Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε αν θεωρήσουμε ότι η φιάλη έχει ένα μέσο κόστος 5,5€, πληρώνουμε 20€ για την πολυεστία.

 

Εμένα πάντως που μου έκαναν δώρο ένα γκαζάκι ελ γκρέκο, το έχω και αράζει μιας και το κόστος των ανταλλακτικών φιαλών είναι υπερβολικά υψηλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1$ και δωρεάν μεταφορικά για ένα από τα παρακάτω customizable προϊόντα από το Spam. Report me με το κουπόνι JUSTABUCK.

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 12/05.

 

wLnTK8x.png

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κανονικές φιάλες για τα κανονικά γκαζάκια παίζουν στα 1.5€ / 190gr

 

Σε αυτό παίζουν 5.5€ / 450gr. (CV 470 Plus). Όντως αυξημένη τιμή 50% περίπου και ακόμα μεγαλύτερη αν πάρεις τα απλά γκαζάκια σε προσφορά, τα 4*190gr= 760gr = 5.23€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κανονικές φιάλες για τα κανονικά γκαζάκια παίζουν στα 1.5€ / 190gr

 

Σε αυτό παίζουν 5.5€ / 450gr. (CV 470 Plus). Όντως αυξημένη τιμή 50% περίπου και ακόμα μεγαλύτερη αν πάρεις τα απλά γκαζάκια σε προσφορά, τα 4*190gr= 760gr = 5.23€

 

Εγω παιρνω 7 με 5 ευρω απο το Σχιστο την Κυριακη και μπορω να πω οτι κρατανε περισσοτερο απο αυτα που πουλανε με 1.5 ευρω τα σουπερ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1$ και δωρεάν μεταφορικά για ένα από τα παρακάτω customizable προϊόντα από το Spam. Report me με το κουπόνι JUSTABUCK.

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 12/05.

Αυτό κάνει και για άνθρωπο έτσι? Απλά ή ονομασία προήλθε από κει. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό κάνει και για άνθρωπο έτσι? Απλά ή ονομασία προήλθε από κει. :lol:

 

Απ' ότι φαίνεται ναι! :-D  Έχω φτιάξει 2 τέτοια tags (για τον σκύλο μου :P ) και είναι εξαιρετικής ποιότητας. Τότε είχα δώσει 10€ για 2.  :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ Ισως ειναι μονο για παραγγελιες Click to shop γιατι ρωτησα στο μαγαζι και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η προσφορα ..Τωρα αμα τους παω να δω τι θα μου πουν  ?

Εγώ τόσο καιρό ήξερα πως ό,τι προσφορά υπάρχει στο click2shop, υπάρχει και στο κατάστημα. Προχθές μάλιστα πήρα Herbal Essences μαλακτική 1+1 δώρο, που επίσης δεν υπάρχει στο φυλλάδιο. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να στείλεις ένα μήνυμα από την φόρμα επικοινωνίας για να σε πάρουν τηλέφωνο αύριο.

 

Off-topic:

Χρησιμοποιώ Eλ-Γκρέκο μόνο για να βράζω γάλα. Πραγματική σωτηρία στη τσέπη. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και αμφιβάλω για το κατά πόσον έχουμε κάποιον Αργείτη - Ναυπλιώτη που να διαβάζει, σήμερα άνοιξε ο μεγάλος Σκλαβενίτης στο Άργος (το παλιό hypermarket Carrefour) και έχει 10% σε τρόφιμα απορρυπαντικά και καλλυντικά επιπλέον της οποιασδήποτε προσφοράς (έχει αρκετές) μέχρι και το Σαββατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/laptop-cases/156556-hp-sleeve-star-wars-special-edition

 

Hp sleeve Star Wars special edition 13.99 ευρώ.

Μόνο για αγορά/κράτηση από το σάιτ. Στα καταστήματα του Κωτσό (όπου υπάρχει) κοστίζει 23.99 και η κατασκευή του δεν τα αξίζει (στα 35 που είχε αρχική τιμή όταν πρωτοκυκλοφόρησε δεν αξίζει με καμία force (be with you). Το παρέλαβα από Κηφισίας (Αμπελόκηποι) απόψε και είχε άλλα 3 κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καθε φορα ξεφευγετε και δεν υπολογιζετε, οπως προκυπτει, καθολου ολους αυτους (217 ατομα) που δεχονται ειδοποιησεις απο το τοπικ και θελουν μονο προσφορες σε αυτες και οχι ασχετη με αυτες κουβεντα επι ατελειωτες ωρες (η ανοχη εχει τα ορια της) για το τι νομιζει ο καθενας για το καθε "αντικειμενο".

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκπτωση 10% σε ζωοτροφές στο pet-tails.gr με τον κωδικό PETMAY για παραγγελίες άνω των 20€ + δωρεάν μεταφορικά άνω των 25€

 

pettails.jpg

Επεξ/σία από vgiozo
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...