Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι για PC παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing PC Games thread]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εεε σορυ δεν εβαλα το ΙΙ, αυτο παιζω :P

 

το πρωτο δε το επαιξα , ουτε προκειται

 

αν σε ενοχλουσαν τα παραπανω που ειπαμε στο πρωτο μαλλον θα εχεις και το ιδιο θεμα με το δευτερο , παρολα αυτα ομως ειναι ενα αρκετα αξιολογο παιχνιδι που παιζεται πολυ ευχαριστα

Aαα είπα κι εγώ 9/10 το πρώτο???  :huh:

 

Το δεύτερο είναι καλύτερο του πρώτου αλλά επειδή ξέρω ότι δεν θα με τρελάνει κιόλας γιαυτό θα το αγοράσω μόνο όταν το βρω σε πολύ χαμηλή τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 920
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μετά από format, ξεκίνησα Secret Files 3 (μπας και δούμε τί έγινε επιτέλους μετά απ΄την Tungusca), L.A. Noire (απίστευτο) και θα δούμε τί άλλο... ίσως και Deponia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ αυτές τις μέρες παίζω Path of Exile (μου αρέσει πολύ και μου κάνει εντύπωση ότι είναι free to play) και Wizardry online που για τα γούστα μου είναι κόλλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που είπες Wizardry πριν καμιά 10αριά χρόνια επαιζα το Wizardry 8.. τι παιχνιδάρα κι αυτη, κόλλημα!

 

Και εγώ μία απο τα ίδια...όπως το λές, κόλλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου φτιαχτει το pc (καταραμενο τροφοδοτικο :cry: ) θα συνεχισω τα Euro Truck Simulator 2, WRC 3 με την χρηση της Formula Force EX οπως και το Far Cry 3 που μου κινεισαι την περιεργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

 Ξεκίνησα σήμερα το πρώτο Monkey Island και πραγματικά πωρώθηκα. Έκλεισα 3.5 ώρες τώρα το βράδυ. Πραγματικά είναι πολύ καλό παιχνίδι και δεν βλέπω λόγο να μην το τερματισω και αυτό και τα υπόλοιπα.

Η Special Edition σου έχει την δυνατότητα να δεις Hints για το παιχνίδι. Όταν είχε πρωτοβγει το παιχνίδι υπήρχε κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έχουμε στην μουσική ποιο τραγούδι ακουτε αυτην την στιγμή ας βάλουμε και το αντίστοιχο για τα παιχνίδια :P

 

Πρόσφατα τέλειωσα με το Deponia και χτες άρχισα να παίζω το Guild Wars 2 να δούμε τι λεει και αυτο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...