Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, panos0100 είπε

Αν θελω τωρα να το βαλω; το rusmap  γινεται ή επρεπε απο την αρχη να το κανω; επισης η 2,42 promods εκδοση κανει και για την 1,35;  εβαλαν τιποτα καινουριο στην ενα εκδοση; πχ απο ελληνικες πολεις

Αν δεν έχεις τσεκάρει το κουτάκι πριν κατεβάσεις το ProMods ίσως έχεις πρόβλημα με τη σύνδεση των 2 χαρτών, δεν ξέρω. Στα υπόλοιπα δεν ξέρω να σου απαντήσω, καθώς μου λείπουν dlc και έχω καιρό να ασχοληθώ με ProMods.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

Αν δεν έχεις τσεκάρει το κουτάκι πριν κατεβάσεις το ProMods ίσως έχεις πρόβλημα με τη σύνδεση των 2 χαρτών, δεν ξέρω. Στα υπόλοιπα δεν ξέρω να σου απαντήσω, καθώς μου λείπουν dlc και έχω καιρό να ασχοληθώ με ProMods.

Με τι χαρτες παιζεις τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η beta είναι δύο βδομάδες ήδη σχεδόν οπότε θέλει ακόμη 1-2 βδομάδες. Συνήθως κοντά 1 μήνα κάνει και τώρα δεν έχει και μεγάλες αλλαγές, οπότε φαντάζομαι δεν θα αργήσει. Ο mariomap κάπου είχα διαβάσει ότι παίζει να έκλεβε δουλειά από άλλους. Αν θυμάμαι καλά τρως ban στο forum του promods αν αναφέρεις αυτό το map και κάτι άλλους αντίστοιχους..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Η beta είναι δύο βδομάδες ήδη σχεδόν οπότε θέλει ακόμη 1-2 βδομάδες. Συνήθως κοντά 1 μήνα κάνει και τώρα δεν έχει και μεγάλες αλλαγές, οπότε φαντάζομαι δεν θα αργήσει. Ο mariomap κάπου είχα διαβάσει ότι παίζει να έκλεβε δουλειά από άλλους. Αν θυμάμαι καλά τρως ban στο forum του promods αν αναφέρεις αυτό το map και κάτι άλλους αντίστοιχους..

Δεν θα πω τιποτα στο φορουμ του promods και τι δουλεια εχω κιολας να ρωτησω εκει μεσα, κατεβασα μονο τους χαρτες,  και απο εκει παλι θα τους κατεβασω, απλα ειχα την εκδοση 1,27 σπασμενη και ειχα και τον μαριο map και τωρα που εβαλα τον promods ειναι λιγο μικρος,  δηλαδη δεν εχει πολλες ελληνικες πολεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Promods όμως είναι πολύ καλύτερος χάρτης από οτιδήποτε άλλο, οπότε θέλει χρόνο. Η τελευταία έκδοση του Promods είναι μόλις η πρώτη ή η δεύτερη που έχει Ελλάδα μέσα. Σιγά σιγά θα επεκταθεί. Και μην τρελαίνεστε και τόσο με την Ελλάδα. Αν σκεφτούμε την κλίμακα του παιχνιδιού και πόσο μικρή είναι η χώρα μας, παίζει σε 3-4 (real time) ώρες να την γυρίσεις όλη..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 24/10/2019 στις 4:36 ΜΜ, yiannis1991 είπε

Ο Promods όμως είναι πολύ καλύτερος χάρτης από οτιδήποτε άλλο, οπότε θέλει χρόνο. Η τελευταία έκδοση του Promods είναι μόλις η πρώτη ή η δεύτερη που έχει Ελλάδα μέσα. Σιγά σιγά θα επεκταθεί. Και μην τρελαίνεστε και τόσο με την Ελλάδα. Αν σκεφτούμε την κλίμακα του παιχνιδιού και πόσο μικρή είναι η χώρα μας, παίζει σε 3-4 (real time) ώρες να την γυρίσεις όλη..

