Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα karrimor, να εμπιστευτω το sizing chart τους που λεει 11uk = 46eu;

 

http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-mens-running-shoes-211885?colcode=21188540

 

Σε ότι karrimor πήραμε το 11 ήταν το 45.

Να διαβάζεις και τα σχόλια.

Πρόσεξε αυτό " Disappointed with the size. SD's size chart says UK shoe size 12 is EU 47 and EU 46 is UK 11. When they arrived the box said UK12 & EU 46. They feel small. I am showe size 12 and these feel like 11." Πήρε το 12 γιατί σύμφωνα με τον πίνακα μεγεθών ήταν το 47 και τελικά όταν έφτασε, στο κουτί έγραφε ότι είναι το 46.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

* Υπάρχει μια περίπτωση, η οποία μου έχει συμβεί και τις δύο τελευταίες φορές που έχω παραγγείλει, να μην δοθεί στον ντελίβερι μπόι την ίδια μέρα (Παρασκευή) οπότε πας για παράδοση Δευτέρα.

Μια φορά μου είπαν απο το τηλεφωνικό κέντρο ότι τις Παρασκευές έρχονται δυο αεροπλάνα συν τα φορτηγά, για τον λόγο αυτό δίνουν προτεραιότητα στα εμπορεύματα του αεροπλάνου που είναι και express, οπότε τα φορτηγά μένουν για τις επόμενες μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά μου είπαν απο το τηλεφωνικό κέντρο ότι τις Παρασκευές έρχονται δυο αεροπλάνα συν τα φορτηγά, για τον λόγο αυτό δίνουν προτεραιότητα στα εμπορεύματα του αεροπλάνου που είναι και express, οπότε τα φορτηγά μένουν για τις επόμενες μέρες

Να σημειώσω ότι έχει συμβεί και Δευτέρα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ότι karrimor πήραμε το 11 ήταν το 45.

Να διαβάζεις και τα σχόλια.

Πρόσεξε αυτό " Disappointed with the size. SD's size chart says UK shoe size 12 is EU 47 and EU 46 is UK 11. When they arrived the box said UK12 & EU 46. They feel small. I am showe size 12 and these feel like 11." Πήρε το 12 γιατί σύμφωνα με τον πίνακα μεγεθών ήταν το 47 και τελικά όταν έφτασε, στο κουτί έγραφε ότι είναι το 46.

 

γενικα τα karrimor εχουν πιο στενη φορμα? η να παρω σε νουμερο οτι φοραω και σε reebok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελεια 9/1 αργα το βραδυ...

σημερα το πρωι εφυγε απο το μαγαζι!!!!

(δεν ξαναπαραγγελνω παρασκευη βραδυ) :-D

για να δουμε ποτε θα ερθει!!!!

και εγω την ιδια μερα παρηγγειλα αλλα ολα κανονικα. Δευτερα πρωι ειχε φυγει απο Gatwick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που φοράω 42,5 πήρα το 9 uk (τα μ750) που είναι το 43 μου πάει πολύ λίγο μεγαλύτερο. Αν γκουγκλάρεις λίγο θα βρεις οδηγούς που σου έχουν την αντιστοιχία στα νούμερα με άλλες μάρκες.

 

Θα κοιταξω και πιστευω να παρω το σωστο νουμερο. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χθες εκανα παραγγελια paypal ολα σε στοκ και σημερα πηρα εμαιλ  ακυρωθηκε η παραγγελια επειδη ενα μπλουζακι απο τα 10 προιοντα που παρηγγειλα ειναι out of stock .

Τι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις ξανακανω παραγγελια άλλη απο την αρχη ή θα τα στειλουν χωρις το μπλουζακι αφαιρωντας την τιμη του απο την παραγγελια ?

 

 

unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items from your order. You will not be charged for any of these items. Please accept our apologies for the inconvenience caused by this matter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά

 

Τρίτη θα φτάσει Βουδαπέστη

Τετάρτη θα φύγει από Βουδαπέστη

Παρασκευή θα είναι Αθήνα όπου και θα παραδοθεί σε εσένα αν είσαι Αθήνα*

 

* Υπάρχει μια περίπτωση, η οποία μου έχει συμβεί και τις δύο τελευταίες φορές που έχω παραγγείλει, να μην δοθεί στον ντελίβερι μπόι την ίδια μέρα (Παρασκευή) οπότε πας για παράδοση Δευτέρα.

 

Περναει και απο Βελγιο πριν απο Ουγγαρια! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περναει και απο Βελγιο πριν απο Ουγγαρια! :fear:

δεν ισχυει!!!!

δειτε το δικο μου παει σφαιρα μεχρι τωρα και παραγγελια την παρασκευη!!!

Tuesday, January 13, 2015 Location Time Pieces 4 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 17:39

1 Pieces

Monday, January 12, 2015 Location Time Pieces 3 Departed Facility in GATWICK - UK GATWICK - UK 09:01

1 Pieces

Sunday, January 11, 2015 Location Time Pieces 2 Processed at GATWICK - UK GATWICK - UK 21:25

1 Pieces

Saturday, January 10, 2015 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00  
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα χθες την παραγγελεια οπου εβαλα τον αριθμο της καρτας μου.δεν μου εχουν στειλει ακομα τον αριθμο παραγγελειας. δεν τα εχουν δει μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήγα να επιστρέψω μια μπλούζα που δεν μου έκανε πίσω στο sportsdirect για αλλαγή στο νούμερο και αφού βρισκόμουν στο κέντρο της Αθήνας είπα να πάω στο κεντρικό κατάστημα των ΕΛΤΑ στο Σύνταγμα. Το δέμα μου ήταν αυτό:

 

qBpDOEU.jpg?1

 

Ενημέρωσα την ταμεία ο,τι ήθελα να το στείλω συστημένο επιστολικό στην Αγγλία και μου είπε ο,τι δεν γίνεται να το στείλω σε αυτή την κατάσταση συστημένο παρά μόνο απλό. Για να το στείλω συστημένο πρέπει να το έχω σε ειδικό φάκελο κλπ κλπ. Έχει αντιμετωπίσει κανείς σας παρόμοιο θέμα; Εγώ στο τοπικό κατάστημα των ΕΛΤΑ της περιοχής μου ποτέ δεν αντιμετώπισα τέτοιου είδους πρόβλημα με πάρα πολλά δέματα. Έχει αλλάξει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν ισχυει!!!!

δειτε το δικο μου παει σφαιρα μεχρι τωρα και παραγγελια την παρασκευη!!!

Tuesday, January 13, 2015 Location Time Pieces 4 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 17:39

1 Pieces

Monday, January 12, 2015 Location Time Pieces 3 Departed Facility in GATWICK - UK GATWICK - UK 09:01

1 Pieces

Sunday, January 11, 2015 Location Time Pieces 2 Processed at GATWICK - UK GATWICK - UK 21:25

1 Pieces

Saturday, January 10, 2015 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00  

 

 Δυο προσφατες παραγγελιες μου περασαν, ψεματα δεν λεω χαχα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Questioner Εγώ έστειλα χθες δέμα συστημένο για επιστροφή που να σου πω την αλήθεια ήταν και σε χειρότερη κατάσταση από την δική σου. Πιστεύω ότι έπεσες σε υπάλληλο που δεν ήξερε τη δουλειά της και ζημίωσε εκτός από σένα και το ταχυδρομείο λόγω του μικρότερου αντιτίμου που εισέπραξε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...