Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy XV [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 ωρες, chapter 8, lvl 50

δεν καταλαβαινω ακομα πως λειτουργει το summon :/

 

 

Υπάρχουν γενικότερα διαφορετικά requirements για το καθένα (πχ. να είσαι σε danger mode, να είσαι σε εξωτερικό χώρο κτλ.) και όταν εκπληρωθούν κρατάς πατημένο το L2.

Προσωπικά εκτός από τις 2 τελευταίας μάχες που ήταν ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ δε τα χρησιμοποίησα. 

 

Άντε καλη διασκέδαση στα "fun chapters". Άλλο παιχνίδι θα δεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πουθενα.Ειναι κωδικος απο pre order οπως αναφερεις και εσυ αρα πλεον μονο αν πωλειται πουθενα σαν ξεχωριστος κωδικος στο εξωτερικο να το βρεις,εκτως αν αλλαξει κατι στο μελλον.

 

Δεν νομιζω γιατί το seven ακόμα τον δίνει με καινούριες αγορές, και επίσης μπορεί κάποιος να το πήρε από εκεί και να μην το θέλει.

 

Έρευνα κάνω μηπως πετύχω τίποτα. Κρίμα να ξανά αγοράσω το game μόνο γι αυτό.

 

 

PS: Καταπληκτικό το FFXV παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω γιατί το seven ακόμα τον δίνει με καινούριες αγορές, και επίσης μπορεί κάποιος να το πήρε από εκεί και να μην το θέλει.

 

Έρευνα κάνω μηπως πετύχω τίποτα. Κρίμα να ξανά αγοράσω το game μόνο γι αυτό.

 

 

PS: Καταπληκτικό το FFXV παιδιά.

Δεν υπαρχει καν το Final fantasy στο site του seven,τωρα τι κανουν δεν γνωριζω. Η λεξη pre order νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρη στο πως ακριβως λειτουργει.Αν τωρα το seven ειχε τιποτα αποθεμα απο τις πρωτες μερες και τους εμειναν οκ,αλλα δεν λειτουργει ετσι το pre order.

 

Τωρα για το αλλο κομματι που γραφεις''να το πηρε καποιος απο εκει και να μην το θελει'' δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Για ποιο λογο καποιος να μην χρησιμοποιησει τον κωδικο?Το seven ειναι ουτως ή αλλως απο τα ακριβοτερα μαγαζια,και αρα δεν καταλαβαινω γιατι καποιος να παρει ενα παιχνιδι ακριβοτερα αν δεν τον ενδιαφερει το pre order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να βρεις κανα κωδικο λογικα στο ebay αν σε νοιαζει τοσο, παντως αν ειναι σαν το masamune δεν υπαρχει λογος θα το κανεις replace μεσα σε 1-2 ωρες με κατι καλυτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να βρεις κανα κωδικο λογικα στο ebay αν σε νοιαζει τοσο, παντως αν ειναι σαν το masamune δεν υπαρχει λογος θα το κανεις replace μεσα σε 1-2 ωρες με κατι καλυτερο. 

το masamune ποσο ψεμα ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καν το Final fantasy στο site του seven,τωρα τι κανουν δεν γνωριζω. Η λεξη pre order νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρη στο πως ακριβως λειτουργει.Αν τωρα το seven ειχε τιποτα αποθεμα απο τις πρωτες μερες και τους εμειναν οκ,αλλα δεν λειτουργει ετσι το pre order.

 

Τωρα για το αλλο κομματι που γραφεις''να το πηρε καποιος απο εκει και να μην το θελει'' δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Για ποιο λογο καποιος να μην χρησιμοποιησει τον κωδικο?Το seven ειναι ουτως ή αλλως απο τα ακριβοτερα μαγαζια,και αρα δεν καταλαβαινω γιατι καποιος να παρει ενα παιχνιδι ακριβοτερα αν δεν τον ενδιαφερει το pre order.

 

Φίλε μου, δεν είμαι εδώ για αντιπαράθεση, δεν σου δίνω το δικαίωμα έτσι κι αλλιώς.

 

Αλλά για να σε διαφωτισω, ίσως κάποιος πήρε το παιχνίδι από εκεί και το πουλάει χωρίς να το παίξει (επομενως δεν χρειάστηκε τον κωδικό) είτε επειδή το μετανοιωσε, είτε επειδή το πήρε ως δώρο και δεν το θέλει, είτε επειδή προτιμησε να πάρει ένα άλλο game που βγηκε αυρες τις μέρες αντί για το FFXV (TLG for example), είτε επειδή παίρνει μετάθεση στη Συρία και δεν μπορεί να πάρει το PS4 του, είτε κάνα εκατομμύριο ακόμα πιθανούς λόγους.

