Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκανα μολις παραγγελια γυρω στα 150 ευρω, αλλα δεν μου ηρθε email για voucher... μονο στο τελος με ρωτησε αν θελω 10 λιρες αν εγγραφω στο british accounts (που μετα το μηνα ειναι 14 κ κατι η συνδρομη) και επειδη εγω εχω θεματα κ ξεχναω να ακυρωσω δεν το εκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα παντως κακο δικό τους κανουν...οχι οτι θα πεσουν οι πωλησεις τους, αλλα τελος παντων.

και εγω προσπαθησα να βγαλω ακρη με τις εκπτωσεις αλλα τιποτα.... ειπα να ρωτησω εδω μηπως εβγαλε καποιος ακρη, αλλα χλωμο.

κριμα, θα γινόταν μια καλή παραγγελία και με εκτπωση και με το κουπονακι τους

 

Τους έχω στείλει mail και περιμένω απάντηση.Αν έρθει εγκαίρως,θα ενημερώσω άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok μολις εστειλαν μνμ πως θα το στειλουν μεχρι τις 2/12 ή μολις κανουν despatch την παραγγελια

Xμμ...επομένως πιθανότατα ισχύει αυτό που έγραψε στο post #3401 της προηγούμενης σελίδας o NaGR.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση σε όσους έφαγαν ακύρωση για 1 ή περισσότερα πράγματα.

η παραγγελία στο status είχε μπει σε κατάσταση "processing"?

 

γιατί εγώ παρήγγειλα κάποια κομμάτια μάλλον τελευταία (έχουν φύγει απο το site οι αντίστοιχες επιλογές) και η παραγγελία πέρασε το "awaiting validation" και είναι στο processing.

να ελπίζω οτι θα παραλάβω ή δεν έχει σχέση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εχει τυχει να μου ακυρωσουν κ στο processing κομματι, χωρις να το χρεωσουν φυσικα. επειδη τελειωσε απο το stock. παρελαβα κανονικα την υπολοιπη παραγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι γκαντεμης, ακυρωσα παραγγελια γιατι ηθελα να αλλαξω καποια πραγματα και να προσθεσω ενα συγκεκριμενο μπλουζακι για το τρεξιμο και σημερα το εμφανιζει μη διαθεσιμο. Μου εχει τυχει κατι που το εχει διαθεσιμο να μπαινει προσωρινα μη διαθεσιμο και μετα απο λιγες ημερες ξανα διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μπέρδεμααα :mad: 

Έβαλα κι εγώ μια παραγγελία απόψε αλλά την πρώτη φορά πατώντας ''continue'' για να μπω στο τελευταίο στάδιο του paypal με ξαναπήγε στην αρχή ενώ αμέσως μετά,στη δεύτερη απόπειρα που έκανα,με έβγαλε τελικά στο ''pay securely'' αλλά όταν έκανα αριστερό κλικ,μου έβγαλε ένδειξη για ύπαρξη προβλήματος και μη ολοκλήρωση της παραγγελίας.Μολονότι συνέβησαν αυτά,μου ήρθε ενημερωτικό mail ότι έγινε η παραγγελία αλλά μόνο από paypal...από το sportsdirect δεν έχω λάβει ακόμα mail.

Πάνω στο μπλέξιμο εκείνης της στιγμής φοβάμαι μήπως έκανα λάθος και δήλωσα sto paypal την prepaid μου η οποία δεν ήταν φορτισμένη,αντί να χρεώσω την πιστωτική,όπως κάνω συνήθως.Και επειδή παιδεύομαι να βρω στο λογαριασμό μου στο paypal ποια από τις δύο κάρτες μου έχει χρεώσει,ξέρουμε αν και πώς γίνεται να το δούμε;;Πατώντας ''details'' δείχνει όλα τα στοιχεία της δοσοληψίας αλλά όχι σε ποια κάρτα έχει γίνει η χρέωση!

Αν τυχόν έχω κάνει λάθος και αντί για τη σωστή κάρτα δήλωσα την prepaid η οποία είχε μέσα περίπου 40 ευρώ(πολύ λιγότερα δηλαδή από το ποσό της παραγγελίας),εγώ πρέπει να τη φορτίσω τη Δευτέρα-Τρίτη ώστε να μην ακυρωθεί η παραγγελία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ίδια προσφορά παίζει και σε ένα site δίδυμο του sportsdirect.(fieldandtrek.com)

εκεί λοιπόν λέει

ΠΡΟΣΟΧΗ.

Δεν ξέρω τι ισχύει για το sportsdirect. Απλά το παραθέτω για να πάρουμε μια ιδέα τι μπορεί να ισχύει.

Δεν ξέρω αν έχει ξανα αναφερθεί αλλά παίζει και ακόμα ένα site σαν το sportsdirect.com και είναι προϊόντα Lonsdlae: http://www.lonsdale.com, παίζει και εδώ το -20%.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω μια παραγγελια κοστους χωρις μεταφορικα 72 ευρω , αλλα οταν παω να την τελειοποιήσω μου βγαζει οτι τα μεταφορικα ειναι 8 ευρω αντι για 4 , αλλαξε κατι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω και σημερα μπορεις. oi prepaid απο οσο ξερω γεμιζουν την ωρα που τις φορτιζεις.

 

 

ωραιος....αναμένουμε

Η απάντηση που μου έστειλε η υπάλληλος είναι αυτή:

For every 60€ or multiples therefore spent in an order then a voucher will be issued. If the order placed qualifies for the offer then we will endeavour to send the voucher to you either on but not before Tuesday 2nd of December 2014 or after the order has been despatched.

Kind regards,

Sally

 

Άρα έχουμε μια σαφέστερη εικόνα για  την προσφορά.

Αυτό όμως που με απασχολεί πια εμένα μετά τη χθεσινή παραγγελία είναι αυτό που έγραψα στο post#3414.Δεν έχω λάβει ακόμα confirmation email από το sportsdirect (πράγμα που δε μου έχει ξανασυμβεί όσες φορές έχω παραγγείλει)και το βασικότερο:δεν μπορώ να βρω έναν τρόπο να δω μέσα από τη σελίδα μου στο paypal σε ποια κάρτα μου από τις τρεις έγινε η χρέωση.Τουλάχιστον αν βρω αυτό,θα έχω κάνει μια αρχή και θα ξέρω πώς να κινηθώ.Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει,ευπρόσδεκτος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^

Στο PayPal, κεντρική σελίδα, στο My Account -> Profile -> Add or Edit Credit Card -> κάτω από το Card Type, θα λέει Primary. (στα ελληνικά κάτι αντίστοιχο).

 

Ή στο My Account, Details -> και πάλι Details δεξιά από το "Charge From Credit Card". Θα λέει π.χ.:

Transfer from: Visa Debit Card XXXX-XXXX-XXXX-1234

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...