Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με χαρά βλέπω πως σχηματίζεται η "Συμμαχία των προθύμων".

Έτσι γερά, μην τους αφήσετε να σηκώσουν κεφάλι.

 

πάντα , πάντα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p><a href="http://www.facebook.com/pages/%CE%91%CE%A0%CE%91%CE%A4%CE%97-Worldventures/389187537836356?fref=ts">http://www.facebook.com/pages/%CE%91%CE%A0%CE%91%CE%A4%CE%97-Worldventures/389187537836356?fref=ts</a></p>

<p> </p>

<p>για δείτε εδώ... το τι κράξιμο έχουν φάει ( από εμένα....) δεν λέγετε....</p>

<p> </p>

<p>χαχαχαχαχα!!!!!</p>

 

Αν είσαι ο Jake von Bihten θα 'θελα να σου πω ότι προχθές έκλαιγα απ τα γέλια με τους χαρακτηρισμούς που τους αποδιδεις :P

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν είσαι ο Jake von Bihten θα 'θελα να σου πω ότι προχθές έκλαιγα απ τα γέλια με τους χαρακτηρισμούς που τους αποδιδεις :P

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

 οχι εγώ είμαι αυτός που τους βρίζει...  

Laouritsikopolistakis Lalapoupolilopoulos

 

 

Ο Jake είναι άπαιχτος.......xexxe

Επεξ/σία από militarist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ειχα ενα φανταστικο διαλογο απο ενα ατομο δικο μου...

Θα ποσταρω αργοτερα.

 

Πόσταρέ το,

 

το ...μημένο,

 

δε μπορώ, δε μπορώ να περιμένω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ξεκίνησαν από το group αυτό στο fb όπου και εγώ πόσταρα κάποιες ερωτήσεις k σαφώς k απάντηση δεν έλαβα. ποστάρω ακριβό την συζήτηση και οποιος θέλει καταλαβαίνει.

Πριν ποστάρω την συζήτηση (θα την πετάξω στο greeklish το greek ώστε να μην είναι greeklish) να πω ότι το συγκεκριμένο άτομο που ζήτησε μετά από 2 χρονια που έχω να το δω ξέροντας ότι βρίσκομαι τσεχία το παρακάτω...

 

 

-είμαι πολωνια τρίτη βραδυ θα είμαι πράγα θα βρεθούμε?

 

-aντε ρε ναι 

 

-μονη?

 

-όχι με την σχέση μου και έναν φίλο

 

-good τι ώρα περίπου? (γιατί μετακομίζω :D)

 

-θέλω να βρεθούμε όμως αν μπορείς και εσύ?

 

(To Rest θα το φτιαξω ωστε να βγαλω τα ονοματα και να τα κανω απο greeklish greek σε καμια ωρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΝ Agent
Δημητρη εγω απο αυτο που αποκαλεις εσυ απατη....πληρωνομαι αδρα!!!! σβηστε την σελιδα αυτη!!! ξερεις πια ειμαι!!! δεν θα σου ελεγα μαλακιες!! αυτο δουλευει....αν εσυ δεν το πιστευεις ειναι δικαιωμα σου!! αλλα αυτα που γραφωντε εδω μεσα ειναι πολυ προσβλητικα!! Φανταζομαι οτι δεν με εχεισ για κανενα κοροιδο! Εχω μεταπτυχιακα απο οξφορδη και ασχολουμε με αυτο!!! Αρα κατι ειδα που εσυ δεν μπορεις μαλλον να δεις!! αν θελεις παρε με τηλεφωνο να στα εξηγησω!! ******
με εκτιμηση στην φιλια μας
 
 
11:31am
Εγώ
Δεν είναι δικια μου . Απλά επειδή 5 aroma από τον δικό μου κύκλο την έχουν πατήσει... Άντρα. Για αυτό και απάντησα. Δεν ξέρω ποιος έχει την σελίδα. Όπως είδες εγώ χτες απάντησα. Και έλενα και gamς τα επιχειρήματα 
 
