Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι ακριβως παραγουν αυτες οι εταιρειες?

τι προσφερουν δηλαδη κ βγαζουν κερδος?

 

η,οι οποιοι εγγραφουν πληρωνουν τους προηγουμενους κ παει λεγοντας?

ποτε δεν καταλαβα.

 

αέρα κοπανηστο.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι ακριβως παραγουν αυτες οι εταιρειες?

τι προσφερουν δηλαδη κ βγαζουν κερδος?

 

η,οι οποιοι εγγραφουν πληρωνουν τους προηγουμενους κ παει λεγοντας?

ποτε δεν καταλαβα.

  Μπορείς να πας και να το δεις από κοντά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάτη στο internet έχει πολλές μορφές, και συχνά πονηρούς τρόπους για να αδειάσει τις τσέπες των ανυποψίαστων χρηστών, και χρειάζεται μεγάλη προσοχή πριν δώσουμε έστω και ένα ευρώ. Όταν ένας άνθρωπος σου λέει πως βγάζει πολλά λεφτά μέσω internet, και σε πιέζει να μπεις κι εσύ, σίγουρα έχει προσωπικό κέρδος, και κατά 99% το κέρδος αυτό θα είναι εις βάρος σου. Δεν χρειάζεται λοιπόν πολύ μυαλό για να αποφύγουμε τέτοιες απάτες. Αρκεί να θυμόμαστε, οτι κανένας δεν σου χαρίζει λεφτά για να δουλεύεις μέσω internet χωρίς να κάνεις τίποτα!

 

Αυτό δεν σημαίνει οτι κάποιος δεν μπορεί να βγάλει λεφτά μέσω internet. Αντιθέτως, υπάρχει κόσμος που έχει πλουτίσει. Μην περιμένετε όμως εύκολες λύσεις. Για να βγάλεις γρήγορα και πολλά χρήματα, θα πρέπει ή να κάνεις κάποιας μορφής απάτη, κοινώς να κλέψεις, ή να εφαρμόσεις μια πολύ καλή ιδέα για site ή υπηρεσία, στην οποία να μαζέψεις μεγάλο αριθμό χρηστών ώστε να έχεις συνδρομή επι πληρωμή, ή να έχεις έσοδα απο διαφημίσεις και σπόνσορες, ή στην καλύτερη να την αγοράσει μια μεγάλη εταιρεία, να ασχοληθείς με μετόχους και χρηματιστήριο κλπ. Και φυσικά και άλλοι πολλοί έξυπνοι επιχειρηματικοί τρόποι, τους οποίους αν τους ήξερα θα ήμουν κι εγώ πλούσιος (Αν γνωρίζετε κάτι, είμαι όλος αυτιά!). Η άλλη λύση, είναι να ασχοληθεί κανείς με το web design, με διαφήμιση και προώθηση, hosting, και κάποιας μορφής εργασία μέσω internet. Αλλά όπως είπα πιο πάνω, μην περιμένετε εύκολες λύσεις. Χωρίς βασικές γνώσεις και πολλές ώρες ενασχόλησης δεν πλουτίζει κανείς. Δεν γίνεται να βρεις ένα πρωί δουλειά μέσω internet, και να κάθεσαι αραχτός παίρνοντας εισόδημα. Οι απατεώνες που διαφημίζουν τέτοιου είδους δουλειές στοχεύουν στην απληστία και στην βλακεία των υποψήφιων θυμάτων. Μεγάλη προσοχή λοιπόν, και μην αφήσετε υποσχέσεις για εύκολο χρήμα να σας θολώσουν το μυαλό. Είναι το πρώτο πράγμα που θα σας υποσχεθεί (ή θα αφήσει να εννοηθεί) ένας απατεώνας. Πάντα κάνουμε λεπτομερή έρευνα πριν εμπιστευθούμε να δώσουμε λεφτά σε οποιαδήποτε δουλειά μέσω internet, και δεν βασιζόμαστε στις μαρτυρίες και τις απόψεις τρίτων.

