα εντελως τους drivers για τα intel 4000.

τωρα εχει κολλησει στο windowed ακομα και οταν παταω fullscreen....  :-(

edit2: το προβλημα εφτιαξε εντελως μολις εκλεισα το teamviewer ακομα και εαν δεν χρησιμοποιουταν... 
 

Επεξ/σία από applesnk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! μολις εκανα ανβαθμιση σε 970 και τωρα οταν ανοιγω το bf4 ανοιγει σε windowed mode.

παω και εγω κανονικα να το αλλαξω, και με το που παταω options, κολλαει το bf4. τα υπολοιπα λειτουργουν κανονικα...

 

τι μπορει να φταιει?

απεγκατεστησα και εγκατεστησα απο την αρχη origin/bf4 αλλα τιποτα...

 

(εχω το ιδιο προβλημα με τον soadnick)

 

edit: το προβλημα με τα options εφτιαξε οταν απεγκατεστησα εντελως τους drivers για τα intel 4000.

 

τωρα εχει κολλησει στο windowed ακομα και οταν παταω fullscreen....  :-(

 

edit2: το προβλημα εφτιαξε εντελως μολις εκλεισα το teamviewer ακομα και εαν δεν χρησιμοποιουταν... 

 

 

edit3: Το προβλημα ειναι οτι αγορασες ενα προβληματικο game( οπως ολοι εδω μεσα φυσικα)!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την Κυριακή έχει αγώνα? Και τι ακριβώς γίνεται σε αυτούς τους αγώνες που γινοντε καθε Κυριακή? 
Ας με ενημερώσει κάποιος... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O αγώνας του κάμπινγκ για το ποιος θα πάρει πιο πολλά kills με τανκ η οτιδήποτε άλλο κινούμενο.Σοβαρά απογοητεύτηκα από την προηγούμενη Κυριακή.Του καμπεριου το κάγκελο γινόταν.Γιαυτο δεν θα συμμετέχει ποτέ καμιά ελληνική ομάδα σε ανταγωνιστικό επίπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O αγώνας του κάμπινγκ για το ποιος θα πάρει πιο πολλά kills με τανκ η οτιδήποτε άλλο κινούμενο.Σοβαρά απογοητεύτηκα από την προηγούμενη Κυριακή.Του καμπεριου το κάγκελο γινόταν.Γιαυτο δεν θα συμμετέχει ποτέ καμιά ελληνική ομάδα σε ανταγωνιστικό επίπεδο.

Βασικά ναι έγινε ο χαμός που αναφέρεις αλλά δεν φταίει μόνο αυτό.

Είναι περισσότερο οι ομάδες που συμμετέχουν και ο συγκεκριμένος τρόπος που παίζουμε.

τι εννοώ για την αποφυγή παρεξηγήσεων,είναι μερικά άτομα τα οποία ανεξαρτήτως clan είναι OP όπου και όπως να παίξουν.Ευτυχώς παίζουμε σε φιλικό κλίμα κλπ :P

εγω πάντως έχω καθήσει μέχρι το τέλος και στα 2 event και μπορώ να πώ ότι μόνο στην αρχή γίνεται ο χαμός,μετά που φεύγει κόσμος ηρεμεί.

Προσωπικά θα ήθελα να φύγουμε απ τους vanilla χάρτες και να πάμε σε DLC αλλά δεν έχουν όλοι premium Κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Km7eXIW.jpg

Τα συγχαρητηρια μας και στις 2 ομαδες για τον χτεσινο αγωνα και ενα μεγαλο μπραβο στους παικτες μας,
επαιξαν τοσο καλα με αποτελεσμα να παρουμε μια καθαρη νικη αλλα αφησαν και τις καλυτερες εντυπωσεις
γεμιζοντας με αγωνια ως το τελευταιο λεπτο σε καθε γυρο οσους και οσες το ειδαν ζωντανα.

Αναλυτικοτερα με 2 νικες, μια ηττα και μια ισοπαλια ηρθε η Νικη που σε 3 περιπτωσεις η αγωνια εφτανε
στο επακρο μιας και στα τελευταια λεπτα του γυρων η απο μηχανης θεος Ελληνικη ομαδα καταφερνε να
παρει αυτο που ηθελε αφηνοντας αφωνους αντιπαλους και θεατες.


Results:Obilteration First Round : Greece Won Second Round : Draw
Results:Conquest First Round : France Won Second Round : Greece Won

Οσοι απο σας δεν το ειδατε εχτες μην το χασετε και δειτε το, εχουμε πολυ υλικο
video και ετοιμαζουμε και 1-2 video* με τα καλυτερα στιγμιότυπα του αγωνα.


Streaming απο www.cowboytv.gr , LazyGreekTV , ShooteR_GR & Morfeakos

*Video Recording απο το καναλι Youtube GamingRecipe

Eυχαριστουμε την Nitrado.net η οποια με την ευγενικη προσφορα της παρεχει τον server
της κοινοτητας και παραλληλα servers στις ομαδες μας στις καλυτερες τιμες της αγορας.


Και δεν ξεχναμε! Καθε Κυριακη παιζουμε μαζι στις 21:00
The Greek Battlefield Community Fun Event : Greek Nights

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν να έρχονται σιγά σιγά τα video του αγώνα!"Κάτι τέτοιο κάτι τέτοιο"....


και αρχίζει η δράση με τον βετεράνο και Αρχηγό της Εθνικής BF4 KaSTeLLaN0.


 



  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...