Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή επειδή την επαθα με αυτή την προσφορά beat διότι στο σβήνουν το κουπόνι ασχετη στιγμη και έτσι χρεωνεσαι (μεγάλη ιστορία τρεις φορες την πατησα )οποτε προσοχή πριν καλείται να τσεκαρετε αν υσχυει το κουπόνι σας η σαν το έχουν σβήσει καταλάθος η επίτηδες!!( τρεις φορες ήμουν μάρτυρας στο γεγονος αυτό για να το πω πιο σωστα να μην βγω λαμογιο!!!)

Επεξ/σία από artshadows
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσοχή επειδή την επαθα με αυτή την προσφορά beat διότι στο σβήνουν το κουπόνι ασχετη στιγμη και έτσι χρεωνεσαι (μεγάλη ιστορία τρεις φορες την πατησα )οποτε προσοχή πριν καλείται να τσεκαρετε αν υσχυει το κουπόνι σας η σαν το έχουν σβήσει καταλάθος η επίτηδες!!

 

Πως την πάτησες 3 φορές αφού το κουπόνι είναι μόνο για νέους χρήστες.

 

Μάλλον αυτοί δεν την πάτησαν από τις λαμογιές τις δικές σου-μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επαθα εγώ και δυο κολλητοί είναι μεγάλη ιστορία απλα προσοχή τσεκαρετε πριν ακριβως την διαδρομή (μπορεί να δεις οτι είχες το κουπόνι το πρωι και μετα το απόγευμα να.έχει σβηστεί)

(Μάλιστα στη μια περίπτωση στείλαμε email και μας τον ξαναενεργοποιησαν τον κωδικό όχι αμέσως οποτε λίγο το νου σας )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου πως γίνεται να την πατήσεις; Όταν καλεις ταξί σου γράφει πάνω κουπόνι 10ευρω. Εάν το λέει το ίδιο βλέπει και ο οδηγός και αντίστοιχα ξέρει ότι δεν θα ζητήσει χρήματα έως εκεί. Εάν δεν το γράφει τότε θα πληρώσεις το σύνολο.

Εάν τους το είπατε στην εταιρία και δεν πλήρωσαν αυτοί το λογαριασμό τότε είναι ξεφτίλα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα τσεκαρετε εκείνη την στιγμή που το φώναζετε οτι υσχυει το κουπόνι(πανω δεξια) διότι έχουν γίνει μπερδέματα κατα περίπτωση μονο αυτό κρατήστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζω ότι είναι για νέους χρήστες. Εγω μάλιστα είχα αναφέρει την ίδια προσφορά όταν βγήκε τον Αύγουστο και πριν ένα μήνα. Μια ενημέρωση για όσους δεν ήταν τότε στο θέμα. Νέος χρήστης μπορείτε να γίνετε με κάθε κινητό που διαθέτετε. Επίσης μόνο την τελευταία φορά εξαφανίστηκαν τα κουπόνια 5 μέρες νωρίτερα, no big deal. Μάλιστα κάνω δεξιά δείχνει πόσα κουπόνια μείνανε. Όποιος δεν το ειδε ατύχησε, αλλά δεν κανανε κάτι κρυφό για να χρεώσουν παραπάνω. Τέλος πάντων, καλές διαδρομές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμας πάντως στη μια περιπτωση ενω φτιαξαμε λογαριασμό με νεο άτομο άλλο εμαιλ άλλο τηλέφωνο άλλο υsername ,email,password ktlp πήραμε το κουπόνι και μετα αλλη μερα

δεν είχα data νωμιζω και την έβαλα τη σιμ του φίλου στο δικο μου dual sim και μπήκα απο το κινητό μου στο δικο του λογαριασμό beat μας τον σβησανε το κωδικό, και στο mail απο οτι κατάλαβα οτι απενεργοποιούνται αμα μπεις απο τον ιδιο google acount και ας είναι διαφορετικό τηλεφωνικό νουμερο και διαφορετικό username ,email, ktlp .Στην αλλη περιπτωση του αλλου φίλου το απενεργοποιησαν και τους έστειλε mail και του το ξαναενεργοποιησαν κάποια στιγμη

Μια χαρά προσφορά είναι και ευχαριστουμε πολύ και οι φιλοι και η οικογένεια απλα επισήμανω κάποια θεματακια που προέκυψαν .Να τσεκαρετε οτι υσχυει το κουπόνι πανω δεξια διότι κάποια σβήστηκαν καταλάθος και να προσέχετε αν πάτε να εξυπηρετησετε κάποιον τύπου φιλο συγγενή η έχετε dual sim μην μπείτε απο το δικο σας google acount στο store διότι αν βαλετε τα στοιχεια αλλου ατομου στην εφαρμογή beat θα του Σβήσει το κουπόνι για παντα και θα τον ακυρώσει απο νεο χρήστη .συγγνώμη ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Σαν cyber monday βάλανε το 1+1 προσφορά σε όλο τον όμιλο των Hawkers-Northweek. Αγοράζεις 2 και πληρώνεις μόνο το 1 (το πιο ακριβό). Προφανώς μετράει και σαν ζυγό δλδ στα 4 πληρώνεις 2...κλπ

https://www.hawkersco.com/pages/northweek-black-friday


To βάζω κυρίως για εάν θέλει κάποιος να αγοράσει μάσκα χειμερινή για ski/snowboard..έχει βάλει η Northweek αυτές εδώ στα 80ε..γιατί με ενδιαφέρει να πάρω εγώ!

