Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy XV [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που να δεις και τα Rule 34, trololol...

Για The Last Guardian δεν μου βρηκε κατι παντως..  Ουτε το rule 34, ουτε ο γκουγλης.. :)

 

Εξαλλου εδω μιλαμε για Brazzers.. Οχι fan made FOWs. Η Brazzers δεν ασχολειται με οτι κι οτι..

 

Τελος παντων, μπας και αναζωογονησω το topic το εβαλα.. :rolleyes:  

 

 

 

15194539_1114141098704706_33119971266819

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν 30 ώρες chapter 8 level 40

Στην αρχή είναι λίγο μπέρδεμα λίγο το σκηνικό το μικρομανατζμεντ οι μάχες κτλ

 

Μετά από μερικές ώρες gameplay στρώνει εντελώς

 

Open world με πολύ λεπτομέρεια πολλές ρομαντικές πινελιές/αναφορές στα προηγούμενα φφ.

 

Δεν ξέρω αν θα το πρότεινα σε μη jrpg /ff fans είναι όμως Παιχνιδαρα και εθιστικο !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To chapter 13 ειναι μεγαλο και οτι χειροτερο στο παιχνιδι, κανει τεραστια κοιλια εκει.. Θα μπω σε end game content λογικα σημερα και θα γραψω ολοκληρωμενες εντυπωσεις αφου ασχοληθώ αρκετα και με αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

το πηρα απο φιλο να το δω πριν το αγορασω, επαιξα κανα 2ωρο βαρια, το εψαξα αρκετα στην αρχη ολο το μαπ και μαζευα οτι εβρισκα, εκανα καποια side quests 1-2 δε θυμαμα ακριβως ι, αλλα πολυ αρχη δε μπορω να πω πολλα, το στορυ φαινεται μεχ αλλα γενικα αφηνει ωραια εικονα και φυσικα το αγορασα με οσα ειδα δε χρειαστηκε και πολυ  :P , overall εγω θα το προτεινα για αγορα αν κ ημουν επιφυλακτικος αρχικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα απο φιλο να το δω πριν το αγορασω, επαιξα κανα 2ωρο βαρια  :P , overall εγω θα το προτεινα για αγορα αν κ ημουν επιφυλακτικος αρχικα

Φιλικα παντα αλλα ποτε δεν προτεινουμε για αγορα παιχνιδι 30-40ωρων οταν δεν εχουμε βγαλει το μεγαλυτερο κομματι του παιχνιδιου(για να μην πω καλυτερα ολο το παιχνιδι),γιατι αλλιως δεν εχουμε ολοκληρομενη αποψη για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ολοκληρωμένη άποψη ... δες τους παπάρες στα "έγκυρα " μεγάλα site πανάθεμα και αν το έχουνε δει μέχρι το τέλος .

Και εγώ το είχα "δανειστεί" από το seven πριν πάρω την digital deluxe . Btw κάθε φορά που επιστρέφω κάτι γιατί με ρωτάνε αν (το) τελείωσα ?  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλικα παντα αλλα ποτε δεν προτεινουμε για αγορα παιχνιδι 30-40ωρων οταν δεν εχουμε βγαλει το μεγαλυτερο κομματι του παιχνιδιου(για να μην πω καλυτερα ολο το παιχνιδι),γιατι αλλιως δεν εχουμε ολοκληρομενη αποψη για αυτο.

εχεις δικιο, αλλα οσο επαιξα δε νομιζω να αλλαζει και στη συνεχεια, side quests, hunts, camping, fishing etc και οσο ειδα αρχικα με επεισαν για αγορα, για το multy διαβασα οτι θα μπει, υπαρχουν περαιτερω πληροφοριες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο, αλλα οσο επαιξα δε νομιζω να αλλαζει και στη συνεχεια, side quests, hunts, camping, fishing etc και οσο ειδα αρχικα με επεισαν για αγορα, για το multy διαβασα οτι θα μπει, υπαρχουν περαιτερω πληροφοριες ?

Τι ειναι το multy και που ειναι η πηγη που το διαβασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Multiplayer , σε ξένο φόρουμ αν παίζει θέμα να σβηστεί , mmochampion offical thread του παιχνιδιου οχι σαν ειδηση, μιας κ ειναι το μοναδικα απο τα αγγλοφωνα που παρακολουθω απο εποχες wow ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Chapter 13 atm, έχω τελειώσει 65 side qs, αρκετά hunts και λίγο ανέβασα τα σκιλ 6 7 level each, όπως είπα το προτείνω, πολύ καλό σαν σύνολο , το bromance είναι λίγο κουραστικό ώρες ώρες αλλά Κλάιν, γενικά ήμουν επιφυλακτικός αλλά το θεωρώ από τις καλύτερες αγορές μου για 2016

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...