 

Μια ερώτηση έκανα μήπως εξυπηρετηθω, δεν ενοχλησα κανέναν, επομένως πριν απαντήσεις σε κάποιον άγνωστο που δεν έχεις κανέναν λόγο να απαντήσεις, η δεν έχεις κάτι χρήσιμο να πεις, να μην πετάς εξυπναδες σε παρακαλω.

 

Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα να δεις! Με την κουβεντα ανοιξα το κουτι και οντως εχει κωδικο για σουγια! Day one edition κιετς! Μασαμπουκα το λεει, καπως ετσι.

 

Thanks! Rtfm τελικα.. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα να δεις! Με την κουβεντα ανοιξα το κουτι και οντως εχει κωδικο για σουγια! Day one edition κιετς! Μασαμπουκα το λεει, καπως ετσι.

 

Thanks! Rtfm τελικα.. :D

Ωραιος!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, δεν είμαι εδώ για αντιπαράθεση, δεν σου δίνω το δικαίωμα έτσι κι αλλιώς.

 

Αλλά για να σε διαφωτισω, ίσως κάποιος πήρε το παιχνίδι από εκεί και το πουλάει χωρίς να το παίξει (επομενως δεν χρειάστηκε τον κωδικό) είτε επειδή το μετανοιωσε, είτε επειδή το πήρε ως δώρο και δεν το θέλει, είτε επειδή προτιμησε να πάρει ένα άλλο game που βγηκε αυρες τις μέρες αντί για το FFXV (TLG for example), είτε επειδή παίρνει μετάθεση στη Συρία και δεν μπορεί να πάρει το PS4 του, είτε κάνα εκατομμύριο ακόμα πιθανούς λόγους.

 

Μια ερώτηση έκανα μήπως εξυπηρετηθω, δεν ενοχλησα κανέναν, επομένως πριν απαντήσεις σε κάποιον άγνωστο που δεν έχεις κανέναν λόγο να απαντήσεις, η δεν έχεις κάτι χρήσιμο να πεις, να μην πετάς εξυπναδες σε παρακαλω.

 

Ευχαριστώ.

Τελεια η φιλικη προσφωνηση. Σεβασου λιγο ομως μελος με 20k ποστ που εχει βοηθησει τους παντες και σεβασου και το ποσο far fetched αιτημα εχεις και σπαμαρεις κιολας, 3 απ τα 7 ποστ σου ειναι εδω αλλα εχεις υποδειξεις για το πως να επικοινωνουμε?

Θα θελατε κατι ακομα? Εναν καφε? Μια πατατες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεια η φιλικη προσφωνηση. Σεβασου λιγο ομως μελος με 20k ποστ που εχει βοηθησει τους παντες και σεβασου και το ποσο far fetched αιτημα εχεις και σπαμαρεις κιολας, 3 απ τα 7 ποστ σου ειναι εδω αλλα εχεις υποδειξεις για το πως να επικοινωνουμε?

Θα θελατε κατι ακομα? Εναν καφε? Μια πατατες?

 

 

Συγνώμη? Έχω μπει στη ζώνη του Λυκοφωτος?

Να σεβαστω κάποιον που χωρίς λόγο ήταν αγενης επειδή έχει πολλά post?

Ενώ μάλιστα ήμουν περισσότερο ευγενικός από ότι αξιζε στην απάντηση μου?

Μάλιστα, να φανταστώ πως πιστεύεις πως και τα δικά σου post χρειάζονται σεβασμό ασχέτως της στάσης σου.

 

I get it, δεν είμαι ευπροσδεκτος, συγνώμη για την αθώα ερώτηση και για το spam (!!!), θα πάρω τα μπογαλακια μου και δρόμο να σας αδιασω το topic space να βάλετε τα σεβασμια post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, δεν είμαι εδώ για αντιπαράθεση, δεν σου δίνω το δικαίωμα έτσι κι αλλιώς.

Αλλά για να σε διαφωτισω, ίσως κάποιος πήρε το παιχνίδι από εκεί και το πουλάει χωρίς να το παίξει (επομενως δεν χρειάστηκε τον κωδικό) είτε επειδή το μετανοιωσε, είτε επειδή το πήρε ως δώρο και δεν το θέλει, είτε επειδή προτιμησε να πάρει ένα άλλο game που βγηκε αυρες τις μέρες αντί για το FFXV (TLG for example), είτε επειδή παίρνει μετάθεση στη Συρία και δεν μπορεί να πάρει το PS4 του, είτε κάνα εκατομμύριο ακόμα πιθανούς λόγους.