Πιστεύεις θα βάλουν μέσα κι άλλες πόλεις;  έχει ταμπέλες για άλλα μέρη άλλα είναι κλειστά ίσως και να φτιάξουν κι άλλες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panos0100 είπε

Πιστεύεις θα βάλουν μέσα κι άλλες πόλεις;  έχει ταμπέλες για άλλα μέρη άλλα είναι κλειστά ίσως και να φτιάξουν κι άλλες; 

προστιθενται συνεχως νεοι δρομοι & πολεις !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια, δυστηχως ενα mod το naturalux δεν το σηκωσε ο υπολογιστης πιθανον λογω καρτας γραφικων γιατι απο ραμ ειμαι στα 12 ενω η καρτα εχει μονο 2gbvram απο mod γραφικων εκτος απο το nextgen το οποιο δεν θα το συνεχισει απ οτι με ειπανε στην νεα εκδοση ο δημιουργος, εχει κατι αλλο;  επισης μπωρο να γυρισω σε παλια εκδοση πχ 1,34 για να παιξω τον mario map χαρτη;  χωρις να χασω τα saves και φυσικα να ξανα βαλω τα αντοιστιχα mods που εχω τωρα για 1,34 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@panos0100 Γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζεις να πας σε 1.34. Η 1.36 έχει DX11 και πολύ καλύτερα fps και γενικά το vanilla game είναι αρκετά καλό. Και εν πάση περιπτώσει πέρα από το naturalux δεν υπάρχει κάτι άλλο τόσο καλό ή αξιόλογο. Ο Mario Map δεν λέει και πολλά, δεν αξίζει να μην είσαι στην τελευταία έκδοση λόγω αυτού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το naturalux τελικά έφταιγε που μου το πετουσε εξω, οποτε το εβγαλα, η καρτα γραφικων δεν το σηκωσε, αν βγει 1,36 πιστευω να μπωρο να γυρισω πισω στην 1,35 για να μην ξανα βαλω τα mods απο την αρχη, ελεγα για τον mario map επειδη εχει ποιο πολλες πολεις ελληνικες γιατι στον promod δεν βαλανε, εχει τοσες ταμπελες που γραφει ελληνικες πολεις αλλα δεν σ αφηνει να πας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, panos0100 είπε

Το naturalux τελικά έφταιγε που μου το πετουσε εξω, οποτε το εβγαλα, η καρτα γραφικων δεν το σηκωσε, αν βγει 1,36 πιστευω να μπωρο να γυρισω πισω στην 1,35 για να μην ξανα βαλω τα mods απο την αρχη, ελεγα για τον mario map επειδη εχει ποιο πολλες πολεις ελληνικες γιατι στον promod δεν βαλανε, εχει τοσες ταμπελες που γραφει ελληνικες πολεις αλλα δεν σ αφηνει να πας

Έτσι κι αλλιώς κανένας χάρτης δεν έχει πραγματικά ελληνικές πόλεις, όλα μια ιδέα είναι, απλά τις έχουν ονομάσει έτσι και λες έχει Ελλάδα. Για μένα αδιάφορο, αν υπήρχε όντως ποιοτικό περιεχόμενο σε κάποιον χάρτη τότε να έκανες τον κόπο.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως υπαρχει μια ομαδα που φτιαχνει το greek map τωρα ποσο αξιοπιστο θα ειναι θα φανει, η 1,36 ποτε μπαινει;  αμα αξιζει να την βαλω δεν εχω και πολλα mods αρα θα ειναι ευκολο να τα ξανα βαλω για 1,36 μαζι με rusmap και promod 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην τρελαίνεσαι για τον ελληνικό χάρτη. Και τέλειο να τον φτιάξουνε λόγω της κλίμακας του παιχνιδιού θα είναι μικρός. Η Ελλάδα είναι μικρή χώρα, σε 2-3 μέρες θα την έχεις γυρίσει. Υπάρχουν τόσα μέρη στον χάρτη να πας και αύριο βγαίνει και καινούργιο DLC. To naturalux θέλει DX11 για να παίξει. .

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2019 στις 7:36 ΠΜ, yiannis1991 είπε

Μην τρελαίνεσαι για τον ελληνικό χάρτη. Και τέλειο να τον φτιάξουνε λόγω της κλίμακας του παιχνιδιού θα είναι μικρός. Η Ελλάδα είναι μικρή χώρα, σε 2-3 μέρες θα την έχεις γυρίσει. Υπάρχουν τόσα μέρη στον χάρτη να πας και αύριο βγαίνει και καινούργιο DLC. To naturalux θέλει DX11 για να παίξει. .

Στο naturalux δεν το σήκωσε δυστυχώς προφανώς δεν έφτασε η μνήμη της κάρτας γραφικών η οποία είναι στα 2gb ίσως με 4 κάτι γινόταν, έβαλα την νέα έκδοση άλλα είδα ότι οι Promods δεν έβγαλαν ακόμα για 1,36 και το ξανά γύρισα πίσω στην 1,35 το dlc ίσως το πάρω αργότερα, αν και πιστεύω θα βγάλουν και Ελλάδα σε dlc κάποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...