Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατεβασα το demo και μου αρεσει πολυ αλλα οντως ειναι πολυ ακριβο απο το public αφου μου λες οτι το πηρες 7 ευρω.Απλα δεν θελω να βαλω πιστωτικη καρτα.Καλα μπορεις να μου πεις πιο πηρες απο την λιστα που μου εστειλες και θα δω τι θα κανω.   :-)  :-) Επισης στο steam το game εχει 20 ευρω.Δεν καταλαβενω γιατι το site που μου εστειλες το game το εχει 7 ευρω και το steam και αλλα site το εχουν 20 ευρω.

 

 

Ευχαριστω !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πολεις ειναι παρομοιες στο πρόσθετο της ομάδας tsm,

 

αν ασχοληθεις με αλλες προσπαθειες για χαρτες, υπαρχουν που εχουν μοναδικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω την έκδοση 1,9,24,1,S είναι μαζί με το going east και 4,5 έκδοση TSM  θέλω να βάλω το mod για ζημιά, που διαλύεται η νταλίκα όταν χτυπάς, έβαλα αυτό που υπάρχει, άλλα μόνο οι αναρτήσεις φαίνεται ότι είναι ρεαλιστικές δηλαδή χτυπάω και πάλι δεν φαίνεται τίποτα, μήπως πρέπει κάποια άλλη έκδοση να βάλω; επίσης και αυτό με τα ελληνικά βενζινάδικα δεν μου το πιάνει το βάζω και πάλι τα ξένες μάρκες βενζινάδικων  έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το demo και μου αρεσει πολυ αλλα οντως ειναι πολυ ακριβο απο το public αφου μου λες οτι το πηρες 7 ευρω.Απλα δεν θελω να βαλω πιστωτικη καρτα.Καλα μπορεις να μου πεις πιο πηρες απο την λιστα που μου εστειλες και θα δω τι θα κανω.   :-)  :-) Επισης στο steam το game εχει 20 ευρω.Δεν καταλαβενω γιατι το site που μου εστειλες το game το εχει 7 ευρω και το steam και αλλα site το εχουν 20 ευρω.

 

 

Ευχαριστω !!! 

 

Όπως είπα και πριν, το είχα πάρει από G2A.com, το οποίο προφανώς χρειάζεται πιστωτική ή έστω paypal (ή paysafecard κλπ), αλλά τώρα με τα capital controls δεν ξέρω πόσο από αυτά ισχύουν. Αν δεν θέλεις να χρησιμοποιήσεις κάρτα, η μόνη εναλλακτική που βλέπω είναι να πάρεις αυτή την έκδοση από ελληνικό μαγαζί με αντικαταβολή: http://www.skroutz.gr/s/4873777/Euro-Truck-Simulator-2-Special-Edition-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Τι διαφορα εχει η standard εκδοση απο την gold;

 

2.Εχει κανενα απο τα δυο (go east);

 

3.Οταν παρω το cd key μετα πως το βαζω στο steam για να μου κατεβασει το game;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά η gold απλώς έχει κάποια έξτρα DLCs, πχ. paint jobs, ίσως κανα έξτρα φορτηγό κλπ. Δεν θυμάμαι ακριβώς, γκούγκλαρέ το. Νομίζω και οι δύο έχουν το Go East. Αν όχι, κοίταξε να πάρεις αυτή που το έχει αφού λογικά σε βάθος χρόνου θα ενδιαφερθείς να πάρεις τα δύο expansions (Go East και Scandinavia) και άρα έτσι θα γλυτώσεις λεφτά.

 

Από την τελευταία ερώτηση φαντάζομαι ότι δεν έχεις ξαναχρησιμοποιήσεις το Steam, οπότε καλύτερα να το γκουγκλάρεις κι αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη υπαρχει εκδοση και με το Go East και με το Scandinavia; και αν ναι ποσο στοιχιζει περιπου;

 

Επισεις το steam το εχω χρησιμοποιησει μονο για το pro 15 που το ειχα αγορασει σε cd και οχι σε cd key.

Εσυ πρεπει να εχεις το standard απο οτι βλεπω.Αυτο εχει go east;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη υπαρχει εκδοση και με το Go East και με το Scandinavia; και αν ναι ποσο στοιχιζει περιπου;

 

Επισεις το steam το εχω χρησιμοποιησει μονο για το pro 15 που το ειχα αγορασει σε cd και οχι σε cd key.

Εσυ πρεπει να εχεις το standard απο οτι βλεπω.Αυτο εχει go east;

 

Σε retail μορφή θα πρέπει να τα αγοράσεις ξεχωριστά, (Το Go Eadt & Scandinavia είναι dlc τα οποία δεν περιλαμβάνονται στη βασική έκδοση). Καλό είναι να ξεκινήσεις με το βασικό παιχνίδι + το Go East και αν σου αρέσει προχωράς και με την αγορά του Scandinavia.

To Go East περιλαμβάνει τα εξής:

Going East! add-on expands the original Euro Truck Simulator 2 map with new destinations for cargo delivery across Poland, Czech Republic, Slovakia, and Hungary.

Key Features:

Over 20 hours of driving to explore all the new areas in the game world

13 new cities including Warsaw, Krakow, Ostrava, Budapest, Kosice and more

Many kilometers of challenging narrow roads, mountain passes, and roads under repair to test your driving skill

 

 

Αν δεν βιάζεσαι θα μπορούσες να περιμένεις τίποτα προσφορές από e-shops αλλά πραγματικά το παιχνίδι αξίζει όσα και να δώσεις. Αν σου αρέσουν τέτοιου είδους παιχνίδια θα γράψεις στο κοντέρ πάρα πολλές ώρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι βγιαζομαι αλλα εσυ πια εκδοση εχεις παρει και απο που;

 

Ευχαριστω !!!

 

Το είχα πάρει το Νοέμβριο του ΄14 από το Steam στα 5,5 μαζί με Go East & High power cargo pack στα 5.5 ευρώ. Το είχα πετύχει με 85% έκπτωση.

 

Για να μην το πολυσκέφτεσαι πάρε τη βασική έκδοση τώρα και στο μέλλον τσιμπάς τα dlc σε περίοδο εκπτώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι θελω ενα καλο pack μεχρει 15€ (και πολυ ειπα) οπου να εχει μεσα και το go east και κατι αλλο που θα με ευχαριστει.Μπορεις να μου στειλεις ενα link απο το steam αν υπαρχει ακομα γιατι με ενδιαφερει πολυ. 

 

Ευχαριστω !!!

Επεξ/σία από stelios_123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι Mods λέτε;

εχω 100 ώρες στο παιχνίδι και δεν ξέρω κάτι παίζει με τη φωτεινοτητα εντος καμπίνας αμα κλείσω το HDR,αλλα μετά το πρωι εχει εντονο φωτισμο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...