11:33am
ΩΝ Agent
Δημητρη ποιος την πατησε??? ασχοληθηκαν και δεν βγαλανε χρηματα!!! ξερεις τι γινεται.....δεν μπορουν να το καταφερουν ολοι.....απλα οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!! η εταιρεια ειναι νομιμοτατη...οταν καποιος γραφεται σου επιστρεφει και τα χρηματα σε 14 μερες αν δεν θελεις να συνεχισεις....δεν μπορω να καταλαβω ποιος την πατησε....εγω ταξιδεψα μεσα απο αυτο 6 φορεσ στο εξωτρικο.....περνω μηνιαιο εισοδημα.....τι να μου πουνε....οτι δεν δουλευει????
 
11:33am
Εγώ
Όσο για το σχόλιο σου.. Είδες Κάτι που εγώ δεν μπορώ..  θα το αφήσω ασχολίαστο. Όπως σου είπα. Εγώ βλέπω facts. Και αν βλέπεις δεν βρίζω κανέναν. Μάλλον δεν διάβασες αυτά που έγραψα. Εγώ μερικές ερωτήσεις έκανα και απάντηση Φυσικά δεν έλαβα
 
11:34am
ΩΝ Agent
δεν ειπα οτι εβρισες ρε Δημητρη...δεν ειπα αυτο?
κανε μου οποια ερωτηση θελεις.....παρε με τηλεφωνο να σου απαντησω σε οτι μα οτι θελεις....
εγω ειχα σκοπο να στο δειξω αυτο....φαντασου....
 
11:54am
Εγώ
Κοίτα όπως okay να έχει.. εγώ δεν "διμουριγισα" την σελίδα..
Από αυτά που διάβασα ακούω μονο ότι ΔΟΥΛΕΥΕΙ και ότι για αυτούς που ΔΕΝ δουλεύει απλά ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ!...
Φυσικά απάντηση σε ερωτήματα που θέτουν διάφοροι δεν έχει λάβει κανεις..
Με κοινή λογική μπήκα και ρώτησα χωρίς να προσβάλω κάποιον κάποια πράγματα.. όπου μπήκαν 2-3 τυπάδες και αντί να απαντήσουν βρίζαν okay κορόιδευαν! Οι ερωτήσεις μου είναι εκεί αλλα και στο forum που υπάρχει το link.. αλλα απάντηση δεν έχω λάβει εγώ (που απλά είχα την απορία) και ποσο μάλλον οι υπόλοιποι που από ότι κατάλαβα την πάτησαν.. όσο για τα χρήματα που λες ότι μπορούν να πάρουν πίσω δεν διαφωνώ το γνωρίζω αυτό.. αλλα αυτό δεν λέει κάτι για μένα.
 
12:06pm
ΩΝ Agent
ότι και να λέμε από εδώ μέσα είναι ανώφελο! έλα από κοντά να δεις πια είναι η εταιρεία.....αν πληρώνει και πως! είσαι prague ακόμα? έρχεσαι ελλάδα ? τι κανεις? και να σου πω gt με έβγαλες από φιλί σου? δεν "ειμαιστε" φίλοι???? eeeeee?????
 
12:07pm
Εγώ
από κοντά?? μα μου είπες μόλις ΟΤΙ απορία έχω θα μου την λύσεις...
εγώ προσωπικά ρώτησα κάποια πράγματα και "απαντιοσι" δεν πήρα..
Και δεν θα διαφωνήσω ότι από τους 20 θα δουλέψει για έναν.. θα έχουν δώσει οι 20 από 300 euro okay ο ένας θα πάρει 300 euro 
 
12:09pm
Εγώ
Και θα με ενδιέφερε να λάβω μέρος σε μια εταιρία αν η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ήταν από τα ΤΑΞΙΔΙΑ που πουλάω και ΟΧΙ από τα άτομα που γράφονται.. 
Γιατί αφού είναι τόσο καλές οι τιμές okay τόσο συμφέρουσες πληρώνεσαι μα βάση τον ΚΥΚΛΟ σου και ΠΟΣΑ άτομα.. και όχι ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ανά ΤΑΞΙΔΙ που πάει κάποιος?
 