https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-fitz-roy

https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-k2
https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-yellowstone
https://www.hawkersco.com/products/northweek-magnet-full-frame-broad-peak

Δεν τις έχω δοκιμάσει αλλά θα με ενδιέφερε να πάρω μία.
Εάν υπάρχει κάποιος από εδώ που να θέλει και αυτός..ας το πει να κάνουμε μαζί μια αγορά και να πληρώσουμε από 40e.
Inbox όποιος ενδιαφέρεται..από Αθήνα κατά προτίμηση για να μην υπάρχουν και μεταξύ μας έξοδα αποστολής κλπ.


Ενημέρωση..
Ισχύει ότι έχει 5ε μεταφορικά για αγορές κάτω των 50ε..και δεν κάνουν πάνω από 3-4 μέρες.(εκτός εάν είναι περίοδος με πολλές αποστολές)
Έχω πάρει γυαλιά και τώρα στην BF αλλά και 3-4 φορές τα τελευταία 2 χρόνια.
Αξιόλογα τα γυαλιά τους για τα λεφτά τους..το μόνο που έχω διαπιστώσει μετά από 5 ζευγάρια Hawkers είναι ότι το 1 το "έφαγε" το αλάτι από την θάλασσα..ξέχασα να τα ξεπλύνω μια μέρα και το επόμενο πρωί τα σκούπισα με πετσέτα χωρίς να τα βρέξω καλά και χάλασε το εξωτερικό τους χρώμα-ο καθρέφτης.
Από Northweek έχω πάρει 1 ζευγάρι αλλά δεν το έχω τεστάρει ακόμα σε αντοχές κλπ..φαίνεται ίδιας ποιότητας όμως.
Επίσης έρχονται και με DHL και με απλό ταχυδρομείο. εξαρτάται από που θα τα στείλουν.
Σε πρόβλημα για αποστολές-παραλαβές..
Πέρα από ένα δέμα ΄τώρα το καλοκαίρι που "χάθηκε" κάπου στη Γερμανία και όταν "βρέθηκε" και έφτασε στα ΕΛΤΑ..2μήνες μετά με ενημέρωσαν ότι πέρασε τελωνείο και θα έπρεπε να πληρώσω extra 15e για το άνοιγμα και 12e ΦΠΑ (27 σύνολο). Παρόλο που τα έστειλαν από Ισπανία το tracking number τελείωνε σε CN <Ελβετικό> και έτσι το άνοιξαν και με χρέωσαν. Το ταχυδρομείο δεν καταλάβαινε τίποτα από όσα τους έδειχνα στα χαρτιά σαν χώρα προέλευσης Ισπανία.
Βέβαια ενημέρωσα την εταιρία και μου απάντησαν ότι εφόσον μου είχαν πιστώσει ήδη τα χρήματα λόγο ότι είχε χαθεί το δέμα..να τα αφήσω και να μην τα παραλάβω..όπως και έκανα..και μετά από συνεννόηση μου έστειλαν και δωρεάν 1 ζευγάρι για την ταλαιπωρία αλλά και για να δω ότι δεν θα κολλήσει κάτι στο τελωνείο..που δεν κόλλησε αυτή τη φορά γιατί ζήτησα να γράψουν πάνω στο δέμα Χώρα Αποστολής: Ισπανία.
<γενικά το τελωνείο ανοίγει και περνάει ανάλογα με τα κέφια των υπαλλήλων>
 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα ενα ζευγαρι γυαλια να δοκιμασω και ενα ρολοι για φιλο . 

Τα μεταφορικα ειναι 5 ευρω για αγορες κατω των 50ευρω.

Eρχονται και με DHL , οποτε ας ελπισουμε να τα εχουμε μεσα στη βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, τα γυαλιά αυτά είναι φθηνά οκ, ίσως αξίζουν αλλά ότι έχω πάρει μέχρι τώρα και το έχω φορέσει καλοκαίρι σε θάλασσα κτλ φαίνεται να έχει ξεβαψει το χρώμα μπροστά . Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, τα γυαλιά αυτά είναι φθηνά οκ, ίσως αξίζουν αλλά ότι έχω πάρει μέχρι τώρα και το έχω φορέσει καλοκαίρι σε θάλασσα κτλ φαίνεται να έχει ξεβαψει το χρώμα μπροστά . Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

Λογικά σου κάηκαν από το αλάτι της θάλασσας. Εγώ είχα 3 ζευγάρια και μόνο το ένα το έπαθε και αυτό γιατί όπως έγραψα στο ποστ..ξέχασα να το ξεπλύνω.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...