Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σήμερα το πρωι ήρθε. Επρεπε να περιμενεις. Ειναι και black Friday

 

Αχ και πού να το ξέρω?..

 

Τί είναι η black Friday?

 

Update: το googlάρισα κι έμαθα! Μόνο για σήμερα να ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είσαι σίγουρος; Εννοώ δεν ακυρώνουνε όλη την παραγγελία αν εχουν ελλειψη σε κάποια απο τα πραγματα. Ξανα δες το email.

Ναι,φίλε σίγουρος είμαι.Μου έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν αλλά είχα πληρώσει με πιστωτική τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,φίλε σίγουρος είμαι.Μου έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν αλλά είχα πληρώσει με πιστωτική τότε

 

Περίεργο. Συνήθως κάνουν αυτό που ανέφερε και ο πιο πάνω φίλος

 

"Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items and cancel the payment authority on your card. You will not be charged for any of these items."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο. Συνήθως κάνουν αυτό που ανέφερε και ο πιο πάνω φίλος

 

"Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items and cancel the payment authority on your card. You will not be charged for any of these items."

Στην πιστωτική φαντάζομαι μπορεί να γίνει.Δεν ξέρω αν γίνεται να αλλάξουν την χρέωση στο paypal.Αφού είναι συγκεκριμένο το ποσό και δεν μεταβάλεται.Cancel είναι το status της παραγγελείας και pending to status του paypal και δεν έχει επιλογή να το ακυρώσω μόνος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sd-front-site-20-off-large.gif

 

 

Και εμενα μου ηρθε email αλλα εβαλα καμια 100 ευρω στο καλαθι και δεν βλεπω καπου εκπτωση. δεν βλεπω να εξηγει καπου αν προκειται για μελλοντικη η τωρινη αγορα.Αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως παιδιά τι παίζει με το 20% ακρβώς?

στο email που μου ήρθε λέει, for every 60€ spent get a free 12€ voucher.

δεν λέει ούτε πότε θα πάρουμε τα voucher ούτε μέχρι πότε θα ισχύει η εξαργύρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ε-ΜΑΙL OTI ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ..ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ??? ΓΤ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ε-ΜΑΙL OTI ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ..ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ??? ΓΤ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ  :-)

Εμένα μέσα σε 3 μέρες είχαν επιστραφεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ προχειροδουλεια η τελευταια προσφορα.

Πετανε ενα 20%, λενε και για free voucher αλλα απολυτως καμια πληροφορια.

Λενε μαλιστα πως ισχυουν οροι και προυποθεσεις μονο που δεν μπορεις να τους βρεις πουθενα!

 

Με λιγη αναζητηση δεν βρηκα τιποτα. Ας ενημερωσει οποιος βρει κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι παράδοξο αυτό που κάνουν. Καμιά διευκρίνηση, κανένα στοιχείο γι'αυτον την προσφορά. Άσε που ο τίτλος του mail αναφέρεται σε 20% off και μόλις ανοίξεις το mail λέει για κάποιο κουπόνι το οποίο όμως δεν εμφανίζεται πουθενά και κάνεις δεν ξέρει λεπτομέρειες. Ας ξεκινήσουμε να στέλνουμε mail ή να τους παίρνουμε τηλ μήπως βγει καμιά άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ίδια προσφορά παίζει και σε ένα site δίδυμο του sportsdirect.(fieldandtrek.com)

εκεί λοιπόν λέει

 

 

• £10.00 (GBP) voucher for every £50.00 (GBP)

• Spend includes postage and packaging for online orders

• Voucher valid from 02/12/14 until 24/12/15

• Voucher can be redeemed online

• Voucher can be redeemed in UK Stores only.

• Voucher for online orders will be sent by email either on but not before Tuesday 2nd of December 2014 or after the order has been despatched.

• The total spend does not include cancelled / exchanges or pre-order items

• In the event of refunded goods, we reserves the right to cancel voucher or charge for used vouchers

• Offer not available in concession stores

ΠΡΟΣΟΧΗ.

Δεν ξέρω τι ισχύει για το sportsdirect. Απλά το παραθέτω για να πάρουμε μια ιδέα τι μπορεί να ισχύει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικα δεν υπαρχει εκπτωση 20% στα προιοντα που παραγγελνεις.

Η προσφορα ειναι voucher αξιας 20% επι της παραγγελιας το οποιο θα μπορει να χρησιμοποιηθει για την επομενη παραγγελια.

Δηλαδη παραγγελνεις π.χ. προιοντα αξιας 150 ευρω και θα σου στειλουν voucher που αντιστοιχει στο 20% της παραγγελιας σου (δηλαδη voucher αξιας 30 ευρω για το συγκεκριμενο παραδειγμα), το οποιο θα μπορεσεις να χρησιμοποιησεις στην επομενη παραγγελια (η οποια πρεπει να γινει σε καθορισμενο χρονικο διαστημα)

 

Συμφωνα με τα παραπανω βεβαια και με καθε επιφυλαξη...

 

Ενα σημαντικο ερωτημα βεβαια ειναι το εξης.

Εστω παραγγελνεις και παιρνεις το voucher των 30 π.χ. Η επομενη παραγγελια πρεπει να πληρει καποιες προυποθεσεις? Πρεπει να ειναι πανω απο καποιο ποσο π.χ.? Ή μπορεις να παραγγειλεις και προιοντα αξιας 30 ευρω π.χ. και να πληρωσεις μονο μεταφορικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως γίνεται χαμός.

πράγματα μπαινοβγαίνουν σε στοκ σε διάφορα χρώματα και μεγέθη, πέφτουν τιμές κοκ.

αν τελικά παραλάβω αυτά που μόλις παρήγγειλα, θα θεωρήσω τον εαυτό μου τυχερό ακόμα και χωρίς -20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα παντως κακο δικό τους κανουν...οχι οτι θα πεσουν οι πωλησεις τους, αλλα τελος παντων.

και εγω προσπαθησα να βγαλω ακρη με τις εκπτωσεις αλλα τιποτα.... ειπα να ρωτησω εδω μηπως εβγαλε καποιος ακρη, αλλα χλωμο.

κριμα, θα γινόταν μια καλή παραγγελία και με εκτπωση και με το κουπονακι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...