12:12pm
ΩΝ Agent
ειδες που δεν ξερεις......πληρωνεσαι απο κυκλους γιατι αυτοι οι ανθρωποι εχουν αγορασει το προιον σου......τα ταξιδια δεν ειναι μονο το προιον μας......για υτο λεω οτι ειναι ανιδεοι αυτοι που μπαινουν μεσα....και γραφουν αυτα που γραφουν.....
 
12:12pm
Εγώ
Και ποιο είναι το προϊόν 
αν όχι τα ταξίδια?
Την συνδρομή τους για να έχουν ταξίδια?
Εγώ μια χαρά ξέρω 
 
12:13pm
ΩΝ Agent
κανεις μια συσταση, διαφημιση και καποιος αγοραζει το προιον σου, τωρα επειδη εγινες και αντιπροσωπος για να σβησεις τις συνδρομες...τιιι???? ειναι κακο να εισαι αντιπροσωπος?
 
12:13pm
Εγώ
και videos έχω δει τις εταιρίας okay τα πάντα..
Φυσικά okay είναι κακό
γιατί πουλάς αέρα.. με TEXTNIKES κλεισίματος okay ότι άλλο υπάρχει στο net.. για να "ΨΗΣΕΙΣ" τον άλλον
Ουσιαστικά πληρώνεσαι για να δίνεις ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ
Το τελικό προϊόν ποιο είναι αυτό με ενδιαφέρει.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ?
 
12:14pm
ΩΝ Agent
αστο δημητρη....αν θελεις παρε με τηλεφωνο δεν εχω λογο να σε πεισω για κατι...αν θελεις μιλαμε στο τηλεφωνο
 
12:14pm
Εγώ
Μα απλά σε ρωτάω 
το τελικό προϊόν ποιο είναι? Είναι τα ταξίδια η όχι?  δεν τίθεται θέμα να με πείσεις η όχι.. απλά πες μου αυτό.. οι άλλες απορίες μου έχουν λυθεί
 
12:15pm
ΩΝ Agent
εχει ταξιδιωτικες υπηρεσιες, εκπτωσεις και σερβις τηλεφωνου...πολλα αλλαααα
 
12:16pm
Εγώ
μάλιστα.. ναι τα είδα αυτά.. αλλα το βασικό προϊόν είναι οι "ταξιδοτικες" υπηρεσίες.. τέλος πάντων.. μην σπαταλάω τον χρόνο σου..
Service τηλεφώνου... από την Worldventures τα % έκπτωσης που δίνουν ελλάδα okay κύπρο.. τα είδα okay αυτά...


12:21pm
Εγώ
anyway.. όπως είπα.. δεν λέω ότι είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ είναι ΑΝΗΘΙΚΟ για μένα το όλο σύστημα.. τώρα όπως λες εσύ πληρώνεσαι είσαι ο ένας από τους 50 ανθρώπους. Σε όλο τον κόσμο πληρώνονται βάση προϊόντος okay όχι βάση συνδρομής. Η ΕΣΤΩ και τα 2.. αν εσύ γράψεις εμενα okay εγώ παο 10 ταξίδια.. από το ότι έγραψες εμενα ποιο πολλά θα πάρεις.. anyway.. αν δουλεύει για σένα χαίρομαι.. η σελίδα δεν είναι δικια μου αν θέλεις γράψε στον ιδιοκτητη... Εγώ διάβασα πολλά πράγματα για αυτό το θέμα.. εδώ έχει απαγορευτεί βάση νομου αν το ξέρεις okay στην κύπρο έπεσε πολύ ξύλο για πολλούς λόγους.. σε ΑΤΟΜΑ σε ΥΨΗΛΕΣ ΘΕΣΕΙΣ που τα παρουσίαζαν όλα ρόδινα.. Και μην μου πεις οι από κάτω δεν άξιζαν.. δεν γίνετε 1 να βγάζει 100 να μην βγάζουν και οι 100 να είναι τα ΖΩΑ.. προφανώς okay ο 1 γεύτηκε τους κόπους τον 100
 