Η απληστία δεν βγάζει ποτέ σε καλό.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλη καλα που εχουμε καμποσους αποτηχημενους και μας σιμβουλεβουν και οταν λεω καμποσους ειναι μεσα ολοι και αυτοι πυ ειναι υπερ αλλα και αυτοι που ειναι κατα.

μαθετε λιπον πω ενας μ....ας εν ονοματι μποζι ιταλος μαφια εκανε τιν πιραμιδα πραξη και ειναι φιλακα μαλον σαπιοσ στιν φιλακα

λιπον μαγγιτες αραξτε και ακουστε τιν ιστοριουλα και μιν σχολιασετε τα ορθογραφικα διοτι εγο σχολειο δεν πιγα και δεν ξερο γραματικι

ο μποζι ιταν ενασ φιλισιχοσ ιταλοσ μαφιοζοες οπου ειτηελε να γινι πλουσιοσ και διμιουργισε εναν πανεξινο τροπο ποσ να φαι λευτα απο ολο τον κοσμο το ιδιο δεν κανι και ι w.w.e με το να δινισ λευτα για τα ζωα χορισ να περνισ προιον το ιδιο και οι αναδοχοι νονοι δινισ ενα ποσο και δεν περνισ προιον αραα ειναι παρανονο και πρεπι να διαγραφτουν και να φιλακιστουν ολοι αυτοι που ειναι στισ ετεριεσ αυτεσ μαλον οργανοσισ λιποοοοονννν ακουστεμε καλα δεν ειμαι μεκανενουσ το μεροσ απλα ωαρετηικα να διαωαζο π.....ες 

τοσι ορα ακουστεμε αν ι wv ειναι πιραμιδα τοτε και οι δουλειασασ ειναι πιραμιδα οποσ και οι ωουλι τον ελινον ειναι πιραμιδα και το κρατοσ μασ πλιρονουμε και δεν περνουμε καπιο προιον περνουμε μπαααα αρα στα μπουντρουμια ολοι τοτε να σαπισουν. και μιν περνουν αερα αυτι που ειναι υπερ τισ ετεριασ οχι διοτι θα φανε τορα και αυτι κραξημο ρε φιλε να σε ροτισο κατι ποσ πιρεσ 1240 εβροδολαρια οπου για να φταισ εκι πρεπι να κανισ τουλαχιστον 7 εξαδεσ διλαδι 44 ατομα και ολα αυτα σε ενα μινα μεσα και δεν μου λεσ σε πια ωαθμιδα ο φιλοσ σου περνι 8000 εβροδολαρια διοτι μεχρι marketing direktor περνισ 4000 ειναι διλαδι rigional marketin i natiolal marketing τουλαχιστον ξεροντασ ποσ υπαρχι περιπτοσι καπιοσ να ξερι περισοτερα μιν λεσ μ.λ.κ.ε.ς ααα και κατι ακομα κανισ δεν ειπε ποσ δεν πρεπι να δουλεψισ για να βγαλισ αλοστε απο αρχεοτατουσ χρονουσ λεμε ποσ πρεπι να ιδροσισ για να πλιροθισ απλα εδο δεν σκαβισ ι δεν τρεχισ σαν μαλακασ πανο κατο εφχαριστο για τον χρονο σας και ελπιζο να κατανοισετε τα λαθι μου απλα εχο μαθι να μιλαο και οχι να γραφο διοτι με το να γραφισ δεν μπορισ να εκφρασισ τα σινεσθιματα σου και τιν αντιδρασι που θελισ.

περενθεσι και να το θιμαστε ολοι οταν υπαρχουν εμπιδια μπροστα απο τον στοχο σου δεν τον ωλεπισ διοτι σιγκεντορνεσε στα εμποδια οταν ομοσ σιγγεντροθισ στον στοχο τα εμποδια ειναι αορατα και ετσι τον πετιχενις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάνα τρέξεεεεεεε.... τυφλώθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

