Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια σορυ κιολας τα τελευταια δεν τα πολυκαταλαβα, γινονται αλλα καλωδια? Δεν αρκει η κεντρικη καλωδιωση της κατοικιας? Νομιζα οτι το τοποθετεις σαν κεραια και απλα θα πρεπει να προσεξεις την γωνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ναι πλεον ειμαι κατοχος νοβα.

μεγαλη συγκινηση δακρυα τρεχουν απτα ματια μου.

χαχαχα καλο κ ειχα πει καποτε οτι αν το ριξουν στα 15 ευρω δεν θα εβαζα ποτε.

στα σοβαρα τωρα ηρθαν σημερα το πρωι κ μου εβαλαν την κεραια.

την πεμπτη ειχα παρει την συσκευη.

το αστειο ειναι οτι ειμαι τελευταιο οροφο κ παλι δεν εμπαινε στο μπαλκονι ελεος την τυχη μου.

τα καναλια ακομα κ με hdmi ειναι μετριας ποιοτητας αλλα τουλαχιστον φαινονται ενω πριν δεν εβλεπα πολυ συχνα.

το hd αρκετα καλο ετσι επρεπε να ειναι ολα τα καναλια.

σημαντικο οι 2 μηνες δωρεαν για το hd δεν ειναι ενεργοποιημενοι αλλα πρεπει να το πειτα στους τεχνικους να σας το ενεργοποιησουν.

εμενα ενεργοποιηθηκε μονο to novasports 1 hd κ κανενα αλλο.

αν μπορει ας μου πει καποιος αν πρεπει να μου ενεργοποιησουν κ τα αλλα μπας κ δω αεκαρα σημερα σε hd 

να τρελαθω.

η διαδικασια καμια ωρα να υπολογιζεται περιπου κ οπως μου ειπαν τα παιδια ηρθαν πολλες συσκευες κ θα βαζουν κ κυριακη ακομα για πιο γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ναι πλεον ειμαι κατοχος νοβα.

μεγαλη συγκινηση δακρυα τρεχουν απτα ματια μου.

χαχαχα καλο κ ειχα πει καποτε οτι αν το ριξουν στα 15 ευρω δεν θα εβαζα ποτε.

στα σοβαρα τωρα ηρθαν σημερα το πρωι κ μου εβαλαν την κεραια.

την πεμπτη ειχα παρει την συσκευη.

το αστειο ειναι οτι ειμαι τελευταιο οροφο κ παλι δεν εμπαινε στο μπαλκονι ελεος την τυχη μου.

τα καναλια ακομα κ με hdmi ειναι μετριας ποιοτητας αλλα τουλαχιστον φαινονται ενω πριν δεν εβλεπα πολυ συχνα.

το hd αρκετα καλο ετσι επρεπε να ειναι ολα τα καναλια.

σημαντικο οι 2 μηνες δωρεαν για το hd δεν ειναι ενεργοποιημενοι αλλα πρεπει να το πειτα στους τεχνικους να σας το ενεργοποιησουν.

εμενα ενεργοποιηθηκε μονο to novasports 1 hd κ κανενα αλλο.

αν μπορει ας μου πει καποιος αν πρεπει να μου ενεργοποιησουν κ τα αλλα μπας κ δω αεκαρα σημερα σε hd 

να τρελαθω.

η διαδικασια καμια ωρα να υπολογιζεται περιπου κ οπως μου ειπαν τα παιδια ηρθαν πολλες συσκευες κ θα βαζουν κ κυριακη ακομα για πιο γρηγορα.

Αφου απο αθλητικα μονο το NS1 δινεται απο το πακετο, οποτε μονο αυτου το HD ενεργοποιειται...

