Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Nova Christmas offer 2012


vixos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα την αίτηση 18-12-12 και ακόμα τίποτα..μέσα φεβρουαρίου λένε χωρίς να ξέρουν ακριβώς..ακόμα ούτε το ίντερνετ συνδέθηκε..μετακόμισα δεν είναι νέα σύνδεση το ίντερνετ..απογοήτευση μεγάλη..καμμιά ενημέρωση έχετε εσείς;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας πιασανε κοροιδα, αν βγαλουν και το αγγλικο πρωταθλημα<br><br>

κοιταζα στο site του otetv και επαθα πλακα, με 20€ το μηνα εχει ισπανικο, ιταλικο και γερμανικο πρωταθλημα, nba, wrc, formula1, motogp , espn + δοκιμαντερ + ταινιες + ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω...η nova ειχε παρει και πουλησε τα δικαιωματα της premier στον οτε απο τωρα μεχρι και το 2016 ή η αγγλικη λιγκα πουλησε τα δικαιωματα για τη σεζον 2013-2014 και για τις δυο επομενες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω...η nova ειχε παρει και πουλησε τα δικαιωματα της premier στον οτε απο τωρα μεχρι και το 2016 ή η αγγλικη λιγκα πουλησε τα δικαιωματα για τη σεζον 2013-2014 και για τις δυο επομενες;;

 

μέχρι το 2013 είχε η nova και μάλλον δεν τα ανανέωσε και θα τα πάρει o otetv

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...και κατά τον Απρίλη θα σκάσει η είδηση ''και η ελληνική super league στον Οτε''(πολύ που χέστηκα προσωπικά με τα χάλια που παρουσιάζει το ελλ.πρωτάθλημα αλλά λέμε τώρα)και ποιος ξέρει τί άλλο...bingo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ρίξει τις τιμές ρε παιδιά η Nova τι νόημα έχει και 15 ευρώ να το πάει δεν αξίζει. Μισό Ch.L της έχει μείνει και τίποτα άλλο. Για το Ελληνικό πρωτάθλημα δεν νομίζω πως ενδιαφέρεται και κανείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την σύνδεση με το πακέτο αυτό ,πήγα και πήρα τον hd831 κάθησα και τον ένωσα με ένα παλιό κάτοπτρο που είχα και τους πήρα να κάνω ενεργοποίηση.Με πολύ ευγένεια ομολογώ με ενεργοποιήσανε αλλά δεν μου είπαν το παρασύνθημα.Τι εννοώ.Με πήραν να μου φέρουν το κάτοπτρο κλπ και μόλις τους έκλεισα ραντεβού για την τοποθέτηση και τους είπα ότι έχω κάνει ενεργοποίηση σε παλιό κάτοπτρο .....μου είπαν ότι δεν δικαιούμαι τίποτα ούτε καλώδια ούτε lnb ούτε κάτοπτρο ούτε εγκατάσταση (σκεφτείτε ότι είναι πληρωμένα από εμάς στα 49Ε).Αυτά για να ξέρουμε να προσέχουμε τι κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 49 ειναι ο δεκτης οχι το πιατο... Κανονικα πρεπει να σου δωσουν το πιατο και τα καλωδια για καβατζα! Εγω χτες πηρα τον δεκτη αλλα δεν εχουμε κλεισει ραντεβου κριμα και ηθελα να γινει η εγκατασταση Σ/Κ... Αιτηση ειχα κανει κανα δυο μερες πριν τα χριστουγεννα.

 

Εγω εχω μια CRT τηλεοραση και επι του παροντος δεν σχεδιαζω να την αλλαξω. Λεει να ενεργοποιησω τα HD? αφου δεν προσφερουν κατι σε σχεση με τα κανονικα καναλια.. Ιδιες εκπομπες δεν εχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την σύνδεση με το πακέτο αυτό ,πήγα και πήρα τον hd831 κάθησα και τον ένωσα με ένα παλιό κάτοπτρο που είχα και τους πήρα να κάνω ενεργοποίηση.Με πολύ ευγένεια ομολογώ με ενεργοποιήσανε αλλά δεν μου είπαν το παρασύνθημα.Τι εννοώ.Με πήραν να μου φέρουν το κάτοπτρο κλπ και μόλις τους έκλεισα ραντεβού για την τοποθέτηση και τους είπα ότι έχω κάνει ενεργοποίηση σε παλιό κάτοπτρο .....μου είπαν ότι δεν δικαιούμαι τίποτα ούτε καλώδια ούτε lnb ούτε κάτοπτρο ούτε εγκατάσταση (σκεφτείτε ότι είναι πληρωμένα από εμάς στα 49Ε).Αυτά για να ξέρουμε να προσέχουμε τι κάνουμε.

Περιεργο μου φαινεται. Εμενα ηρθε χθες ο τεχνικος και τον ρωτησα αν μπορω να χρησιμοποιησω το κατοπτρο που ηδη εχω για την δορυφορικη , ωστε να αποφυγω τα νεα μερεμετια κλπ. Ο ανθρωπος τσεκαρε τη δυναμη του σηματος κλπ, και μου ειπε κανενα προβλημα . Εκανε κανονικα την ενεργοποιηση και μου αφησε καβαντζα το κατοπτρο και ολα τα καλωδια που το συνοδευαν κλπ., χωρις καν να το απαιτησω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φιλος πανω μαλλον το ειπε πριν το ραντεβου οτι εχει ηδη ενεργοποιηθει με το παλιο, οποτε δεν εγινε καν ραντεβου αν καταλαβα καλα...

 

Οποτε αν εχετε κατοπτρο ηδη κλειστε το ραντεβου και πειτε το στον τεχνικο που θα ερθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...