Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια σε pierre cardin πουλοβερ και μακρυμανικες μπλούζες sweatswirt που λεει τι νουμερο να παρω??ειμαι 1,80 78κιλα.ευχαριστω!

Τα τύπου polo της P.C. έχουν σχετικά μεγάλη φόρμα. Θα πρότεινα να τα παίρνετε ένα νούμερο κάτω. Βεβαίως έχει να κάνει και με το πως τα φοράτε.

πουλοβερ και μακρυμανικες μπλουζες για 1,80 78κιλα που ειμαιβτι νουμερο θα προτεινες?φοβαμαι το Μ μήπως έχει κοντο μανίκι...ευχαριστω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά πως γίνεται να πληρώσω στο sportdirect με χρεωστική από alpha ή pireus η με paypal γιατί με την κάρτα της Πειραιώς μου βγάζει ότι η συναλλαγή δεν γίνεται αυτήν την χρονική στιγμή και της alpha ακυρώνεται κατευθείαν !

παιδιά απαντήστε αν μπορείτε το συντομότερο !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε pierre cardin πουλοβερ και μακρυμανικες μπλούζες sweatswirt που λεει τι νουμερο να παρω??ειμαι 1,80 78κιλα.ευχαριστω!

πουλοβερ και μακρυμανικες μπλουζες για 1,80 78κιλα που ειμαιβτι νουμερο θα προτεινες?φοβαμαι το Μ μήπως έχει κοντο μανίκι...ευχαριστω

 

To M θα σου ειναι οριακό/μικρό, L βαλε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

trust me έχω διαβάσει και τις 299 σελίδες και τα σχόλια στο SD.com αλλά ως τώρα δεν έχω βρει κάτι παρεμφερές  :-(

 

Έκανα μια μικρή αναζήτηση στο παρόν θέμα και βλέπω ότι για hoodies υπάρχουν αρκετά σχόλια που αναφέρουν ότι τόσο η lonsdale όσο και η everlast έχουν σχετικά φαρδιά γραμμή! Άρα το προηγούμενο σχόλιό μου είναι άκυρο.

Οπότε επέλεξε ένα νούμερο μικρότερο από αυτό που φοράς σε τέτοια ρούχα. Το πολύ-πολύ να χρειαστεί να τα αλλάξεις, με το paypal να σου πληρώνει τα έξοδα επιστροφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά! Απο μερα σε μερα περιμενω την παραγγελια μου.... η παραγγελια ειναι στο ονομα μου,αλλα ειναι γραμμενο με παρατσουκλι ( δηλαδη Mike και οχι Michail). Θα υπάρχει καποιο προβλημα με την κουριερ η θα μπορω να την παραλαβω κανονικα? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφ'οσον το κουδουνι λεει το επιθετο σου, αυτο θα δει απο το πακετο και θα χτυπησει ο κουριερ οποτε λογικα δε θα εχεις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε pierre cardin πουλοβερ και μακρυμανικες μπλούζες sweatswirt που λεει τι νουμερο να παρω??ειμαι 1,80 78κιλα.ευχαριστω!

 

 

Aπ΄οτι έχω καταλάβει τα Pierre Carden είναι ένα νούμερο μεγαλύτερα από αυτό που γράφουν. Ένα γιλέκο το πήρα σε S ενώ φοράω Μ βάσει σχολίων εκεί μέσα και είναι ακριβώς στο νούμερό μου. Μια μπλούζα που πήρα Μ από την άλλη μου είναι μεγάλη (τη δίνω μάλιστα στις αναγγελίες αν ενδιαφέρεται κανείς).

Τώρα περιμένω άλλη μια μπλούζα σε μέγεθος S μιας και στα σχόλια πάλι λέγαν για ένα νούμερο μικρότερο όσον αφορά τις δικές μου αναλογίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε pierre cardin πουλοβερ και μακρυμανικες μπλούζες sweatswirt που λεει τι νουμερο να παρω??ειμαι 1,80 78κιλα.ευχαριστω!

πουλοβερ και μακρυμανικες μπλουζες για 1,80 78κιλα που ειμαιβτι νουμερο θα προτεινες?φοβαμαι το Μ μήπως έχει κοντο μανίκι...ευχαριστω

 

σε πουλόβερ pierre cardin παίρνω small για 1,78 και 70 κιλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε top up, στέλνεις έμβασμα στην ουσία στο pp μέσω e-banking με κόστος 1€.

Προσπαθώ να κάνω λινκ έναν λογαριασμό Πειραιώς, αλλά δεν μπορώ. Μου βγάζει: "You cannot add a bank at this time."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κάνω λινκ έναν λογαριασμό Πειραιώς, αλλά δεν μπορώ. Μου βγάζει: "You cannot add a bank at this time."

 

Δεν είσαι ο μόνος. Για λύση ρίξε μια ματιά εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά.

 

Παρέλαβα προχτές μία παραγγελία με αρκετά πράγματα μέσα.

Όλα καλά εκτός από 2 θέματα που έχω.

 

Μέσα στην παραγγελία είχα κάτι παπούτσια.

http://www.sportsdirect.com/dunlop-canvas-vulcanised-low-mens-trainers-246444?colcode=24644422'

http://www.sportsdirect.com/soulcal-gold-coast-trainers-246008?colcode=24600818

 

Είχα παραγγείλει νούμερο 10 UK (44) και αυτοί μου έστειλαν 10 UK (44,5) και στα 2 ζευγάρια.

Σε κανένα μοντέλο δεν είχε "μισά" νούμερα και με αυτό το σκεπτικό παρήγγειλα τα 44αρια.

 

Τους έστειλα email και αυτοί μου απάντησαν το εξής:
 

Please be advised sports direct is a UK based Company and we work in the UK sizes.

Therefore the size guide online is only a guide and should only be used as a guide.

I can further confirm that you have received the correct UK size you ordered.

Therefore please follow the returns policy available online if you do not wish to keep this item.

My apologies for any inconvenience caused.

 

 

Είναι τώρα απάντηση αυτή; Δηλαδή παραγγέλνεις 10 UK και σε άλλους κληρώνει 44 και σε άλλους 44,5;

Έχει συμβεί αυτό σε κάποιον άλλο; Τι έκανε;

 

 

 

Το 2ο πρόβλημα είναι με ένα τζην σορτσάκι που πήρα.

Υποτίθεται είναι 32 W αλλά αν αυτό είναι 32 εγώ είμαι ένας τεράστιος εξωγήινος.

 

Δείτε διαφορά με ένα δικό μου τζην 32αρι!

 

 

 

Σε αυτό το ζήτημα δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα.

 

 

Τι μπορώ να κάνω σε αυτή την περίπτωση;

 

 

post-368810-0-15737200-1447930415_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω. Με Paypal πλεόν μπορείται να αγοράσετε από SD? Και όχι με την κάρτα του Revolut αλλά ελληνικής τράπεζας.

 

Επίσης, τα υποδήματα κ ρούχα της Karimoor είναι καλά? Εχει ενα κολάν για τρέξιμο που είναι το εχει 13 έουρα.

Ειμαι 1,85 - 78kg. Να πάρω L ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...