Δε πιστευω να περιμενες να δεις και τα αλλα ε?!! Καλα θα ηταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τα 72 ευρώ τα πλήρωσα για πρόωρη λήξη.. νόμιζα ότι είναι για τον εξοπλισμό.. οκ ας έρθουν να το πάρουν το ρούτερ

 

και εγω οταν διέκοψα και μετα απο 3 χρονια (επι 41€ το μηνα) με επαιρναν μεχρι και Μ. Σαββατο για να ερθουν να το παρουν... Ε το πήραν αφού έκανε πρώτα μια βουτα στη λεκάνη και μια γκέλα στη διαδρομή προς το περβάζι στην αυλή (ειπα στον κούριερ δε μπορω να κλεισω ραντεβού, το αφηνω εκει ελα παρτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ναι πλεον ειμαι κατοχος νοβα.

μεγαλη συγκινηση δακρυα τρεχουν απτα ματια μου.

χαχαχα καλο κ ειχα πει καποτε οτι αν το ριξουν στα 15 ευρω δεν θα εβαζα ποτε.

στα σοβαρα τωρα ηρθαν σημερα το πρωι κ μου εβαλαν την κεραια.

την πεμπτη ειχα παρει την συσκευη.

το αστειο ειναι οτι ειμαι τελευταιο οροφο κ παλι δεν εμπαινε στο μπαλκονι ελεος την τυχη μου.

τα καναλια ακομα κ με hdmi ειναι μετριας ποιοτητας αλλα τουλαχιστον φαινονται ενω πριν δεν εβλεπα πολυ συχνα.

το hd αρκετα καλο ετσι επρεπε να ειναι ολα τα καναλια.

σημαντικο οι 2 μηνες δωρεαν για το hd δεν ειναι ενεργοποιημενοι αλλα πρεπει να το πειτα στους τεχνικους να σας το ενεργοποιησουν.

εμενα ενεργοποιηθηκε μονο to novasports 1 hd κ κανενα αλλο.

αν μπορει ας μου πει καποιος αν πρεπει να μου ενεργοποιησουν κ τα αλλα μπας κ δω αεκαρα σημερα σε hd 

να τρελαθω.

η διαδικασια καμια ωρα να υπολογιζεται περιπου κ οπως μου ειπαν τα παιδια ηρθαν πολλες συσκευες κ θα βαζουν κ κυριακη ακομα για πιο γρηγορα.

λογικα σε hd θα πρεπει να βλεπεις και μερικα καναλια απο τα ντοκιμαντερ γιατι κ εκει εχει ενα ή δυο HD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα  νομιζω λεει οτι για 2 μηνες δωρεαν εχεις το πακετο hd κ αυτο περιλαμβανει το ns1 ns2 k nc1

αρα εστω για αυτους τους 2 μηνες θα επρεπε να τα εχουμε η κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα  νομιζω λεει οτι για 2 μηνες δωρεαν εχεις το πακετο hd κ αυτο περιλαμβανει το ns1 ns2 k nc1

αρα εστω για αυτους τους 2 μηνες θα επρεπε να τα εχουμε η κανω λαθος

λαθος για 2 μηνες εχεις δωρεαν τα HD αλλα αυτα που σου προσφερει το πακετο σου οχι ολα τα HD οποτε τα cinema και το ns2HD δεν τα εχεις παει βασει ποιου πακετου εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απλο... Καθε πακετο δεν συμπεριλαμβανει ολα τα HD καναλια... Περιεχει αναλογα με τα καναλια που δινει, το σταρτπακ εχει τα Ευροσπορτ, ΕΡΤ, Wild και Showcase αν δινουν τωρα με την προσφορα και το Novasports 1 HD σε καμμια περιπτωση δεν θα δινουν και το δυο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε δικιο παιδια πηρα κ το επιβεβαιωσα αν κ στο φυλλαδιο της προσφορας δεν το διευκρινιζει αυτο

αλλα λεει οτι εχει το πακετο nova hd κ οχι τα καναλια που εχει το πακετο σου μονο.

κανω λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμουν σιγουρος αλλα ηθελα να ερθω σπιτι να το επιβεβαιωσω .... καλα την παλευουν ; Scart καλωδιο μεσα στο πακετο του δεκτη ; χαθηκε να βαλουν HDMI ?!?!?!? ΕΛΕΟΣ !!! Τι HD Ακριβως θα δω με το scart ?!?!?!? Θα παω να παρω την Δευτερα ενα HDMI .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...