Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^^

Δεν σημαίνουν τίποτα. Θα το δεις και στην ετικέτα, στην περιγραφή του προϊόντος.

 

Είναι όπως το "Mega Value", που λένε πολλά προϊόντα, κ.λπ.

Ευχαριστώ φίλε,γιατί ανησύχησα,και τους έστειλα mail για να μου απαντήσουν.

Εψαξα,ξαναέψαξα στο σαιτ για να δω αν αναφέρουν κάτι αλλά τίποτα.

Σίγουρο αυτό έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους.ειδα οτι καπιοι ρωτουσατε πως επιστρεφεις αντικειμενα κλπ.εγω ειχα επιστρεψει δυο μπλουζακια τον ιουνιο περιπου λογω μεγεθους και επιλογης μου.(δεν εκανε κατι λαθος το sportsdirect απλα μου ηταν μεγαλα).δεν θυμαμαι αναλυτικα τον τροπο αλλα ηταν πολυ απλο.αμα ψαξετε σε αυτο το θεμα 100% θα βρειτε.το μονο θεμα ειναι πως θα το δηλωσετε ωστε να πληρωσετε λιγοτερα μεταφορικα. ΑΛΛΑ αμα κανατε αγορα μεσω paypal σας επιστρεφει τα εξοδα επιστροφης.σας μιλαω για περιπτωσεις που κανατε εσεις κατι λαθος γιατι αν εκανε κατι το μαγαζι υποθετω οφειλει να επιβαρυνθει τα εξοδα.εμενα απο οσο θυμαμαι μου ειχε βγει γυρω στα 11 μιση ευρω.θα σας πω και στο περιπου πως γινεται.οταν παιρνεις τα αντικειμενα εχει ενα χαρτι return form ,συμπληρωνεις τα στοιχεια των ρουχων που θες να επιστρεψεις(κωδικους,το ονομα,μεγεθος κλπ)πας σε οπιο καταστημα θελεις εγω πηγα ελτα γιατι διαβασα ειναι πιο φθηνα απο τα αλλα,τα στελνεις στην οδο που λεει πανω το εντυπο επιστροφης και εισαι ετοιμος.μετα για να παρεις τα μεταφορικα απο το paypal κανεις screenshot την συναλλαγη,φωτογραφια το δεμα ωστε να φαινεται η χωρα που το στελνεις και γενικα οτι το στελνεις(ο υπαλληλος στα ελτα μολις εβγαζα φωτο τον ειπα οτι πρεπει να το βγαλω για να παρω πισω τα μεταφορικα γελουσε και μου λεει δεν θα παρεις τιποτα πισω .γελαει ομως καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος) και την αποδειξη απο τα ελτα ωστε να δουν ποσο πληρωσες για να σου βαλουν τα λεφτα.ειναι πολυ απλη διαδικασια.το sportsdirect ηταν πολυ συνεργασιμο μου εβαλε τα λεφτα μολις εφτασαν τα ρουχα και το paypal 2-3 μερες αφου κατεθεσα τα στοιχεια.απλα δεν θυμαμαι πως το στελνεις συστημενο,γραμμα και τετοια αν ψαξετε σιγουρα θα το βρειτε.ελπιζω να σας βοηθησα παιδια και σορρυ που σας κουρασα και για το μεγαλο κειμενο.καλο σας βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει αξιοπιστα αν μπορω να ολοκληρωσω συναλλαγη με το sportsdirect αυτην την περιοδο μεσω paypal γιατι την χρεωστικη μου καρτα δεν τη δεχεται...

Αν ναι πειτε μου με λιγα λογια πως γινεται μια συναλλαγη μεσω paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει αξιοπιστα αν μπορω να ολοκληρωσω συναλλαγη με το sportsdirect αυτην την περιοδο μεσω paypal γιατι την χρεωστικη μου καρτα δεν τη δεχεται...

Αν ναι πειτε μου με λιγα λογια πως γινεται μια συναλλαγη μεσω paypal...

Εχει αναλυθει πολλες φορες.. με μια αναζητηση θα το βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει αξιοπιστα αν μπορω να ολοκληρωσω συναλλαγη με το sportsdirect αυτην την περιοδο μεσω paypal γιατι την χρεωστικη μου καρτα δεν τη δεχεται...

Αν ναι πειτε μου με λιγα λογια πως γινεται μια συναλλαγη μεσω paypal...