12:21pm
Εγώ
αυτά.. καλή σου μέρα
 
12:22pm
ΩΝ Agent
ειμαι ο ενας στους 4 δημητρη μου
 
12:23pm
Εγώ
ποιος 1 στους 4?
 
12:23pm
ΩΝ Agent
πληρωνεται
 
12:23pm
Εγώ
μάλλον δεν έχεις δει το OFFICIAL data sheet τις εταιρίας....
ΟΧΙ 
λάθος στα είπαν
ΕΠΙΣΗΜΑ (αυτό που ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ Η ΕΤΑΙΡΙΑ)
όχι τι σας λένε οι managers κτλ..
δες closure 2012
0.012% πήραν ΠΑΡΑΠΑΝΩ από ότι έδωσαν (ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ)
12% πήραν λεφτά αλλα λιγότερα από ότι έδωσαν
και το υπόλοιπο.. ΕΧΑΣΕ ΛΕΦΤΑ 
και μιλάμε για τα επίσημα στοιχεια που δίνει (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΒΑΣΗ ΝΟΜΟΥ)
όχι το τι λέει ο κάθε executive director κτλ
 
12:25pm
ΩΝ Agent
αντε καλα....ολοι σας τα εχετε δει και εγω που ειμαι μεσα στο συστημα το εχω ψαξει απο καθε πλρευρα...το ιντερνετ Δημητρη μου το σπουδασα οταν εσυ ησουν Γυμνασιο....και δεν το λεω υποτιμητικα..αυτο να ξερεις...απλα ειναι ολοι πανταγνωστες χωρις να ξερουν...
 
12:25pm
Εγώ
εγώ ασχολούμαι με το internet από τα 13.. όταν ακόμα σίτοι ΕΛΛΑΔΑ δεν υπήρχε 
με BBS
Αλλα μου ΛΕΣ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ
εγώ σου λέω το SHEET τις ΙΔΙΑΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ 
Loss / Wins / Payments.. 
 
12:26pm
ΩΝ Agent
αυτο λεει η εταιρεια οτι πληρωνεται το 23%
εσυ τι ειδες?
 
12:26pm
Εγώ
Ναι αυτό λέω και εγώ 
 
12:26pm
ΩΝ Agent
αυτα που σηκωνει αυτος? στην σελιδα?
 
12:26pm
Εγώ
δες όμως τι ΠΛΗΡΩΝΕΙ 
Όχι βεβαια 
τα ίδια λέμε.. απλά υπάρχει ένα μικρό DETAIL που δεν είδες..
αυτό το 23%.. ΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ? 
για κάντο breakdown και δες τι ποσοστό παίρνει τι..
 
12:27pm
ΩΝ Agent
τελος παντων δεν μπορω να χανω ενεργεια .....εστι...σορυ...αν θελεις καποια στιγμη μπορω να σου εξηγησω απο κοντα τα παντα!!!
 
12:27pm
Εγώ
τι ποσοστό παίρνει ΛΙΓΟΤΕΡΑ από ότι έδωσε..
no thanks 
bb
 
12:28pm
WV Agent
οκ no problem!!!! αυτό εμενα μου έχει αλλάξει την ζωή!! λυπάμαι που για κάποιους φίλους σου δεν έγινε αυτό.....απλά ας είμαστε σκεπτικιστές και επιχειρηματικά ανοιχτοί
 
12:29pm
Εγώ
εμενα δεν με νοιάζει αν δεν έχει δουλέψει για μερικούς φίλους μου 
και αν δουλεύει για σένα.. χαίρομαι
 
12:29pm
ΩΝ Agent
αυτο που ειμαστε σημερα ειναι η αποφαση 2 χρονων πριν !! ελα να με δεις σε 2 χρονια....εκει θα καταλαβεις.....φιλια καλη συνεχεια!!!!
 