...για πες μας εσυ πετυχημένε.........πότε θα μάθεις να γράφεις????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το ειδα τωρα κ εγω, εκανα το διαβασμα μου και ειδα το εξης.
Ακομα και αν καποιος γραφτει ΜΟΝΟ για τα ταξιδια και δεν εχει σκοπο να "εξαπατει" (οπως αναφερθηκε) τους φιλους του οτι θα βγαλουν λεφτα (καθως συμφωνα με εναν αλλο πιο πανω, 1 στους 5 βγαζει ), τα χρηματα που δινει για την εγγραφη αλλα και τα χρηματα που δινει για την συνδρομη καθε μηνα ( αν δηλαδη ΔΕΝ γραψει 4 ατομα ) μπορει να τα χρησιμοποιησει για ταξιδι/α και δεν δινει 270 ευρω για την εγγραφη + τα χρηματα για το ταξιδι αλλα μονο την διαφορα εαν το ταξιδι ειναι ακριβοτερο.
Επισης σου λενε οτι αν βρεις καποιον αλλο να σου προσφερει ακριβως το ιδιο ταξιδιωτικο πακετο σε χαμηλωτερη τιμη, σου κανουν δωρο το ταξιδι + το 150% της διαφορας.

Για καποιον βασικα που εχει ουτως ή αλλως σκοπο να ταξιδεψει ειναι πιστευω καλη ιδεα αν και δεν το εχω ψαξει ακομα 100% αλλα θα το κοιταξω κι αλλο.

Υ.Γ Απατη ή οχι παντως,  για καποιον που εχει 3-4 ωρες της εβδομαδας του να αφιερωσει λογικα μπορει να αργησει περισσοτερο απο αλλους που ασχολουνται πιο πολυ ή εχουν το "λεγειν" αλλα τουλαχιστον να βγαλει λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουφάλες πυραμιδάκηδες! Αν οι «εταιρείες» που διαφημίζετε δεν είχαν σκοπό την εξαπάτηση τού κόσμου, δε θα έβαζαν καταχωρήσεις αγγελιών στο section «ζητούν υπαλλήλους» τής Χ.Ε., «ξεφουρνίζοντας» μετά το παραμύθι περί «ανεξάρτητων συνεργατών» και «στησίματος προσωπικής επιχείρησης». Θα περιορίζονταν αποκλειστικά στο «ζητούν συνεργάτες». Εκεί όμως δεν έχει μεγάλη επισκεψιμότητα...

 

Μάθετε πρώτα τι σημαίνει «υπάλληλος», σε ποιο εργασιακό καθεστώς υπάγεται και πως οφείλει ο εργοδότης του να τον πληρώνει και μετά ελάτε να κάνουμε κουβέντα. Μέχρι τότε, συνεχίστε να γράφεστε στα forum κάθε φορά που εντοπίζετε σχετικό θέμα κι εμείς θα συνεχίζουμε να σας κράζουμε ανελέητα...

 

...true story!!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το Δικτυακό Μάρκετινγκ πυραμίδα;

Είναι μια συνηθισμένη ερώτηση με μονολεκτική απάντηση: ΟΧΙ. Το Network Marketing βασίζεται στην ανάπτυξη ΔΙΚΤΥΟΥ και δεν έχει καμιά σχέση με παράνομες ‘πυραμίδες’, ‘αεροπλανάκια’ κλπ. Και η εξήγηση είναι απλή:

