Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω παρει τα 1-2 και τωρα παιζω το πρωτο το οποιο μου αρεσει αρκετα και υποθετοντας οτι το 2 που θεωρειται το καλυτερο της σειρας θα μου αρεσει παραπανω,ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να παρω το 3(οταν ξαναερθει βεβαια η εποχη με τις προσφορες :P ) επειδη ειχα δει αρκετα αρνητικα σχολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όλο το trilogy κάνει 5 euro...και ναι άμα έχεις παίξει τα προηγούμενα φυσικά και αξίζει.

 

DLCs are still BioWare store με full price είχα ακούσει; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει τα 1-2 και τωρα παιζω το πρωτο το οποιο μου αρεσει αρκετα και υποθετοντας οτι το 2 που θεωρειται το καλυτερο της σειρας θα μου αρεσει παραπανω,ηθελα να ρωτησω αν αξιζει να παρω το 3(οταν ξαναερθει βεβαια η εποχη με τις προσφορες :P ) επειδη ειχα δει αρκετα αρνητικα σχολια.

 

Το τρίτο το τερμάτισα με το βελτιωμένο σενάριο(μετά τα σχετικά παράπονα που τους έγιναν). Είναι σχεδόν ισάξιο με το 2ο, αν εξαιρέσεις το σενάριο του 2ου που είναι περισσότερο περιπετειώδες(στρατολογείς διάφορες αμφιλεγόμενες προσωπικότητες να πολεμήσουν στο πλευρό σου). Επίσης το δεύτερο έχει περισσότερο κινηματογραφική και εμβυθιστική ατμόσφαιρά. Το gameplay είναι εξίσου ποιοτικό και πολύ έντονο/arcade-like στο τελευταίο επίπεδο δυσκολίας(συνίσταται). Πολύ καλά είναι και τα dlc σχετικά με το gameplay.

 

Εκείνο που με εντυπωσίασε περισσότερο στο σενάριο του 3ου είναι το πολύ ψαγμένο, αναφορικά με τους AI ηθικούς προβληματισμούς, τέλος. Μου έδωσε να καταλάβω ότι τα άτομα που έγραψαν το σενάριο είχαν εμβαθύνει αρκετά στο θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gameplay trailer και το μισό είναι prerendered....επίσης wtf όταν παίζουν κουνιούνται συνεχεια, fuckin stand your ground and shoot, μάλλον δεν έχει παίξει ποτε CS ο pathfinder :D

 

Επίσης άλλαξε class on the fly ή μου φάνηκε?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πάρα μα πάρα πολύ arcade, για τα δικά μου γούστα.

 

Ένας τύπος (ή τύπισσα, δεν κατάλαβα ακριβώς) χοροπηδάει και πετάει φλόγες από την παλάμη του.

 

Άμα είχαν φαντασία, θα τον/την έβαζαν να τις αμολάει από αλλού, με αναπτήρα για καταλύτη.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...