Μια ερώτηση έκανα μήπως εξυπηρετηθω, δεν ενοχλησα κανέναν, επομένως πριν απαντήσεις σε κάποιον άγνωστο που δεν έχεις κανέναν λόγο να απαντήσεις, η δεν έχεις κάτι χρήσιμο να πεις, να μην πετάς εξυπναδες σε παρακαλω.

Ευχαριστώ.

Δυσκολο φιλε μου. Οταν καποιος εχει dlc κωδικο με καποια εκδοση ενος game ειτε τον βαζει, ειτε τον κραταει για να πουλησει το παιχνιδι ακριβοτερα.

 

Πολλες φορες οι χρηματικες διαφορες διαφορες, η το ρισκο του preorder, μεταξυ των εκδοσεων αυξανει την τιμη στα μτχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά για να σε διαφωτισω, ίσως κάποιος πήρε το παιχνίδι από εκεί και το πουλάει χωρίς να το παίξει (επομενως δεν χρειάστηκε τον κωδικό) είτε επειδή το μετανοιωσε, είτε επειδή το πήρε ως δώρο και δεν το θέλει, είτε επειδή προτιμησε να πάρει ένα άλλο game που βγηκε αυρες τις μέρες αντί για το FFXV (TLG for example), είτε επειδή παίρνει μετάθεση στη Συρία και δεν μπορεί να πάρει το PS4 του, είτε κάνα εκατομμύριο ακόμα πιθανούς λόγους.

Ναι αγαπητε υπαρχουν οι αγγελιες για αυτο το λογο να ψαξεις να δεις ποιοι πουλανε το εν λογω παιχνιδι και απο που το πηραν,εδω ειναι θεμα που αφορα το παιχνιδι αυτο καθαυτο οχι τα pre orders του που ουτως ή αλλως περασε ο καιρος τους.

Δεν ειναι θεμα ο αριθμος των σχολιων που εχει ο καθενας,ειναι οτι αυτο που μπηκες να ρωτησεις δεν κολλαγε πουθενα γιατι πολυ απλα ειναι κατι που το ρωτας στις αγγελιες.

 

Αλλωστε ημουν ξεκαθαρος στις αρχικες απαντησεις αλλα σε τετοια σχολια τι ακριβως απαντηση περιμενες

 

μπορεί κάποιος να το πήρε από εκεί και να μην το θέλει.

Αλλα τελος παντων με καλυψε ο παραπανω συμφορουμιτης 

 

Δυσκολο φιλε μου. Οταν καποιος εχει dlc κωδικο με καποια εκδοση ενος game ειτε τον βαζει, ειτε τον κραταει για να πουλησει το παιχνιδι ακριβοτερα.

 

Πολλες φορες οι χρηματικες διαφορες διαφορες, η το ρισκο του preorder, μεταξυ των εκδοσεων αυξανει την τιμη στα μτχ.

μιας και οπως αναφερει πολυ σωστα ειναι κατι που αφορα την μεταπωληση του παιχνιδιου ή τις αγγελιες.

Να σεβαστω κάποιον που χωρίς λόγο ήταν αγενης επειδή έχει πολλά post?

Ενώ μάλιστα ήμουν περισσότερο ευγενικός από ότι αξιζε στην απάντηση μου?

Μάλιστα, να φανταστώ πως πιστεύεις πως και τα δικά σου post χρειάζονται σεβασμό ασχέτως της στάσης σου.

 

I get it, δεν είμαι ευπροσδεκτος, συγνώμη για την αθώα ερώτηση και για το spam (!!!), θα πάρω τα μπογαλακια μου και δρόμο να σας αδιασω το topic space να βάλετε τα σεβασμια post.

Την αγενια που την ειδες?Σε εβρισε κανεις ?Σε κοροιδεψε μηπως με τιποτα χαρακτηρισμους?

Ελεος.Και οχι τιποτα αλλο αλλα ολα αυτα για ενα pre order κωδικο ενος οπλου που 

Μπορεις να βρεις κανα κωδικο λογικα στο ebay αν σε νοιαζει τοσο, παντως αν ειναι σαν το masamune δεν υπαρχει λογος θα το κανεις replace μεσα σε 1-2 ωρες με κατι καλυτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εχετε απειρο χρονο η εχετε πολλα νευρα η μεγαλη ορεξη.....Δεν εξηγειται αλλιως....Το σ/κ θα το λιωσω το παιχνιδι , για απο τις 15 ξεκιναει εορταστικο ωραριο και θα περναω καλα....για χθες και σημερα πηρα το  The last guardian (να ναι καλα τα σεβεν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...