Προς το περιεχόμενο

Τέλος στις φήμες το iPhone 5 είναι εδώ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το s3 20 μυρια πωλήσεις σε πόσο;

Κοίταξε τι θα γίνει στις 10 μέρες κυκλοφορίας του 5..

Αν μέχρι τώρα με jailbreak κόντραρα τα ισχυρότερα android με τον Α6 πάνω δε θέλω να σκέφτομαι..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 769
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Ρε καρντάση με διετές συμβόλαιο 50 δολαρίων το μήνα είναι τόσο. Ίδια τιμή με το 4s θα έχει εδώ, αν όχι παραπάνω.

Ουπσι!!! Λαθος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι η τιμή του θα είναι ακριβώς η ίδια με αυτή του 4S όταν πρωτοκυκλοφόρησε;

Γιατί έχει πέσει τώρα μετά από (πόσο καιρό)?

 

αν μιλας για ebay και τέτοια τότε οκ, το βρίσκεις και 100-200ε φθηνότερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

"World's thinnest smartphone." Hey Apple, Huawei called. The Ascend P1S wants its title back.

 

 

 

 

δλδ θα πάρεις κάτι άλλο ακόμα και αν είναι χειρότερο λόγω της ανακοίνωσης;

 

Μπράβο στο μαρκετινγκ της apple.

Ακόμα και εγώ που έχω μακ εδώ και 20 χρόνια δεν κολλάω έτσι.

 

Καλό είναι, εξαιρετικό, απλά όταν βγήκε το 4 με την retina ακόμα και αν είχε προβλήματα είχα εντυπωσιαστεί, όταν βγήκε το air είχα εντυπωσιαστεί, όταν έβγαλα το mac pro g4 από το κουτί έμεινα μ~λακας, αλλά με αυτό όχι. Νιώθω ότι δεν αξίζει το premium που πλήρωσα σε 20+ διαφορετικές συσκευές τόσα χρόνια. Γνώμη μου βέβαια.

 

Γιατί υποτιμάς το μάρκετινγκ? Προτιμάς την κοροϊδία της Nokia? Και όχι, θα πάρω αυτό γιατί τελικά είναι καλύτερο από το Lumia (για τα δικά μου γούστα)! Simple!

 

Η εξομολογηση ενος fanboy.

 

 

Τον κακό σου τον καιρό! :P

 

Αυτό κατάλαβες από όσα έγραψα? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω οτι το συγκεκριμένο προϊον (οπως και όλα τα apple) ειναι απλα ενα μέσο και οχι η ουσία.... δηλαδη ποιο σημαντικο θα ηταν να κουβεντιζουμε τι καινουριο (ή μη) έχει το IOS6 παρά το hardare που λέγεται iphone και απλα μπορεί να τρέξει αξιοπιστα το sotware...

 

όσο το ξεχνουν οι ανταγωνιστές (και φυσικά θυμαται η Apple οτι εκει οφείλεται η επιτυχία της) το σκηνικο θα επαναλαμβάνεται σε κάθε παρουσίαση...

 

τωρα τα σχόλια ποιος θα το παρει και ποιος οχι, αν ειναι χαζος ή οχι κτλ κτλ κτλ νομίζω σε ενα τεχνολογικο forum ειναι απλα αστεία... (όχι μονο για apple αλλα για οποιοδήποτε προιόν)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλάστηκα αρκετά, ομολογώ.

Καταρχήν, θα έπρεπε να το πουν 4XL. Η εμφάνιση είναι ακριβώς η ίδια. Τι κάνουν οι designers 2 χρόνια τώρα; Ακόμη και πολύ καλή να είναι (που όντως είναι), μετά από 2 μοντέλα, πρέπει να την αλλάξεις. Την βαριέται ο κόσμος...

 

Επίσης χαλάστηκα, που ΟΛΑ τα χαρακτηριστικά τα ξέραμε από πριν. Ακόμη και στο 4, που είδαμε το σχήμα, δεν ξέραμε για την οθόνη, για το λειτουργικό, κλπ. Τώρα, μέχρι και τα ακουστικά τα είδαμε πιο πριν. Πώς ξεχαρβάλωσε έτσι το τμήμα εσωτερικού ελέγχου της Apple ?

 

Η συσκευή καλή είναι, αλλά ενώ πριν απείχε από τις άλλες ναυαρχίδες, τώρα πλέον θεωρώ ότι είναι στο ίδιο επίπεδο. Η ΝΟΚΙΑ και η Samsung έχουν βγάλει πολύ καλά κινητά, και κοιτούν το 5 στα μάτια.

 

Πέρσι, στο 4S είπα "αντε να δούμε τι μπόμπα θα βγάλουν του χρόνου". Φέτος λέω το ίδιο, αλλά με λιγότερες ελπίδες. Το μόνο που θα αλλάξει την κατάσταση, είναι να μειωθούν λίγο οι πωλήσεις, μπας και ζοριστούν λίγο εκεί στο Palo Alto, αλλά δεν το βλέπω ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ρε! δεν έγινε λόγος για RAM (Πάλι με 1GB το άφησε?, ε μλκιες τσιγουνιές!!!)

 

Ναι γιατί από την εμπειρία σου με ios συσκευές μέχρι τώρα, δεν σου έφτανε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ dear. Όπως τα είπες, με τα δικά σου standardσσ.

 

Γιατί υποτιμάς το μάρκετινγκ? Προτιμάς την κοροϊδία της Nokia? Και όχι, θα πάρω αυτό γιατί τελικά είναι καλύτερο από το Lumia (για τα δικά μου γούστα)! Simple!

 

 

 

Τον κακό σου τον καιρό! :P

 

Αυτό κατάλαβες από όσα έγραψα? B)

Σου λέω απλά να το σκεφτείς πριν τα σκάσεις. Και στο λέω σαν άτομο με πλήρη εξοπλισμό apple και μουσική στο itunes αγορασμένο από εκεί, που δεν ακούει ραδιόφωνο. Απλά έχει αίσθηση του κλάσματος ποιότητα/τιμή. Εσύ κατάλαβες ότι δεν είμαι αντι apple και ότι έχω δώσει πιο πολλά λεφτά σε αυτή την εταιρεία από ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα;

 

Ή μήπως νομίζεις ότι η apple υπάρχει εδώ και 5 χρόνια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple spends 2% of revenues on R&D

 

Google US$ 37.905 billion (2011) so 14%: US$ 5.3 billion

MS US$ 73.72 billion (2012) so 14%: US$ 10.3 billion

Apple US$ 108.249 billion (2011) so 2%: US$ 2.1 billion

 

Με 2% σε R&D μη ζητάτε περισσότερα :lol:

 

Lumia 920>iPhone 5

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μην υπερβάλλετε! Είναι ένα μακρύτερο και λεπτότερο iphone! Πραγματικά έχω ξετρελαθεί. Για μισό λεπτό, φαίνεται να έχω ένα πάνω στο γραφείο μου -μα κάποιος μου κάνει πλάκα! Πάνω του γράφει Samsung, τι στο καλό!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...