12:29pm
Εγώ
απλά δεν θέλω να ξέρω ότι το 9/10 δεν θα πληρώνεται και θα κλαίει τα λεφτά του για να περνώ εγώ λεφτά 
 
12:30pm
ΩΝ Agent
αστο δημητρη μου δεν δουλεευει ετσι!!! δεν ξερεις για αυτο τα λες αυτα!!! ακουσε με....απλα μην ασχολεισαι...αυτο θα φανει σε 5 χρονια!!!
 
12:31pm
Εγώ
ξέρω πως δουλεύει ακριβώς..  και πριν μου είπες σε 2 όχι σε 5... όπως και να έχει εύχομαι να σου πάνε όλα καλά σε ότι αφορά την Εταιρία αυτήν
 
12:32pm
ΩΝ Agent
εγω σε 2 θα ειμαι οικονομικα ανεξαρτητη....σε 5 απλα χρονια θα τους εχει μαθει ολος ο πλανητης....και καποιοι ακομα θα ασχολουνται αν δουλευει ή οχι αυτο!! αυτα!! καλη συνεχεια αγορινα!! τα λεμε!!!
 
12:34pm
Εγώ
αν δεν σου αρέσει η σελίδα (ούτε εμενα μου αρέσει ο τίτλος τις..) γράψε στην σελίδα 
 
12:35pm
ΩΝ Agent
δεν ασχολουμε Δημητρη μου!! απλα σε σενα μιλησα γτ εισαι φιλος...
 
12:35pm
Εγώ
για μένα είναι απλά fb  και έγραψα την γνώμη μου  προσωπικά ντιέ προσέβαλα κανέναν.. αν φοβάστε ότι λέγονται αλήθειες.. η ανακρίβειες.. ok κάντε τις energies που πρέπει
εγώ ξέρω ότι άτομα τις ΩΝ
μου μίλησαν "προσβιλιτικα" εκεί
και μπορείς να το δεις..
Η εταιρία δηλαδή που θέλω εγώ να γραφτό υποτίθεται..
τα meli τις με χλευάζουν και με κοροϊδεύουν?? 
 
12:36pm
ΩΝ Agent
Δημητρη μου ξερω ποιος εισαι...και για αυτο ασχοληθηκα να σου πω...οτι λενε ανακριβιες
 
12:36pm
Εγώ
e sorry .. πολύ brainwash .. και ναι όλοι δεν είναι ίδιοι.. αλλα η εταιρία είναι υπεύθυνη
εγώ έφαγα βρισίδι.. και με τσίτωσε ακόμα περισσότερο.
παο για καφέ.. τα λέμε later
 
12:36pm
ΩΝ Agent
ειναι γνωμη του καθενος......δεν ασχολουμε....δεν θελω να πεισω κανεναν...ουτε καν εσενα.....
φιλια!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Δημήτρη, η φίλη σου δε θέλει να πείσει κανέναν, ούτε καν εσένα, αλλά αν έχεις χρόνο να πιείτε ένα καφέ θα σου τα εξηγήσει ΟΛΑ! :lol:

 

Και μην ξεχάσεις να δώσεις ραντεβού σε 2 χρόν... εεεεε σε 5 χρόνια να σου κάνει ζήλια-ψώρα για ΟΛΑ αυτά που έχασες! Άπιστε Θωμά! :lol:  :lol:

 

Αααα! και μην ξεχάσω....στον καφέ κράτα και κάνα ψιλό μαζί σου (που ξέρεις, μπορεί να χρειαστεί να κεράσεις) :lol: :lol:  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...