• Τα χρήματα που δίνονται στην εταιρία Δικτυακού Μάρκετινγκ έχουν απτό αντίκρυσμα: κάποιο προϊόν ή υπηρεσία. Μπορεί να είναι κάποιο προϊόν διατροφικό, προσωπικής φροντίδας, καλλυντικό ή υπηρεσία εκπαίδευσης Internet Marketing - ουσιαστικά οτιδήποτε μπορεί να προωθείται μέσω άμεσης πώλησης. 
• Οι περισσότερες εταιρίες που δραστηριοποιούνται με αυτό το σύστημα, έχουν ζωή δεκαετιών. Εάν ήταν σχήματα εξαπάτησης θα είχαν καταρρεύσει προ πολλού. 
• Οι εταιρίες Δικτυακού Μάρκετινγκ δραστηριοποιούνται παγκόσμια σε δεκάδες χώρες, με διαφορετική νομοθεσία η κάθε μία. 
• Στα σχήματα πυραμίδας, χρήματα βγάζουν όσοι βρίσκονται στην κορυφή της πυραμίδας. Αντιθέτως, στις περισσότερες εταιρίες Δικτυακού Μάρκετινγκ χρήματα βγάζουν όσοι εργάζονται και είναι παραγωγικοί.
• Ο ‘μύθος’ - που οφείλεται στην άγνοια ή τον αρνητισμό κάποιων για κάθε τι καινούργιο (όπως είχε συμβεί με το φραντσάιζ) - ότι ‘οι τελευταίοι’ του Δικτύου πληρώνουν (ή δουλεύουν), για να πληρώνονται οι πρώτοι, καταρρίπτεται ολοσχερώς, και με μόνο το δεδομένο, πως ο ΚΑΘΕ Δικτυωτής - χωρίς καμιά εξαίρεση - είναι ο ΠΡΩΤΟΣ (ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ), της Ομάδας του ΔΙΚΟΥ του Προσωπικού Δικτύου, ανεξάρτητα από τον ‘αριθμό’ Επιπέδου -της ‘ΑΝΑΔΟΧΗΣ’ Γραμμής - στο οποίο έχει εγκατασταθεί, με την Εγγραφή του!! 
• Αν ήταν παράνομες πυραμίδες τα δίκτυα εταιριών, θα ήταν έκνομες και οι κυβερνήσεις των 200 περίπου χωρών, στις οποίες αυτές - και χιλιάδες άλλες εταιρίες MLM - δραστηριοποιούνται (με Γραφεία, Αποθήκες, Εγκαταστάσεις, Προσωπικό, Φορολογικά Μητρώα και Απόδοση Φόρου Εισοδήματος, κλπ.), εδώ και στα 40 περίπου χρόνια (ανάμεσα σ' αυτές, και η Ελλάδα!).
• Νόμιμη θεωρείται μια εταιρία Network Marketing - MLM, όταν διαθέτει ΠΡΟΪΟΝ, είτε Υλικό, είτε Άϋλο (Παροχή Υπηρεσίας π.χ.), και αμείβει τους Συνεργάτες της με Προμήθειες επί των Εισπράξεων, που πραγματοποιούνται από την Επιχειρηματική Δραστηριότητα των Μελών του Δικτύου της.

Αντίθετα, ΠΑΡΑΝΟΜΟ θεωρείται το ‘Δικτυακό Οικονομικό Σχήμα’, όταν ΔΕΝ υπάρχει προϊόν ή παρεχόμενη υπηρεσία, αλλά γίνεται αλυσιδωτή διακίνηση χρημάτων από χέρι σε χέρι με ΑΔΙΑΦΑΝΗ - συνήθως μεγάλα – ΚΕΡΔΗ για τους Εκκινητές του Σχήματος, αλλά και μεγάλες ΑΠΩΛΕΙΕΣ, για τα θύματά τους, όταν για κάποιο λόγο, συνήθως με την αποκάλυψη της απάτης από την Έννομη Τάξη, διακοπεί η αλυσίδα (π.χ. ‘πυραμίδες’ Αλβανίας).

http://www.businessforhome.org/2012/12/the-top-direct-selling-companies-in-the-world-in-2013-poll/?utm_source=getresponse&utm_medium=email&utm_campaign=businessforhome2009&utm_content=Business+For+Home+Newsletter+-+February+2013+-+Nr.+431 

 

enas aplos politis.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, προσφατα με προσεγγισαν κ εμενα κ μια απο τα ιδια.Δν γνωριζω απο δικτυακο marketing κ κτλ κ αν δν γνωριζεις κατι,να το γνωριζεις ομως,δν μπορω να εκφρασω αποψη αν ειναι οντως απατη η να το χαρακτηρισω.Δν εχω γραφτει και ουτε σκοπευω να το κανω.Μπορει να ειμαι εγω ο ατολμος κ να χανω μια τεραστια ευκαιρια οπως λενε καποιοι εδω μεσα(διαβασα ολα τοσα προηγουμενα ποστς).Οπως λεει κ παραπανω καποιος σιγουρα ολα αυτα πρεπει να ''τρεξεις'' για να εχεις αποτελεσματα γτ ως γνωστον δν βρεχει λεφτ πουθενα,ουτε καθεσαι κ πληρωνεσαι εκτος αν αλλοι το κανουν για σενα!Οταν τελειωσε αυτη η παρουσιαση ειχα 2 ερωτησεις που εκανα κ οι απαντησεις που πηρα δν με ικανοποιησαν.θα ηθελα να τις παραθεσω εδω μηπως καποια απο τα ηδη μελη μου δωσουν κατοτπιστικοτερες απαντησεις:

1)Εστω οτι γραφομαι,δημιουργειται ενα δεντρο απο κατω μου,φτανω να εχω γραωει εανν αριθμο ατομων κ αυτοι αλλους τοσους  κ.ο.κ.Αν καποια στιγμη καποιος απο ολους αυτους(ειτε ειναι πανω απο μενα ειτε κατω απο μενα)αποφασιει να σταματησει τι συμβαινει?το δικο του ''δεντρο'' καταστρεφεται?πως αναπροσαρμοζεται ειτε σε μενα αν ειανι απο κατω μου ειτεειναι απο πανω μου?

Απαντηση:Δν συμβαινει απολυτως τπτ,δν χανεται τπτ,ολα λειτουργουν οπως πριν

2)Τα χρηματα σου βρισκονται σε μια χρεωστικη καρτα σε αμερικανικο λογαριασμο αμερικανικης τραπεζας.απο την στιγμη που γραφεσαι γινεσαι εξωτερικος αντιπροσωπος της εν λογω εταιριας κ υποτιθεται οτι επειδη ατοι ολο δουλευει ο ''μισθος'' σου συνεχεια αυξανεται.ωστοσο ολο αυτο το χρημα ειναι πλαστικο.δν μπορεις να κανεις καποιυ ειδους αναληψη κ απλα χρησιμοποιεις την καρτα για ολες τις κιησεις σου.Αν καποια στιγμη για καποιον δικο σου λογο θελςι να κανεις transfer καποιο ποσο σε καποια τραπεζα της Ελλαδας(ασχετα αν ειναι λογικο η οχι,αν καποιος θα το κανε η οχι) τοτε δν θα ερθει η εφορια να μου πει που κ πως τα βρηκα?με βαση τι θα φορολογηθω?τι συμβαινει?

Απαντηση:Στα περισσοτερα που λες εχεις δικιο,μπορεις να κανεις το transfer αν κ δν καταλαβαινω τν λογο.εγω προσφατα μετεφερα χρηματα στον λογογαριασμο μου στην Κυπρο ωστοσο υπαρχει χαρτι της εφοριας που συμπληρωνεις αναλογα κ φερει πανω"δικτυακο μαρκετινκ'' αλλα δν εγραψα το πραγματικο ποσο γτ θα ηταν κριμα!

Οι απαντησεις αυτες προηλθαν απο κορυφαιο κυπριακο στελεχος της εταιριας το οποιο οπως ειπε αμειβεται με πενταψηφιο μισθο!Δν αναιρω οτι καποιοι κ μπορει να ειναι πολλοι μαλιστα εβγαλαν κ βγαζουν κ θα συνεχισουν να βγαζουν χρηματα απο ολο αυτο.Ισως εγω να κλωτσαωμια τεραστια ευακιρια κ ο χρονος θα το δειξει.Σοβαρα παντως,θα ηθελα παντως καποιες καλυτερες απαντησεις στις παραπανω ερωτησεις κ ειδικα απο αυτους που λενε οτι ειναι μελη της εταιριας γτ καταλαβαινετε οτι αυτες που πηρα δν ηταν απαντησεις αλλα μισες αληθεις κ υπεκφυγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σκοτώνεις και ξανασηκώνονται... σαν τα ζόμπι βγαίνουν ένα-ένα...

 

σαν τις κατσαρίδες .... όσο και να ψεκάσεις θα συνεχίσουν να εμφανίζονται.......