Εδώ τα λέει βήμα πρός βήμα http://homebrewgr.info/tutorials/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%88%CE%B7-capital-control-paypal/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αναλυθει πολλες φορες.. με μια αναζητηση θα το βρεις

 

 

 

 

Ευχαριστω μαγκες..θα δω τι μπορω να κανω, και κατι αλλο αυτο το κολπο με το paypal ισχυει και αν ειναι επικινδυνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω μαγκες..θα δω τι μπορω να κανω, και κατι αλλο αυτο το κολπο με το paypal ισχυει και αν ειναι επικινδυνο?

Δέν είναι επικύνδινο,είναι μία υπηρεσία που προσφέρει το paypall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάτι Jacket και έχουν δίπλα διάφορα όπως Snr43,Snr51 και επίσης δεν έχουν και στοιχεία από δίπλα,ξέρει κανείς τι σημαίνουν αυτά?

Παρήγγειλα ένα jacket και έχει δίπλα το Snr51 ας μου κάποιος αν ξέρει τι σημαίνει γιατί ενδέχεται να το ακυρώσω.

Snr51 είναι Senior 51

νούμερα ενηλίκων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Snr51 είναι Senior 51

νούμερα ενηλίκων

Σε ευχαριστώ πολύ φίλος.

Σήμερα το πρωί μου απάντησε και το sportsdirect και μου είπε το ίδιο.

Και επιπρόσθετα 

Dear 

Thank you for your email.

 

Please be advised that snr51 is the season code of the item.

This is used by us to tell whether this is the newer style or older style.

 

I am sorry for any confusion caused.

 

Kind regards,

 

Branagh 

Customer Services

Επεξ/σία από Gorgolemis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, είμαι νέος στο forum και εγγράφηκα με σκοπό να μάθω κάποια πράγματα..
Είμαι συχνός αγοραστής στο sportsdirect, όμως μετά τα capital control δεν παρήγγειλα ξανά.Τώρα όμως θέλω να παραγγείλω..Χρησιμοποιώ την Prepaid της Visa και θα ήθελα να μάθω αν γίνεται να κάνω την αγορά μέσω της Prepaid και αν να.αν μπορώ να έχω απεριόριστο όριο αγοράς..Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, πρόσφατα ανακάλυψα την συγκεκριμένη σελίδα και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής..

Είναι καλά ποιοτικώς τα ρούχα Karrimor? Πρώτη φορά συναντώ τη συγκεκριμένη μάρκα.. 

Επίσης ως προς τα μεγέθη τους ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα ή θα χρειαστεί κάποιο νούμερο μεγαλύτερο ή μικρότερο?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικολετάκι καλησπέρα και εγώ πρόσφατα το ανακάλυψα και περιμένω ακόμα βοήθεια για το θέμα μου..Όσο για σένα, έχω παραγγείλει πάμπολες φορές από το sportsdirect και έχω αγοράσει επίσης άπειρες φορές karrimor...Σου συνιστώ τα προϊόντα της Karrimor ανεπιφύλακτα καθώς εξυπηρετούν δύο σκοπούς.Πρώτον είναι πολύ οικονομικά και επίσης είναι και πολύ καλή ποιότητα..Όσο για το μέγεθος αυτό είναι υποκειμενικό.Τα ρούχα της Karrimor έχουν ίδιο κόψιμο με αυτά της The North Face...Όμως να είσαι επιφυλακτική καθώς δεν είναι όλα τα προϊόντα (99% μπουφάν) ζεστά...αυτά που έχουν 25-45 ευρώ είναι κυρίως ανοιξιάτικα και αντιανεμικά..Πάραυτα σου συνιστώ να τα αγοράσεις με κλειστά μάτια..

Υ.Γ. :Με τι τρόπο θα  αγοράσεις από το sportsdirect?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου. Αν δν κάνω λάθος τα north face έχουν στενή γραμμή οπότε αυτό δν είναι καλό. . Θα με δυσκολέψει το να βρω το σωστό νούμερο. Επίσης κοιτούσα για μπουφάν και εδώ λίγο με στεναχώρησες.... βρήκα στα εκπτωσιακά Όταν Αρχική Τιμή είχε 108. Ακόμα και αυτά δεν θα είναι ζεστά;

Όσον αφορά την αγορά προβληματίστηκα και εγώ αλλά δεν θα κάνω εγώ την παραγγελία. Μου είπαν να δω τι θέλω να την βάλουνε φίλοι μαζί με τη δική τους. Θα ρωτήσω όμως κ θα σε ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γραμμή των North Face προϊόντων δεν είναι στενή....Βασικά για να μην σε μπερδέψω τα Karrimor είναι βολικά μην διστάσεις ούτε λεπτό...Βεβαίως αυτά που είναι ακριβά είναι και χοντρά με καλή επένδυση..Ενημέρωσε με, ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...