 

 

ρε εδώ σας έχουν πάρει χαμπάρι, άντε πουθενά αλλου μας τα κάνατε καρπούζια.... αφού βγάζετε πολλά λεφτα ,όπως λέτε, άντε να τα χαρείτε και αφήστε εμάς να δουλεύουμε 12-15 ώρες μας αρέσει ......ντε και καλά να μας σώσετε?????

 

 

Κάτι πριξαρχ....δες ρε παιδί μου!!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είναι το Δικτυακό Μάρκετινγκ πυραμίδα;

-----------------

Αντίθετα, ΠΑΡΑΝΟΜΟ θεωρείται το ‘Δικτυακό Οικονομικό Σχήμα’, όταν ΔΕΝ υπάρχει προϊόν ή παρεχόμενη υπηρεσία, αλλά γίνεται αλυσιδωτή διακίνηση χρημάτων από χέρι σε χέρι με ΑΔΙΑΦΑΝΗ - συνήθως μεγάλα – ΚΕΡΔΗ για τους Εκκινητές του Σχήματος, αλλά και μεγάλες ΑΠΩΛΕΙΕΣ, για τα θύματά τους, όταν για κάποιο λόγο, συνήθως με την αποκάλυψη της απάτης από την Έννομη Τάξη, διακοπεί η αλυσίδα (π.χ. ‘πυραμίδες’ Αλβανίας).

 

enas aplos politis.

 

Αρα το θεμα μας ειναι αν λεγετε Πυραμιδα αλβανιας ή Τριγωνο πανοράματος ετσι?

Ο πολιτης κειν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Εστω οτι γραφομαι,δημιουργειται ενα δεντρο απο κατω μου,φτανω να εχω γραωει εανν αριθμο ατομων κ αυτοι αλλους τοσους  κ.ο.κ.Αν καποια στιγμη καποιος απο ολους αυτους(ειτε ειναι πανω απο μενα ειτε κατω απο μενα)αποφασιει να σταματησει τι συμβαινει?το δικο του ''δεντρο'' καταστρεφεται?πως αναπροσαρμοζεται ειτε σε μενα αν ειανι απο κατω μου ειτεειναι απο πανω μου?

 

2)Τα χρηματα σου βρισκονται σε μια χρεωστικη καρτα σε αμερικανικο λογαριασμο αμερικανικης τραπεζας.απο την στιγμη που γραφεσαι γινεσαι εξωτερικος αντιπροσωπος της εν λογω εταιριας κ υποτιθεται οτι επειδη ατοι ολο δουλευει ο ''μισθος'' σου συνεχεια αυξανεται.ωστοσο ολο αυτο το χρημα ειναι πλαστικο.δν μπορεις να κανεις καποιυ ειδους αναληψη κ απλα χρησιμοποιεις την καρτα για ολες τις κιησεις σου.Αν καποια στιγμη για καποιον δικο σου λογο θελςι να κανεις transfer καποιο ποσο σε καποια τραπεζα της Ελλαδας(ασχετα αν ειναι λογικο η οχι,αν καποιος θα το κανε η οχι) τοτε δν θα ερθει η εφορια να μου πει που κ πως τα βρηκα?με βαση τι θα φορολογηθω?τι συμβαινει?

1) Απ'ότι καταλαβαινω αν εχεις εσυ στο "δεντρο απο κατω σου" π.χ. 102 ατομα οταν καποιος βγει απο την εταιρεια τοτε απλως εχεις 101 πλεον ατομα. Σου μετραει τους ενεργους. Λογικο το θεωρω αλλιως ο καθενας θα εμπαινε και θα εβγαινε και θα συνεχιζε να μετραει κανονικα.

 

2) Δεν ξερω τί παιζει με τις φορολογιες. Απο την στιγμη που δεν τα παιρνει μαυρα απο ελληνα αλλα απο εξω τουλαχιστον παραμενουν Ελλαδα τα χρηματα οσα και ειναι αυτα οποτε και να μην τα δηλωνουν δεν ειναι τοσο τραγικο. 

Μπορει να κανω λαθος σε αυτο καθως οπως ειπα δεν ξερω πολλα απο φορολογιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...